Skocz do zawartości

Versi*

Gracz
  • Postów

    1 313
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    5
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Versi*

  1. Versi*

    LOCK

    Model: Banshee ID: 3804 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 32,5k - troche duży, ale jest młodziutki, heh Dodatki: FT bez baku i nitra, 1 dodatkowy klucz, bak zwykły, lpg 75Cena: Ofki Coś od siebie: 245 vmax, dobre przyśpieszonko, ogólnie kozak pojazd SS’y: https://imgur.com/a/xUSi6RP
  2. @Teddy. @Qumik @Lisa_ @PontoniastY. @TheArasik. I oczywiście @Neea_97 No i bym zapomniał - @japkooo. @LuKi16 i @H4ZE. - wybaczcie xD Dobra, wybacz @Hejlo. Za dużo was
  3. Szybko poszło. Myślałem, że dłużej wytrzyma na tej randze. Oj @Neea_97

    1. Neea_97

      Neea_97

      No coz. Spróbowałam to nie dla mnie :)

    2. KNX

      KNX

      @Neea_97, to było dla Ciebie. ARCON dała Ci szansę. Nikt nie kazał Tobie źle reprezentować serwer i faworyzować graczy. No cóż. PECH.

    3. Neea_97

      Neea_97

      No i jest wszechwiedzący Tobiasz xD

  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Versi*

    LOCK

    Dalej, dalej. Miałem ofertę 470k.
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Versi*

    LOCK

    Model: HuntleyID: 40158Pojemność silnika: 2.2Przebieg pojazdu: Około 6k.Dodatki: atrapa nitro (1009), felgi (1082), moduł UP1, moduł UP3, niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, LPG 75, jeden dodatkowy klucz.Cena: Oferty. Coś od siebie: Jeśli oferty mnie nie zainteresuję to pojazdu nie sprzedam. SS’y: https://imgur.com/a/YEd6dJ8
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Versi*

    Huntley 2.2

    Coraz bliżej, ale to jeszcze nie to.
  11. Witam, z tej strony Redaktor Versi* z Redakcji Prasowej 4Life News. Dzisiaj przedstawię wam wywiad ze Starszym Brygadierem - PontoniastY. V - Versi* P - PontoniastY V: Witam, z tej strony Redaktor Versi* z redakcji prasowej 4Life News. Czy miałby Pan chwilę udzielić mi odpowiedzi na kilka pytań? P: Witam, z tej strony Starszy Brygadier PontoniastY, oficer frakcji SAFD. Pewnie, że mam! V: Super! Na sam początek opowiedz nam coś o sobie. P: Dobrze, więc zacznijmy. Nazywam się Mateusz i mam 17 lat. Do moich zainteresowań z rzeczy praktycznych należą montaż filmów i projektowanie grafiki. Natomiast z takich hobbistycznych to Ameryka i jej motoryzacja. Na serwerze jestem znany jako "Ponton". Na 4Life gram od 4 lat. Aktualnie nie licząc przerw, jestem 3 rok we frakcji SAFD. Dorobiłem się tutaj multum funkcji oraz zarządu. Byłem założycielem jednej z najstarszych organizacji - Fast and furious. V: Jak długo zajmujesz się już montowaniem filmów oraz grafiką? Moglibyśmy zobaczyć jakieś twoje prace? P: Montowaniem filmów oraz grafiką zajmuje się od niespełna 2 lat. Głownie montuję rzeczy do pracy po szkole. Stworzyłem parę filmów, które nawet wstawiłem na serwis YouTube. Oto moja z jednych prac - https://www.youtube.com/watch?v=G3-3GUDEQx4 - nie wygląda jakoś super, ponieważ były to moje początki. V: Lubisz w coś czasem pograć oprócz MTA? P: Tak, czasami pogrywam sobie w Dying Lighta, Rainbow Six Siege oraz Minecraft. V: Skąd wziął się pomysł na nick? P: Jest to dosyć gruba i śmieszna historia. Gdy byłem akademikiem DES, czyli ówczesne SAFD to miałem nad sobą przełożonego o nicku Sosna. Jako, iż nie byłem obyty z jazdą wozem strażackim to utopiłem dziesiątki razy w akademii wóz. W jeden dzień, gdy zdarzyło mi się to 5 raz, Sosna zaśmiał się, abym miał coś przy sobie, aby się nie utopić, więc zmieniłem nick na Ponton i tak jakoś mi zostało. V: Ciekawa historia. Przejdźmy teraz do serwera 4Life, jak na niego trafiłeś? P: Oglądałem wtedy filmy pewnego YouTuber'a o nicku Ciastkowynofdy, było to około 5 lat temu. Nagrywał on na konkurencyjnym serwerze. Bardzo mi się to spodobało, więc zacząłem grać. Niestety, ale na tamte czasy mój były komputer nie pozwalał mi na nim zagrać, więc przybyłem na 4life. Nie miałem jakiejś sporej ilości FPS, jednak pozwalały mi one na komfortową grę z czego się cieszyłem. V: Jak wyglądały twoje początki? P: Moje początki były bardzo śmieszne. Pierwsza z rzeczy jaką zrobiłem od razu po wejściu na serwer było to zrobienie prawa jazdy. Gdy je robiłem, był to marzec 2015 roku. Wszystko było pobugowane. Potem zacząłem pracować na pracy narkotyków, która polegała na przewozie towaru z punktu A do punktu B. Kupowałem co rusz nowe auta, ponieważ gospodarka nie była ustabilizowana. Pamiętam te czasy, gdy premier kosztował 10 tysięcy, a buffalo 25 tysięcy z salonu. V: Jaki aktualnie posiadasz majątek na serwerze? P: Aktualnie posiadam infernusa, o którym marzyłem od początku serwera. Jednak największym moim majątkiem są ludzie, których tutaj poznałem. V: Dlaczego wybrałeś akurat frakcję SAFD? Masz jakieś doświadczenie w realnym świecie ze strażą pożarną? P: Zimą, 2016 roku, byłem dosyć wtajemniczonym w serwer graczem, lecz wiedziałem, że czegoś mi brakowało. Tamtejszy lider SAFD - borskosss - a zarazem mój znajomy zachęcił mnie do tej frakcji. Pokazał mi wszystko od wewnątrz, jak frakcja działa i bardzo mi się to spodobało. W życiu realnym nie mam styczności ze strażą pożarną, leczy gdy już osiągnę pewne stadium w życiu to dołączę do ochotniczej straży pożarnej. V: Kiedy dołączałeś do frakcji SAFD spodziewałeś się, że kiedykolwiek dołączysz do zarządu frakcji? Jaka była twoja reakcji, kiedy wybrali właśnie Ciebie, a nie inną osobę? P: Tego akurat się nie spodziewałem. Co do mojej reakcji - była ona naturalna. Były to krzyki, śmiech oraz radość. Bycie w zarządzie frakcji jest to przepiękna dla mnie rzecz. V: Jeśli miałbyś odejść ze swojej frakcji w tym momencie to jaką byś wybrał? P: Odejście nie nadejdzie raczej szybko, ale jakbym miał odejść teraz to wybrał bym SAPD, ponieważ są bardzo dobrze zorganizowani i mają fajne RP. V: Czy aktualne zmiany w SAFD Ci się podobają, czy jednak wolałbyś coś zmienić? P: Do zmiany aktualnie nic nie ma, o wszystko wraz z resztą zarządu zadbaliśmy. Wszystkie zmiany bardzo mi się podobają - modele @DreeY, jak i skrypty @Worthless są wyśmienite. Największe podziękowania jednak kieruję do @Bolek. za wgranie nam nowych koszar. V: Ile czasu dziennie poświęcasz na służbę? Trudne są twoje obowiązki w zarządzie? P: Na służbę poświęcam około 5-6 godzin dziennie. Co do obowiązków zarządu - tak, są one trudne, lecz gdy ma się ludzi, którzy chętnie Ci pomagają z obowiązkami to szybko się to ogarnia i jest to sama przyjemność. V: Na sam koniec chciałbyś kogoś pozdrowić? P: Tak, pozdrawiam całą frakcję SAFD i @Teddy.. V: Również pozdrawiam! Bardzo dziękuję za wywiad. P: Również dziękuję. Redaktor @Versi* | 19.10.2019
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Versi*

    Huntley 2.2

    Powoli do przodu, ale to jeszcze nie to. Dalej, dalej.
  14. Versi*

    Huntley 2.2

    Stać was na więcej, dalej.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin