Login: Husky.Nick: Versi*Serial: (serial ukryty)Przynależność do frakcji: SAPD.Opis sytuacji: Może zacznijmy od skargi, którą napisałem wczoraj wraz z @japkooo. Napisaliśmy wczoraj skargę na v-lider'a frakcji Kariz'a, ponieważ podczas zatrzymania nie zachowywał się zbyt dobrze wobec nas oraz złamał kilka przepisów w późniejszym czasie. Skarga praktycznie od razu została sprawdzona przez lidera frakcji SP, jednak nie dokładnie. Opiszę jak ty wyglądało. Zatrzymaliśmy Kariz'a przy szpitalu, ponieważ jechał 115km/h, gdzie dozwolone jest 80 km/h, co napisał japkooo w skardze na Kariz'a. Kariz oczywiście dostał za to mandat. Chwilę później jak jechaliśmy złamał ponownie kilka zasad, jednak zobaczyłem niektóre dopiero na nagraniu. Początkowo myśleliśmy, że przekroczył prędkość, jednak zapomnieliśmy, że tam jest dozwolone te 120 km/h, co przypomniał nam SP w skardze (każdemu może się zdarzyć), jednak na nagraniu widać, że Kariz nie zamierzał zwalniać, a potem na mapie, że nadał jechał tak samo szybko. Wystarczy porównać nasz blip z jego, widać sporą różnicę, bądź porównać te wcześniejsze 120 km/h po wyjechaniu z zakrętu, a po skończeniu odcinka drogi. Różnicy w tej drugiej sytuacji nie było, ale mapa to tylko mapa i też ciężko było to ocenić, więc to mu można jeszcze wybaczyć. Drugą sprawą będzie to, że odniósł się tam tylko do jednej sytuacji, a mianowicie do tego filmiku. Pozostaje nam wcześniejsze zatrzymanie i jego zachowanie wobec nas. Po trzecie, przeczytał naszą skargę wtedy tak dokładnie, że myślał, że my go zatrzymaliśmy tam, gdzie jest te 120 km/h, więc się mylił, bo zatrzymanie było obok szpitala. Zarzucił nam, że nadużyliśmy uprawnień. I po czwarte, według niego KRD to tylko prędkość, ale na nagraniu możemy zauważyć, jak Kariz zatrzymuje się, aby odpisać, tym samym zjeżdża powoli na przeciwny pas ruchu, potem bez rozglądania się wyjeżdża w zakręt i nie używa kierunkowskazu. Akurat te czynności zauważyłem niestety na nagraniu. Kiedy sprawdza się skargę to powinno sprawdzić się ją kilka razy i dokładnie, porównywać wszystko co się da, bo te sprawdzenie było takie na odwal.
Teraz przejdźmy do innej rzeczy. Mianowicie Kariz'owi dnia 25 lipca o godzinie 16:36 została zabrania licencja przez Zbyk'a na dwa dni. Jeśli zajrzymy w apelacje to kara nie została zdjęta, a Kariz nie został ukarany zawieszeniem. Nie wiem czy to było na służbie, ale patrząc po powodzie raczej nie, więc według ich regulaminu (tj. punkt 4, podpunkt 4) powinien zostać zawieszony na dwa dni, a tego w ogłoszeniach nie widzę. Jedynie co piszę to, że Kariz otrzymał dwa dni później awans na v-lider'a. Proszę o wyjaśnienie, ponieważ nie jest to pierwsza sytuacja, tak samo z łamaniem KRD przez waszych pracownikowi.
Dowody: Link do skargi: https://mta4life.pl/forums/topic/154001-skarga-na-kariz-oskarżony-przez-japkooo-versi/?tab=comments#comment-1248988 (tam są nagrania etc.)
25 Lipca 2019, 16:36 >> Zabranie licencji lotniczej graczowi Kariz przez ZbyK.gg, powód: Ładnie latasz... (Ważne do: 27 Lipca 2019, 16:36)
https://mta4life.pl/forums/topic/150366-wniosek-o-odwieszenie-licencji-lotniczej-kariz-ukarany-przez-zbykgg/?tab=comments#comment-1221824
Świadkowie: @japkooo jeśli dostanie pozwolenie to proszę o wypowiedź w sprawie tego skrzyżowania.