Skocz do zawartości

Versi*

Gracz
  • Postów

    1 313
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    5
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Versi*

  1. Okej, a gdzie to było w ogłoszeniach na forum? Tam tez yo sie powinno znaleźć, nie uważasz? I za kilka minut minut dam Ci coś fajnego, dlaczego akurat SAMD (bynajmniej ja) trzymamy bardziej na oku EDIT: My z japkooo reprezentujemy dobrze frakcję, aby nie ubliżać twojej frakcji dałem Ci ładne ss i logi na pw, jesli KSF będzie chciał to wyślę im to również. Zanim powiesz, że my źle reprezentujemy SAPD, zobacz swoich pracowników w akcji.
  2. Czekaj, co? Ja poziom potrafię zachować. Napisz mi, od kiedy nie ma Minotaura w SAMD? Bo jeśli kilkanaście dni po tym, jak dostał prawo jazdy to i tak powinien dostać zawieszkę. Nie tłumacz się jego odejściem. I nie próbuj mnie w żaden sposób obrażać tutaj.
  3. Nie, nie drwię sobie. Owszem, nie ma takiego punktu regulaminu, ale mogłoby coś wyjechać, bo była dosyć spora ilość blipów po lewej stronie na nagraniu. Czepiam się o takie rzeczy, bo potem jest, że każdy jest zły, że gracze taranują, a prawda wychodzi zupełnie inna. W skardze powinieneś zachowywać się normalnie, a nie pisać takie rzeczy. Spędzam przed komputerem tyle czasu ile chcę. Dodatkowo odpowiedz mi w sprawie Minotaura, bo takiej odpowiedzi nie otrzymałem, a łamanie KRD na służbie to już było coś. Ja już więcej nic do napisania nie mam. EDIT: Widzę, że edytowałeś to odpowiem na to. Nie łapiemy za bugujący się ogranicznik, bo u nas na ALCIE to widać, że się zbugował. Dodatkowo, my celowo działamy na waszych pracowników? To są jakieś żarty. Powtarzam - jeśli będziecie stosować się do regulaminów i innych rzeczy to skarg nie będzie oraz łapaniu pracowników SAMD za KRD i inne rzeczy. Co chwilę słychać, co te SAMD'y nie odwalają, jak oni KRD łapią. Macie chyba najwięcej kar za łamanie KRD ze wszystkich frakcji, a potem się dziwisz, że my was łapiemy.. Niech KSF się zajmie wami, bo wasze zachowanie na służbie jest bardzo żałosne. To co nieraz potraficie zrobić to jest porażka. Żegnam.
  4. Dobrze, może i były niewystarczające w stosunku co do prędkość i z ogranicznikiem też się zgodzę, ale na nagraniu było widać, że pisał sobie z akademikami, czy tam pełnoprawnymi (nie wiem jaki stopień oni we frakcji u was mieli), a nie na pw. Jeśli ma zamiar komuś odpisać to się zjeżdża na pobocze, bo mogłoby to się skończyć kolizją, czy inną rzeczą, a potem byłoby na graczy, jak zwykle. Co do licencji, regulamin to regulamin i należy się do niego stosować, jeśli nie zamierzasz zawieszać ich za licencję to usuń to z regulaminu. Co do "udupiania", nie chcę nikogo udupiać, ale od czegoś te regulaminy i inne rzeczy są. I teraz co do ostatnich zdań, bezsensowne skargi na niekorzyść SAMD? Gdybyście stosowali się do regulaminów i innych rzeczy tego by nie było. Ja nic do dodania więcej nie mam. Dodatkowo: 12 Lipca 2019, 13:49 >> Zabranie prawa jazdy graczowi Minotaur przez Greyna.gg, powód: Nieprzestrzeganie zasad KRD na służbie (Ważne do: 15 Lipca 2019, 13:49) W ogłoszeniach też nic o nim nie ma
  5. Login: Husky.Nick: Versi*Serial: (serial ukryty)Przynależność do frakcji: SAPD.Opis sytuacji: Może zacznijmy od skargi, którą napisałem wczoraj wraz z @japkooo. Napisaliśmy wczoraj skargę na v-lider'a frakcji Kariz'a, ponieważ podczas zatrzymania nie zachowywał się zbyt dobrze wobec nas oraz złamał kilka przepisów w późniejszym czasie. Skarga praktycznie od razu została sprawdzona przez lidera frakcji SP, jednak nie dokładnie. Opiszę jak ty wyglądało. Zatrzymaliśmy Kariz'a przy szpitalu, ponieważ jechał 115km/h, gdzie dozwolone jest 80 km/h, co napisał japkooo w skardze na Kariz'a. Kariz oczywiście dostał za to mandat. Chwilę później jak jechaliśmy złamał ponownie kilka zasad, jednak zobaczyłem niektóre dopiero na nagraniu. Początkowo myśleliśmy, że przekroczył prędkość, jednak zapomnieliśmy, że tam jest dozwolone te 120 km/h, co przypomniał nam SP w skardze (każdemu może się zdarzyć), jednak na nagraniu widać, że Kariz nie zamierzał zwalniać, a potem na mapie, że nadał jechał tak samo szybko. Wystarczy porównać nasz blip z jego, widać sporą różnicę, bądź porównać te wcześniejsze 120 km/h po wyjechaniu z zakrętu, a po skończeniu odcinka drogi. Różnicy w tej drugiej sytuacji nie było, ale mapa to tylko mapa i też ciężko było to ocenić, więc to mu można jeszcze wybaczyć. Drugą sprawą będzie to, że odniósł się tam tylko do jednej sytuacji, a mianowicie do tego filmiku. Pozostaje nam wcześniejsze zatrzymanie i jego zachowanie wobec nas. Po trzecie, przeczytał naszą skargę wtedy tak dokładnie, że myślał, że my go zatrzymaliśmy tam, gdzie jest te 120 km/h, więc się mylił, bo zatrzymanie było obok szpitala. Zarzucił nam, że nadużyliśmy uprawnień. I po czwarte, według niego KRD to tylko prędkość, ale na nagraniu możemy zauważyć, jak Kariz zatrzymuje się, aby odpisać, tym samym zjeżdża powoli na przeciwny pas ruchu, potem bez rozglądania się wyjeżdża w zakręt i nie używa kierunkowskazu. Akurat te czynności zauważyłem niestety na nagraniu. Kiedy sprawdza się skargę to powinno sprawdzić się ją kilka razy i dokładnie, porównywać wszystko co się da, bo te sprawdzenie było takie na odwal. Teraz przejdźmy do innej rzeczy. Mianowicie Kariz'owi dnia 25 lipca o godzinie 16:36 została zabrania licencja przez Zbyk'a na dwa dni. Jeśli zajrzymy w apelacje to kara nie została zdjęta, a Kariz nie został ukarany zawieszeniem. Nie wiem czy to było na służbie, ale patrząc po powodzie raczej nie, więc według ich regulaminu (tj. punkt 4, podpunkt 4) powinien zostać zawieszony na dwa dni, a tego w ogłoszeniach nie widzę. Jedynie co piszę to, że Kariz otrzymał dwa dni później awans na v-lider'a. Proszę o wyjaśnienie, ponieważ nie jest to pierwsza sytuacja, tak samo z łamaniem KRD przez waszych pracownikowi. Dowody: Link do skargi: https://mta4life.pl/forums/topic/154001-skarga-na-kariz-oskarżony-przez-japkooo-versi/?tab=comments#comment-1248988 (tam są nagrania etc.) 25 Lipca 2019, 16:36 >> Zabranie licencji lotniczej graczowi Kariz przez ZbyK.gg, powód: Ładnie latasz... (Ważne do: 27 Lipca 2019, 16:36) https://mta4life.pl/forums/topic/150366-wniosek-o-odwieszenie-licencji-lotniczej-kariz-ukarany-przez-zbykgg/?tab=comments#comment-1221824 Świadkowie: @japkooo jeśli dostanie pozwolenie to proszę o wypowiedź w sprawie tego skrzyżowania.
  6. Nick z serwera: Versi* Nick używany na Mumble: Versi Ilość godzin przegranych na serwerze: 820 Nazwa kanału: Versi Nazwa podkanałów: Pogaduchy i gierki - to ma być nazwa jednego podkanalu. Czy chcesz posiadać hasła do swoich kanałów?: Tak, zaraz wyśle na pw Czy kanał bedzie używany minimum 3 razy w tygodniu?:Tak Coś od siebie: z góry dziękuję
  7. Piękny awans o kilkanaście stopni...

    1. deluXe

      deluXe

      Ta wasza zazdrość i zawiść wy polaczki cebulaczki >.<

  8. Przeczytaj dokładnie wypowiedzi moje i dopiero się wypowiadaj. Czytanie ze zrozumieniem na niskim poziomie. A więc, z czym kłamiesz? Niby miałeś drzwi, a jednak ich nie miałeś. Niby strzelaliśmy, a jednak nie. Kłam dalej. Zostawiłeś te auto i zacząłeś sobie po prostu biegać i przeszkadzać zamiast poprosić o pomoc, bo niby zepsuło Ci się auto.. Zacząłeś pisać o nas również różne rzeczy. Ja logów nie ukrywam, umiem zachować kulturę, a nie to co wy. Nie piszcie już nic, zarząd zdecyduję czy nas ukarzę w tej sytuacji czy nie. I na screenie widać, że jedziesz 20km/h, a nie 40km/h. Żegnam. A i popraw wzór.
  9. Byłem przy tej całej sytuacji i po prostu kłamiesz. 40 km/h? Było trzeba chyba jednak popatrzeć na licznik, szczególnie, że on się buguje i jedziesz o wiele mniej. Po całej autostradzie powiadasz? To jest już śmieszne, kłamiesz po prostu kłamiesz. Dodatkowo drzwi nie miałeś, były zepsute, więc kłam dalej, kłam. Dodatkowo na tych ss'ach widać jak tylko jak jedziesz, więc nie wiem gdzie te 0rp. Poczekajmy na zarząd, bo kłamiesz tylko.
  10. A więc tak, napisałem prawdę, ale jak widać prawda boli. To już Tobie wytłumaczyłem, przeczytaj całe wypowiedzi, a nie piszesz bez sensu. Tego to nawet nie skomentuję. Poczekajmy na zarząd.
  11. Witam, Police Officer I Versi* z tej strony. Przepraszam, że się wypowiadam, ale byłem przy tej całej sytuacji i to co opisujesz to jest niewiarygodne. Mogę nawet dostać punkty. Zacznijmy od tego. [2019-08-02 20:09:08] [Output] : Pari [287]: to pisac? [2019-08-02 20:09:11] [Output] : Pari [287]: czy puszczacie // Tego to nawet nie skomentuję. Wygląda jak jakieś przekupstwo. [2019-08-02 20:10:44] [Output] : Pari [287]: banda skipera haha - Tutaj nie wiem co ty masz do Skipcia, zachowanie żałosne. [2019-08-02 20:10:57] [Output] : Pari [287]: wgl jak to sapd spadlo na psy [2019-08-02 20:11:04] [Output] : Pari [287]: ze skiper zostal liderem xDD - Wyśmiewanie się z Skipcia to nie najlepszy pomysł. Jednak to my jesteśmy żałośni? [2019-08-02 20:12:51] [Output] : Pari [287]: wgl kto was poscigow bydlaki uczy - Bydlaki? Kultura na wysokim poziomie, w ogóle nie ma chamstwa. [2019-08-02 20:13:09] [Output] : Pari [287]: Chamie [2019-08-02 20:13:16] [Output] : Pari [287]: pocaluj dziewcze w ramie - Tego to nawet nie komentuję. [2019-08-02 20:14:05] [Output] : Pari [287]: mnie do tego peirdla? - Tu to samo, kulturka. [2019-08-02 20:14:58] [Output] : Pari [287]: zawieszke dostana jak 2 wjada [2019-08-02 20:15:02] [Output] : Pari [287]: za naduzywanie [2019-08-02 20:15:03] [Output] : Pari [287]: praw - Ciekawie. Groziłeś nam. A więc tak, oskarżałeś nas o 0rp wraz z kolegą. Twoim zdaniem przesiadka to jest RP? Nie wydaje mi się. Co do ostrzelania, ten pościg to był masakra i mieliśmy prawo użyć broni, bo to co wy robiliście to był poziom poniżej dna. Co do kolczatek - biegaliśmy za tobą i rzucaliśmy je? Dostałeś tylko 1 kolczatkę, bo twoja jazda była PORAŻKĄ. Szczególnie, że kolczatka była rozłożona według procedur i na spokojnie mogłeś ją zauważyć, ale ty wolałeś odwalać maniane. A ostrzał był tylko podczas przesiadki, więc nie kłam. Czekaj, co? Kolczatki dostałeś tylko 1 raz i było to z 2 minuty wcześniej. Kłamiesz jak nie wiadomo co. Potem wyciągnął Ciebie Bregon z tego co pamiętam, nie wiem już sam, bo Twój poziom był fatalny. Dodatkowo, jechałeś z tak małą prędkością, że w realistyce na spokojnie dałby radę Ciebie wyciągnąć i zakuć. Oskarżaliście nas o 0rp, po czym sami uderzaliście we wszystko co się da i wychodziliście bez szwanku. Kłam dalej. Jaki mnożnik i zachowanie to i taki mandat. Odwalałeś to dostałeś więcej mandatu. Za twoich czasów... Skoro byłeś w SAPD to powinieneś wiedzieć dlaczego wyszło Tobie tyle mandatu i dlaczego auto trafiło na pp za taką kwotę. Nie rozumiem Ciebie. Przepraszam jeszcze raz za wypowiedź, ale takie kłamstwa mnie denerwują.
  12. Maksymalne jest 240 minut, więc rekordu nie pobijesz.
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin