Nick funkcjonariusza: Broszko
Data i godzina zdarzenia: Dziś koło 14:40.
Pełen opis sytuacji: Był pościg, SAPD wjechało na DM. Została przygotowana na nich pułapka, w którą wpadł jeden radiowóz. Po zabiciu kierowcy, dosyć długo strzelaliśmy się z SAPD, gdyż chcieli ją odbić, jednak my im nie dawaliśmy. W końcu zdenerwowali się i postanowili ściągnąć ręczny z naszych pojazdów, aby nią uciec. Początkowo myśleliśmy, że została ona wytepana, jednak RCON hoopak sprawdził nam logi. Skargę piszę tylko po to, gdyż chcę usłyszeć wyjaśnienia dlaczego tak zrobił. Ja rozumiem, że była ona zablokowana, ale wystarczy trochę pomyśleć, żeby ją odzyskać - są to bardzo proste sposoby :). Pisałem już z tym z pewnym członkiem zarządu, jednak kazał mi tą skargę napisać.
Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/NZn85Vs - tak stał radiowóz.
[2020-01-19 15:38:07] [Output] : hoopak [229]: 2020-01-19 14:38:54> RECZNY OFF Broszko >> SF 9423
[2020-01-19 15:41:01] [Output] : hoopak [229]: 2020-01-19 14:39:23> RECZNY OFF Broszko >> 1337331
[2020-01-19 15:41:12] [Output] : hoopak [229]: 2020-01-19 14:39:30> RECZNY OFF Broszko >> LV Speed
Logi potwierdzające, że Broszko ściągnął ręczny i wypchał je, aby uratować radiowóz. Niestety nikt tego nie widział, bo strzelali do nas z każdej strony i każdy był zajęty czym innym
EDIT: A, i nie życzę sobie komentarzy typu, że się mszczę po wydaleniu, czy jestem zwykłym odwalaczem, bo wiem, że już mnie tak nazywacie. Dziękuję
Ja, Versi* zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.