Skocz do zawartości

Versi*

Gracz
  • Postów

    1 313
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    5
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Versi*

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Problemy ze spaniem, eh :(

  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Jechałem po chodniku ale nie uderzyłem Ciebie ani razu, sam przyznałes że są to lagi serwera. Odniosłes się jedynie do niby tego taranowania a gdy pisałem o pieniądze później to nic. Nie miałem również potrzeby pisania sory skoro to była twoja wina. . I nie stałes przy żadnym bagażniku tylko biegles perfidne do nas a potem uciekales, próbowałem hamować ale wyjechałem w ciebie bokiem
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nick funkcjonariusza: Stachuu. Data i godzina zdarzenia: 20.01.2020 około godziny 16:00. Pełen opis sytuacji: Po zakończeniu mojego pościgu jechaliśmy za Stachem. Kiedy ten wjechał na mechanika, chceliśmy sobie już odpuścić i jechać, jednak @Moskva.chciał mi pokazać drugi wyjazd bo podobno był (Mechanik LS). Gdy okazało się, że się pomylił zauważyłem, że w/w funkcjonariusz biegł w naszą stronę, a potem nagle zawrócił. Ja jadący z dosyć sporą prędkością niechcący go przejechałem. Nie moja wina, że biegał gdzie popadnie, aby zobaczyć co tylko robimy. Była to w 100% jego wina. Gdy naprawia się auto to nie biega się po mechaniku, tylko stoi się grzecznie i czeka. Po napisaniu o zwrot pieniędzy nie odniósł się do tego. Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/n4hm4Cd , https://imgur.com/1gKJlNs , https://imgur.com/upN4JFw , https://imgur.com/zep65G9 Ja, Versi* zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. Edytowane 7 Czerwiec 2018 przez Skipciu
  8. Nie było nas 2x więcej, bez przesady. Co chwilę komuś się obrywalo z M4 bodajże od Veona oraz z AK od Cadetów bez S1
  9. Pierw ściągnąłes blokadę w rsdiowozie? Czy naszych?
  10. Zapewne tak gdyż była tam taka pozycja że by to zobaczyli. Szczególnie że ich rola było pilnowanie radiolki. Sam z góry to niego strzelalem jak wbiegł z cadetami.
  11. Niestety nie posiadam na to dowodów, jednak nie ma również na to że się zbugowal. Autostrada była ciągle patrona jak i przód więc byśmy widzieli że stamtąd wyjechał a dziwnym trafem nasze auta potem po wypchaniu stały inaczej. Jeśli dasz radę sprawdź czy ściągnął ręczny suszarka w logach - id radiolki 28 godzina około 14.30 bo mi hoopak o niej nic nie pisał
  12. Dziwnym trafem ty go akurat widziałeś jak się teleportowal na autostradę i od razu tam pobiegles. Szkoda tylko że autostrada była patrona przez nas i nic tam było, a kolega widział jak wyjezdzales z pułapki normalnie.
  13. Dziwne bo u mnie i innych osób pojazd stał normalnie. Jeśli masz jakiś dowód co do tego to poproszę. Jeśli nie to poczekajmy na zarząd. A i skoro teleportowal się na autostradę to po co w naszych autach spuściłes ręczny? EDIT: dostałem teraz info ze podobno było widać jak wyjezdzales z tej blokady a nie autostrady
  14. Nick funkcjonariusza: Broszko Data i godzina zdarzenia: Dziś koło 14:40. Pełen opis sytuacji: Był pościg, SAPD wjechało na DM. Została przygotowana na nich pułapka, w którą wpadł jeden radiowóz. Po zabiciu kierowcy, dosyć długo strzelaliśmy się z SAPD, gdyż chcieli ją odbić, jednak my im nie dawaliśmy. W końcu zdenerwowali się i postanowili ściągnąć ręczny z naszych pojazdów, aby nią uciec. Początkowo myśleliśmy, że została ona wytepana, jednak RCON hoopak sprawdził nam logi. Skargę piszę tylko po to, gdyż chcę usłyszeć wyjaśnienia dlaczego tak zrobił. Ja rozumiem, że była ona zablokowana, ale wystarczy trochę pomyśleć, żeby ją odzyskać - są to bardzo proste sposoby :). Pisałem już z tym z pewnym członkiem zarządu, jednak kazał mi tą skargę napisać. Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/NZn85Vs - tak stał radiowóz. [2020-01-19 15:38:07] [Output] : hoopak [229]: 2020-01-19 14:38:54> RECZNY OFF Broszko >> SF 9423 [2020-01-19 15:41:01] [Output] : hoopak [229]: 2020-01-19 14:39:23> RECZNY OFF Broszko >> 1337331 [2020-01-19 15:41:12] [Output] : hoopak [229]: 2020-01-19 14:39:30> RECZNY OFF Broszko >> LV Speed Logi potwierdzające, że Broszko ściągnął ręczny i wypchał je, aby uratować radiowóz. Niestety nikt tego nie widział, bo strzelali do nas z każdej strony i każdy był zajęty czym innym EDIT: A, i nie życzę sobie komentarzy typu, że się mszczę po wydaleniu, czy jestem zwykłym odwalaczem, bo wiem, że już mnie tak nazywacie. Dziękuję Ja, Versi* zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  15. Versi*

    Kupię coś do 2kk.

    Napiszę do Ciebie później w wiadomości prywatnej. Jeśli niczego nie znajdę ciekawego, a nadal będziesz go posiadał to napiszę.
  16. Versi*

    Kupię coś do 2kk.

    Zastanowię się, w razie czego napisze do was na forum.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin