Skocz do zawartości

neejm

Gracz
  • Postów

    135
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez neejm

  1. Chcialem na górze wyskoczyć przy helce, ale coś się zbugowało i nie wyskoczylo mi, i z autem polecialem xD ale dobrze bylo
  2. neejm

    Delfin w MTA!

    ja jestem wyjątkowy, prawda @VENOMEQ
  3. Siemano! Dzisiaj wstawiłem baaardzo przypadkowy pościg + ucieczke jak wiadomo musiałem coś zepsuć xd ale to zobaczycie już na odcinku Możesz tam wejść, obejrzeć, ocenić, napisać komentarz i tyle pozwolę sobię oznaczyć Pana policjanta @veenix^
  4. neejm

    Delfin w MTA!

    coś o mnie chyba chodzi xd
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. 1. Najlepszy Supporter/ka: @Lisa_ 2. Najlepszy Administrator/ka: @Wiesi3k. 3. Najlepszy RCON/ka: @ZbyK.gg @Lukasz1393 4. Najlepszy Biznes: Studio Filmowe 4life 5. Najlepsza frakcja: -SARA  6. Gracz non stop grający na serwerze: @Teddy. 7. Najlepsza Organizacja: -Amitious Family 8. Najbardziej pomocny gracz serwera: @shvky. 9. Eventowiec miesiąca: @lcarix 10. Najlepszy pracownik Frakcji: @Franczesko. 11. Najlepszy prezenter: @progenxd 12. Najlepszy Redaktor: - 13. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": @LoSiU. 14. Najlepszy tuner: @shvky. 15. Najlepsza aktualizacja na serwerze: - 16. Najlepsza praca na serwerze: Lawety 17. Przegryw miesiąca: @nejmix.cj 18. Najbogatszy Gracz: @VENOMEQ
  7. neejm

    Rysowanie

    http://sketchtoy.com/69007093 (PS: Sory za rakostwo xd) Temat; Narysuj swoją ulubioną postać z dowolnej gry @shvky. może pokażesz swoje zdolności artystyczne? xd
  8. neejm

    Konkurs o 15.000PLN

    dowolny komentarz @shvky.
  9. neejm

    Sprzedam MESE.

    19 i podpisujemy
  10. neejm

    Sprzedam MESE.

    lepiej , ale to jeszcze nic ;3
  11. neejm

    Sprzedam MESE.

    Model: Mesa ID: 49470 Pojemność silnika: 1.4 Benzynka Przebieg pojazdu: 98090.49km Dodatki: Malowane fele, OFF-Roady , Tablica rej.Cena: 30k do nego. Coś od siebie: Pojazd ,,należy'' do fajnej grupki MESA GANG, zakupując ten pojazd, można dołączyć do tej grupki ;3 SS’y: https://imgur.com/a/wUNTPDu
  12. neejm

    Konkurs o 10.000PLN

    gugugaga @shvky.
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. neejm

    Konkurs o Previona 2.0

    we will not win this brother @shvky..
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin