Skocz do zawartości

Moskva.

Gracz
  • Postów

    265
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium

Treść opublikowana przez Moskva.

  1. Moskva.

    Kupie Limke

    Pv pisz bo pod kolekcje potrzebuje
  2. 400k XD miales oferty po 480k a za 500k wystawiasz
  3. A nie coffka bo duzo brak ma
  4. 16 ja pod domek biore pojazdy kloc
  5. Jak dopke dasz to zion 2.4 bez nitra
  6. Dobra kurla za obie 260k bo upy chce do nich bo pod domek wlatuje
  7. 200 i tamta czysta 1.8 zobacz
  8. Moskva.

    Klocka 2.0

    Dobra to ja jiz więcej nie dajem xd
  9. Moskva.

    Klocka 2.0

    Co ja robie xD 150k
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin