Skocz do zawartości

Moskva.

Gracz
  • Postów

    265
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium

Treść opublikowana przez Moskva.

  1. Nudne sie robi to że robisz mi spam emoji XD
  2. Perek ostatnio stal czysty z lampami roz 1.8 za 80k xd gz / merit 30k
  3. Dobra @KeXo @Hejlo punkty dla pana// nie stac cie tak i tak bo masz marne 300k
  4. A czm mialb ukrywac? XD poprostu nie bede odpowiadal osoba których na niego nie stsc jeszcze raz cos gu napiszesz bez sensownego to licz siw z punktami
  5. Mi oferowales stingera i 250k XDDDD
  6. Chłopie jak cie nie stac to prosze off topoc nie robic...
  7. Model: Infernus ID: 22056 Pojemność silnika: 1.2 Przebieg pojazdu:53500 Dodatki:atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1073), moduł UP1, moduł UP3, tablica rejestracyjna (RS HEJL0), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB Cena:Offy Coś od siebie: Nie chce sprzedawać ale popatrze na oferty rowniez duzo dalem za niego. Jeśli cena mnie zadowoli sprzedam. SS’y:
  8. Faggio, sanchez, elegy, corvetta, bullet - inf 1.2ft bez up2 i nitra (Oferte posiadam 2.7kk)
  9. Moskva.

    dsa

    Inf 1.2ft bez nitra up2 ( baki 75/75 ) oferta sie nie spodoba nie sellne
  10. Sand freway elegy- Zion 2.4FT Bez Nitra baku klucza oraz szyb i kloc 1.6 rejka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin