Skocz do zawartości

Moskva.

Gracz
  • Postów

    265
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium

Treść opublikowana przez Moskva.

  1. Moskva.

    @LOCK

    Stwierdzasz ze jestem chudy teraz a ja w takim razie wnioskuje ze jestes ulanym kotem rudym z shreka ponieważ to twoja jedyna bajka do ktorej masz źródło na telewizorze
  2. Moskva.

    @LOCK

    Zwierzę ah tylko to potrafisz... Pochwal sie ile masz lat i podaj mi swojego discorda i jutro porozmawiamy i poproszę punkty dla tego pama ponieważ zajal mi prawie jedna stronę mojego postu @Axidus* @Lisa_ @AcoreQ @Teddy. @4Ever.
  3. Moskva.

    @LOCK

    Weźcie ten post zamknijcie bo przez chlopa ktory nie ogarnia życia i ciągle siedzi przed komputerem 0 zainteresowaniem realnym światem to tylko pykanie w wirtualna giere. @lock
  4. Moskva.

    @LOCK

    Ale tak ocenie ciebie, i ty wróciłeś na serwer i do każdego masz problemy... Myślisz ze jesteś jakis wielki i stary. Dobra ok jestes moze starszy i sie nie wstydzę ze mam 16 lat, ale to ze jesteś starszy to chyba dojrzalszy. Nie chce cie oceniac po wieku klasie bo to takie em, jak masz tak wypisywac do graczy 4Life to czemu nie do administracji a sory bo ban bedzie i bedzie plak plak
  5. Moskva.

    @LOCK

    Dzienki jestem w pierfszej klasie nie wyzywaj bo bende płakał
  6. Moskva.

    @LOCK

    Nie mam pewności z odchodzeniem jeszcze
  7. Moskva.

    @LOCK

    No mam duzego a ty malego to miales wypisywac pod moim podanym postem?
  8. Moskva.

    @LOCK

    Porno tak wiem chciałes to napisać, wnioskuje ze sb teraz walisz przy golych babach i facetach tyle ode mnie
  9. Moskva.

    @LOCK

    Ale wsm nie mozna miec minus iq poniewzz to wychodzi jakbym nie istnial a istne
  10. Dalej dalej co odchodzenia to poczeka bo musze sprzedac i jakas mala przerwa mi sie przyda tak jak kropson mówi jeżeli administracja sie też troche ogarnie i nie bedzie faworyzacji robić to zostanę bo milo sie gra
  11. Moskva.

    @LOCK

    Hah wierze w ciebie, ale jak sytuacja się nie zmieni to tak wezmiesz mnie kiedys tii za 8 Miechów
  12. Nazwa nieruchomości: Tuning LV, Come-A-Lot ID nieruchomości: 363 Cena za dobę: 2400 PLN Lokalizacja: Las Venturas, dzielnica Come-A-Lot. Niedaleko najdroższej giełdy, mechanika czy G1. Cena: oferty od 1.15kkCoś od siebie: Przez jakiś okres nie był w "obiegu". Tuning w bardzo dogodnej lokalizacji, dodatkowo trochę miejsca na własne bryczki. Wystawiam, by zapoznać się z ofertami. Wymiany za coś sensownego również wchodzą w grę. ps kozak zarobek ss pożyczone od @Ryszard*
  13. Moskva.

    @LOCK

    Wiem typowe sellam all u mnie i no papatki na jakies miesiące lub zostanę jak ogarnie słońcu ti zbyk
  14. Moskva.

    @LOCK

    ? Idz dawac warny za wyzywanie chlopa grzeczniej a ja napisane kur## i mute 1d
  15. Moskva.

    @LOCK

    Sprzedam all dobytek i odchodzę Ale czemu? Temu: Zauważyłem, lecą faworyzacje na graczy ktorych administracja lubi a tych których nie lubi dostaja kara... opiszę swoją sytuację: prawie codziennie dostaje mute prawka od administratorow Damianero. Oraz tego sławnego Axidus* który zbanował za śmieszną rzecz stałego gracza. Dlatego tracicie też mnie również stałego gracza. Już to wkurza fast dostaje muta za napisanie kur** a chlop wyzywa rodzicow i damianero Warn: Grzeczniej damianero. Gracz Moskva. Został wyciszony za brak kultury 1 days jakie brak kultury ja sie pytam? Napisałem raz kur** za zwyzywanie mnie? Nawet jakbym wysłał rapsa to znając was byście mieli wywalone i warn a na takiego stalego gracza jak ja lub kogoś innego to mute. Tych ulubionych i z tymi co mialem styczność popisać bedziecie w pamięci po sprzedaży pojazdów a o to oni: @m1xe' @KopeK. @SoCz3Q @Mihau. @Hejlo @Ryszard* @fusend @lobson. @Logan. @mxcioo.redd @Placuszek @StunterHere @davio' @Arbuz* @xAvenes* @Heliox @veenix63 @adus12135 Oraz tych których nie oznaczylem szanuję. Ten post nie jest taki pewny ale poprostu leb mi pada jak patrzę na ta dzisiejsza administrację. Życzę wam miłej gierki bede jeszcze na serwerrze pewnie z 2 tyg bo musze posprzedawac moje pojazdy.
  16. Moskva.

    LOCK

    W sensie ? XDD nawet ułożyć zdania nie potrafisz poprawnie i ty jeszcze do mnie odpisujesz prosze isc sie uczyc języka polskiego w szkole podstawowej klasy 1.
  17. Moskva.

    LOCK

    Ale teraz sie zasmialem panie kasaii xdddd kasai to taki kozacki nick ze to ua hahahahaha Wsm to nie sa unikaty te lampki i kt normalny dostaje bana za niszczeniw gospodarki i ty piszesz o charakterze i przyszłości według mnie zaoszczędź sobie juz słów bo nie wiesz do kogo skaczesz kochanie.
  18. Moskva.

    ZR-350

    Dobra sensowna oferte dam sabre 2.0 ft bez up2 up3 i 80k
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin