Skocz do zawartości

Moskva.

Gracz
  • Postów

    265
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium

Treść opublikowana przez Moskva.

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Model: Infernus ID: 22056 Pojemność silnika: 1.2 Przebieg pojazdu:54900 Dodatki:atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1073), moduł UP1, moduł UP3, tablica rejestracyjna (MOSKVA), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB (Baki 75/75, dach twardy/otwierany, kolor szary)Cena: Licka od 2kk+ MP 25k (POGLĄDOWO :)) Coś od siebie: Z tego co słyszałem są na niego chętni jestem ciekaw ile są w stanie za niego dać jak wiadomo jest to Unikat nad Unikatami SS’y:
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Ja jak mialem 100h posiadalem majatek 500k wiec pzdr ((420k all)
  5. Ty mnie podbijasz?????? 150k po malutkim sell
  6. Moskva.

    Tuning BM !!!

    Daje 380k jak dozbieram
  7. Login z serwera: guake123 Nick z serwera: Moskva. ID pojazdu: 22056 Na jaki wariant chcesz zmienić: Zamkniety dach
  8. Nick funkcjonariusza: @Karafik<3 Data i godzina zdarzenia: 12: 30 Pełen opis sytuacji: Witam, przedstawię sytuację która znalazła sie na funkcjonariusza @Karafik<3, funkcjonariusz bardzo wredny dla obywateli oraz agresywny i przez niego mam czuć się bezpiecznie? Ale dobra lidera sprawa. A więc tak, biegałem na gielde San Fierro żeby wziąść mój pojazd, przy spawnie był funkcjonariusz Karafik<3 który mnie sledzil od rana i walnal z paralizatora bez powodu. Rozumiem mam 5 wpisów za które siedzę przez funkcjonariusza... Zobaczyłem co robi frakcja SAFD bo mnie to zaciekawilo ale funkcjonariusz odrazu z tazera walnal wpisywalem już /ręce2 ale on musial mnie walnąć... I jeszcze dołożył mi 27 Minut za napisanie: Czasu nie mam wiec daj do tej celi... Coś w tym stylu, jestem zirytowany kto dochodzj do tych SAPD za niedługo cel braknie... Ale do tych wpisów to nie mial prawa z tego co mi wiadomo jak dopiero wszedlem na serwer i biegałem po pojazd. Nie wiem co dalej napisać ale poprostu żenada frakcja SAPD spada w dół... Dowód, który to potwierdza całe zajście: Jak moglem robić film lub ss jak chłop na mnie nagle zaczął strzelac z tazera.
  9. Moskva.

    Kolekcja 2.2

    Sprzedalem juz sora za klopot
  10. Za te trzy pojazdy - kart 1.6 ft bez baku ( i lpg ale nw czy ogółem da się zamontowac)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin