Skocz do zawartości

Moskva.

Gracz
  • Postów

    265
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium

Treść opublikowana przez Moskva.

  1. Dam do niego 2.2 haha czyli czkj 420k oferuje i mozesz ze mna smigac na kompo
  2. Powodzenia jak ty ledwo lecisz z 1kk a co te 1.3kk to powodzenia @radeu620 jak cos masz na prv moja oferte
  3. Chlopie jak ty ledwo masz 1kk XD // 1.25 po sell.
  4. Ale wiesz ze ja moge sellnac auta w jeden dzien i chlop ma o 200k więcej? XD
  5. Flash 2.2ft bez nitra atrapy + hermes 1.6 fele + cadrona 1.6 lampy licznik rejka fele ogr i 300k i robie 2.2
  6. Dopiero wstałem Dzień dobry // 180
  7. Do Boba wroce bo kozacki je wiwc 150k
  8. O kurde bardzo malo mi dajesz zdajesz sobie o tym sprawe?
  9. 1.2 za oba jestery do mojego pod dom po sell
  10. Daj bana ok a pojazdów ci zadnych nie sprzedam nawet jakdasz te np 200k za cadrona ( nie chce tylu ) żebyście nie plakali potem jak ten gracz
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin