Skocz do zawartości

Moskva.

Gracz
  • Postów

    265
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium

Treść opublikowana przez Moskva.

  1. Mmm moj majatek x2 większy od twego... A m1xe znam i ci nie da z atyle buzi
  2. Myslisz ze kupisz turka za 2kk XDDDDD Ten turek mixa wart 2.6kk a ty mu dajesz 1.8kk wiec pomysl jego odp.
  3. Moskva.

    Dwa ziony 2.4

    Model: Zion SportID:53468 Pojemność silnika: 2.4Przebieg pojazdu: 3.5k Dodatki: atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1077), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna ( zlom ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, 2 dodatkowe klucze ( z głównym 3 ), LPG 75 / Bak 90. ( Full Tune bez nitra )Cena: Oferty Coś od siebie: Wymienie te oba na jakiegos infa.SS’y:https://imgur.com/a/sj2SUM4 Model: Übermacht Zion XSID: 54042Pojemność silnika: 2.4 Przebieg pojazdu: ~150kmDodatki: Prawie FT, brak: (dodatkowego kluczyka, wykrywacza, stereo, nitra, atrapy[Bak: 35, LPG: 75])Cena: Oferty. Coś od siebie: Wymienie na jakiegoa infa te dwa pojazdySS’y:
  4. Zion 2.4 ft baki 90/75 bez nitra i 250k
  5. Moskva.

    Jester

    Haha razlov handlarzyk 120k
  6. Za oba zion 2.4ft bez nitra i dopke dajesz trch
  7. Moskva.

    Porządne maszyny

    Za te trzy elegy 2.2ft bez nitra baku i 150k
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin