Skocz do zawartości

Deilo

Gracz
  • Postów

    1 100
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Deilo

  1. Szanowni Członkowie Komisji Spraw Frakcyjnych Zwracam się z uprzejmą prośbą o rozpatrzenie mojej sytuacji i zdjęcie mnie z czarnej listy Komisji Spraw Trakcyjnych. Dnia 19 października 2021 roku zostałem wpisany na czarną listę z powodu rzekomego udostępniania materiałów szkoleniowych frakcji SAFD osobom trzecim. Chciałbym wyjaśnić, że materiały te były dostępne na serwerze Discord, jednakże kanały i materiały te zostały utworzone jeszcze przed moim dołączeniem do frakcji SAFD. Od momentu dołączenia do frakcji, nigdy nie udostępniłem żadnych materiałów innym osobom, ponieważ doskonale zdaję sobie sprawę z konsekwencji i obowiązujących zasad poufności. Administracja RCON oraz L4MP3K byli na tym discordzie, aczkolwiek nie zauważyli pewnej rzeczy. Do frakcji SAFD po raz pierwszy dołączyłem 12 stycznia 2021, to wtedy zostałem dodany do panelu frakcji, otrzymałem hasła z materiałami szkoleniowymi i wtedy mogłem uczyć się to, czego nie potrafiłbym wykonać z owych materiałów. Administracja otrzymała link do discorda o nazwie "Materiały szkoleniowe SAFD", był on uzupełniony materiałami, ale nie spojrzeli raczej na jedną rzecz. Mianowicie chodzi o datę zamieszczonych wiadomości jest to 7, 8 oraz 9 stycznia 2021 roku, czyli od 5 do 3 dni przed dodaniem do panelu frakcji i otrzymaniu haseł. Materiały miały mi służyć w celu pomocy w razie jakichś problemów, lub z zapomnieniem czegoś. Gracz RamDi wysyłając do link na discorda również nie spojrzał na datę zamieszczenia wiadomości. Nigdy nie ukradłem żadnych materiałów z forum, które ma hasło, a to, że właśnie RamDi chciał mnie "zniszczyć" działając pochopnie to raczej jego wina. RamDi chciał pisać podanie do SAFD, chciał mieć materiały szkoleniowe, a to, że miałem właśnie owego discorda, to mu udostępniłem. >>TUTAJ<< przestawiam dowody z datami opublikowania owych materiałów (screeny pochodzą z 2021 roku. Dodatkowo, pragnę zaznaczyć, że nie mam już dostępu do tego serwera Discord ani konta, które zostało użyte do jego utworzenia, co uniemożliwia mi jakiekolwiek dalsze naruszenia lub działania naruszające zasady. Proszę o rozpatrzenie mojej prośby i zdjęcie mnie z czarnej listy, ponieważ od początku działania w frakcji zawsze starałem się przestrzegać obowiązujących reguł i zasad. Mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie mojej sprawy i możliwość dalszej współpracy w ramach frakcji SAFD. Z poważaniem, @Deilo
  2. Wszystkim żołnierzom Wojska Polskiego za codzienną służbę w obronie naszych wschodnich granic i codzienną ofiarną na rzecz kraju służbę dziękujemy.

    Cz5dFI3.png

  3. 1-66687.jpg

    1. .franek.klimatkartel

      .franek.klimatkartel

      A po wojnie Ci żołnierze którzy walczyli o wolną Polskę byli uznawani przez "czerwoną władzę" za wrogów ojczyzny i zostawali straceni... Kolejny przykład pokazujący to, ile warte są pakty i sojusze na wojnie...

    2. MagicznyBudyn

      MagicznyBudyn

      Ci żołnierze przelali krew za naszą ojczyznę. Dzięki nim możemy żyć w wolnym narodzie mieć demokrację i reprezentować swoje poglądy. Jest to również ważny dzień dla osób LGBT. Mamy wolną Polske !.

  4. Wiesz, że @TajemniczyJJotrzymał rangę 24 maja, a nagrania są z 10 maja? Więc taka skarga na siłę za reakcje "HaHa"

  5. Ej San Andreas nie jest miastem jak coś (pierwsze zdanie w materiale)
  6. Czytając artykuł, stwierdzam, że jest on wzorowany na katastrofie World Trade Center z 11 września 2001. Samoloty zostały porwane i wbiły się w najwyższe budynki na Manhattanie w Nowym Jorku
  7. Nie no w życiu nie wiedziałem, że dojdziesz do tej rangi hehe

  8. Mnie się podobało, zdjęcia pasujące idealnie do artykułu. Dobra robota.
  9. Chrystus zmartwychwstał ALLELUJA.

    Wesołych Świąt kochani!

  10. No fajna relacja, aczkolwiek 4 osoby do tak krótkiego materiału?
  11. "Masz bana na 600 sekund czyli godzine"

    Screenshot_2023-03-21-14-34-28-27_40deb4

  12. Trochę źle sprawdzony materiał, chodzi głównie o ostatnie zdanie pod pierwszym gifem
  13. 1. Najlepszy Support: @MateuszXQ @Michalix* @|NT|TrondoZPL 2. Najlepszy Moderator: @Verago. @Byialy* @Ven33r. 3. Najlepszy Administrator: @Lisa_ @Reksio* @DanielRB 4. Najlepszy Starszy Administrator: @Kubula @Hinox 5. Najlepszy: Administrator RCON @L4MP3K. @LuKi16 @Bilu.sus 7. Najlepsza Frakcja: San Andreas Fire Department 8. Najlepszy pracownik Frakcji: @Bambo* @Bambi @szumjas 9. Najlepszy Biznes: 41st. Mechanized Infantry Division 10. Najlepszy Pracownik Biznesu: @Tadziu @KoNiK123*ECPU @Erixson 11. Najlepszy Lider: @Atryk @kartovelek. 12. Najlepsza Organizacja:  Kingdom 14. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): @SprytsBeng @Arizona. @asbesth 15. Najlepsza aktualizacja na serwerze: -
  14. współczuję ci, jeśli śmiejesz się z WOŚP... Smutne masz życie :(

    1. Piko0412

      Piko0412

      Smutne masz życie mówisz do mnie? Spójrz na siebie i na to jak ty masz/miałeś nudne życie ;D

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin