Skocz do zawartości

Deilo

Gracz
  • Postów

    1 100
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Deilo

  1. Wszystkiego dobrego w nowym roku 

  2. No to na zbliżające się już święta Bożego Narodzenia, chciałbym szczerze złożyć Wam życzenia.

    Dużo miłości, radości przy wigilijnym stole. Aby wigilijny stół, nie był stołem przy którym będzie panować nerwowa atmosfera. Niech nie zagaśnie w Was ogień miłości i nadziei na lepsze jutro. Na nowy rok oczywiście również życzę, żeby udało Wam się spełnić noworoczne postanowienia, które może planujecie robić. 

    Wszystkiego najlepszego!

  3. Wesołych i Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia. Spędzajcie te święta z rodziną, rozmawiajcie ze sobą. Odstawcie komputer, odwiedzajcie swoich dziadków. Pamiętajcie o samotnych ludziach. 5 minut rozmowy z nimi i życzenie wszystkiego najlepszego poprawi im trochę święta. Najczęściej nie mają z kim spędzić ich (dzieci daleko od domu, współmałżonek/ka nie żyje) Wesołych Świąt. P.S. @Kubstero99 on zapytał OD kiedy nie DO kiedy
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. 1. Najlepszy Support: @MateuszXQ 2. Najlepszy Moderator: @Byialy* @Ven33r. @Polixon 3. Najlepszy Administrator: @Reksio* @Lisa_ @ 4. Najlepszy Starszy Administrator: @Hinox @Kubula 5. Najlepszy Administrator RCON: @LuKi16 @japkooo. @L4MP3K. 7. Najlepsza Frakcja: San Andreas Fire Department 8. Najlepszy pracownik Frakcji: @Atryk47 @Bambo* 9. Najlepszy Biznes: 41.st Mechanized Infantry Division 10. Najlepszy prezenter: @Emialski @Limitowany* 11. Najlepszy Redaktor: @MateuszXQ 12. Najlepszy Pracownik Biznesu: @s1zu @SH_Shajkox @Legancki_Baor 13. Najlepszy Lider: @HaaQu* @Atryk47 @HefreyPL 14. Najlepsza Organizacja:  kingdom 15. Najbardziej pomocny gracz serwera: @Arizona. @asbesth 16. Największy No-life Serwera: @KumiseQ22 19. Najlepsza aktualizacja na serwerze: Odświeżona praca magazyniera 20. Najlepsza praca na serwerze: Magazyn
  6. ale podajcie źródło zdjęć dość ciekawy film to jest ogólnie.
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. W ostatnim zdaniu brakuje "podczas pobytu w szpitalu", tak to git jest.
  9. Jest trochę niedociągnięć i powtórzeń, ale git
  10. xd

    udało ci się wreszcie chodzenie po kanałach na mumble i żebranie o reakcję pod podaniem, ale spokojnie, pamiętasz jak nagrywałeś pożar w sf? kariera supporta długa nie będzie raczej :)

    pozdrawiam 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  9 więcej
    2. ZbyK.gg

      ZbyK.gg

      @Deilo brawo. Szkoda, że nie pamiętałeś tego cytatu pisząc ten status.

    3. CiasteK*

      CiasteK*

      @Deilo Pewnie za jakiś czas uświadomisz sobie, że to nie ma sensu i będziesz żałował swoich słów. Niestety znam to z autopsji z poprzednich lat. Daj sobie siana i zresetuj głowę, zamiast bawić się w intrygi. Każdy zasługuje na szanse.

    4. norsek
    5. Deilo

      Deilo

      @Norsek kolejny raz wręczam ci order Internet Explorer :)

      oto on:comment_7ToClipWT8RzPt156ishYoeLcyME2M19

    6. norsek
  11. @Byialy*co z tego, że zgłaszam jak nie poprawiają i jeszcze cisną bekę na discordzie biznesowym (mam źródła informacji swoje). Ustalili, że nie będę odczytywać wiadomości otrzymane na forum, żeby mnie "prowokować", no ale nie wychodzi im to, a jeszcze się pogrążają, a jak odczytają to nic z tym nie zrobią, a jak widać po zachowaniu autora tego tekstu woli dać reakcję HaHa zamiast przyjąć to do siebie i poprawić pozdrawiam serdecznie
  12. Dość ciekawy artykuł, aczkolwiek za często powtarza się słowo Prezydent, a większość zdań są w ogóle bezsensu... I tak dalej...
  13. Deilo

    S4 - Sheeker

    No cóż... Bywa. Rangi nie straciłeś, tylko dostałeś degrada, bo oszukiwałeś. Byłeś jak "strażnik Teksasu", bo pilnowałeś regulaminu, a sam złamałeś go... Bajo Kara adekwatna do czynu. Kiczyłeś na to, że szybciej uda się przejść event i zdobędziesz może pojazd?
  14. Trzeba było dodać osoby, które wylicytowały te budynki...
  15. 1. Najlepszy Support: @TheIndjana. @.Mich4U @Byialy* 2. Najlepszy Moderator: @Verago. @Ven33r. 3. Najlepszy Administrator: @ThanKs.ogf @Lisa_ @Reksio* 4. Najlepszy Starszy Administrator: @Kubula @Princessa* @Hinox 5. Najlepszy Administrator RCON: @XQward @LuKi16 @Bilu.sus 7. Najlepsza Frakcja: San Andreas Fire Departament 8. Najlepszy pracownik Frakcji: @Gora106 @Bambo* @Olaf.* 9. Najlepszy Biznes: 41st. Mechanized Infantry Division 10. Najlepszy prezenter: @Limitowany* @Emialski @Nivorm 11. Najlepszy Redaktor: @MateuszXQ 12. Najlepszy Pracownik Biznesu: @Mibawek 13. Najlepszy Lider: @Atryk47 @HaaQu* @KoNiK123*ECPU 14. Najlepsza Organizacja:  CJ Industries 15. Najbardziej pomocny gracz serwera: @P4tryk* 16. Największy No-life Serwera: @bagi @kzedo 19. Najlepsza aktualizacja na serwerze: Odświeżony spawn w San Fierro 20. Najlepsza praca na serwerze: Śmieciarki.
  16. no git, aczkolwiek nakładanie znaku wodnego na zdjęcie z drabinką gdy ono nie jest zrobione przez was (chodzi o ss z tej strony) to moim zdaniem słabe troszkę.
  17. Nick: Deilo Link do wniosku o założenie kanału: https://mta4life.pl/forums/topic/270458-wniosek-o-stworzenie-kanału-prywatnego-deilo/ Dokładna nazwa kanału głównego: Pogromcy SAPD Powód: Aktywność mniejsza
  18. Relacja sama w sobie git, aczkolwiek wysłałem wiadomość pv.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin