Skocz do zawartości

Deilo

Gracz
  • Postów

    1 100
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Deilo

  1. Deilo

    S4 - stałe.

    Nostalgicznie do posłuchania, zaczynając słuchanie tej piosenki nie ukrywam ale poleciała mi łezka A gdy przyjdzie mój czas gdy pokryje mnie rdza Usiądź przy mnie tuż tuż bym mógł z tobą być sam Wszystko ma swój czas i przychodzi kres na kres Gdybym kiedyś odszedł stąd nie obrażaj się na śmierć Zaczynając od początku. Przygodę z serwerem zacząłem 21 stycznia 2019 roku, na początku wbijałem sporadycznie na serwer, poznawałem go z pomocą @Princessa*, pomogła mi z pierwszym pojazdem marki perrenial. Dołączyłem do redakcji prasowej pisząc jedno podanie w ich dziale. Wtedy liderem był @FragusS, niestety długo nie posiedziałem tam. Odszedłem od gry po wydaleniu z Redakcji, lecz po nie długim czasie postanowiłem wrócić. W listopadzie 2019 roku coraz częściej wbijałem na serwer, żeby cokolwiek uzyskać. Dołączyłem do mojej pierwszej organizacji, której liderem jest @Torix, a zaprosił mnie wówczas @LuKeJ i dziękuje za możliwość dołączenia do orgazacji Kingdom. Kolejnym krokiem wśród przygody z serwerem było dołaczenie do biznesu, do którego do dzisiaj przebywałem. Jest to biznes 41st. Mechnized Infantry Division, na czele z Generałem Broni @Szach, bardzo dziękuje Tobie Mistrzu za szkolenia, Dziękuje całemu sztabowi obecnemu i tym, którzy już odeszli. @Szach @Ferdel1111 @HefreyPL @KoNiK123. @Tadziu @Oker. @AdiMekk Wsród członków biznesu chciałbym podziękować za wspólną grę takim osobom jak: @PanSzczepan @DareczQ_Biznesmen @HalfDonkey2 @OSTRY33 @Ninja420 @Domeyy @Qubixo @Atryk @k911 Przechodząc dalej, odszedłem po jakimś czasie z organizacji Kingdom postanowiłem dołączyć do organizacji Dirty Angels, której liderem jest @Greyna.gg super atmosfera tam, ogólnie polecam. Greyna, dziękuje za możliwość dołączenia, jednocześnie przepraszam za te wszystkie wiadomości takie "idiotyczne" na pv. Dołączyłem do frakcji San Andreas Fire Department, w której panuje najlepsza atmosfera jak dla mnie, liderem wówczas był @kartovelek.. Zdałem egzamin przyśpieszony z wynikiem pozytywnym, awansowałem, aż do maja 2021 roku, ponieważ byłem zmuszony odejść z frakcji przez wyjazd za granicę. Wróciłem w sierpniu tego roku i byłem w niej, aż po dziś dzień. @HaaQu* @Mietek_Kasztan @DreeY @dyspozytor @Panda. jesteście wspaniali i nigdy o was złego zdania nie miałem i mieć nie będę, rozwijajcie dalej frakcję w dobrym kierunku, macie wspaniałych podobiecznych (pracowników) Wszystkim pracownikom frakcji dziękuje za niezliczoną ilość wyjazdów, rozmów na mumble. Ostatnia organizacja do jakiej dołączyłem nie dawno było to organizacja Cejoty na czele z liderem @Qubixo, super się rozmawiało na chacie organizacji i discordzie. Czas na ekipę serwera: Supporci: @Bambi @Twix_Duo @AdrianeQ82 @Kragenss @Kariz @Michalix* @xWolfQ Moderatorzy: @veeniX @DuszeK* @Matias2525 Administratorzy @ThanKs. @Princessa* @Kubula Starsi Administatorzy @Avenged @L4MP3K.dff @LuKi16 Życzę wam szybkich awansów i powodzenia na randze z graczami @ZbyK.gg @Greyna.gg Świetną utworzyliście działalność, dobrze ją prowadzicie. Cały czas jestem, byłem pełen podziwu i pewnie na długo pozostanie w pamięci serwer na którym mogłem grać przez ponad dwa lata. Świetna atmosfera na nim panuje i w ogóle tak rodzinnie. Dobrych macie pomocników w zarządzie serwera. Jest jeden serwer jeszcze. Jest to discord konkursów 4life, które organizował o 100 000 PLN @Iguana, ma też dobrych zastępców @TheIndjana. oraz @StivGamer @Jvkub @Poi$on*|THC| @architect @AmzeK* @Inaf @Vez. @Cake_ @AlimentoS @AdriX. @GeThin @asbesthone Dzięki za jakąkolwiek pomoc czy to na serwerze, czy discordzie. Jesteście wielcy. Długo by wymieniać, bo serio przez dwa lata się trochę przewinęło ludzi. Oczywiście nie pozdrawiam osób, którzy naraz się rzucili do pozbycia się mojej osoby z serwera (osoby, które to zrobiły - osiągnęły sukces, lecz karma wróci nie długo) DO KIEDYŚ!
  2. Nick funkcjonariusza: @Devileczek. Data i godzina zdarzenia: 19.10.2021, około godziny 16:05 Pełen opis sytuacji: Pościg na DM, zatrzymanie za zabójstwo (słuszne), brak odgrywanego RP przez funkcjonariusza w radiowozie. Wykonanie swojego RP, nie zważając na chęć odgrywania RP przez zatrzymanego. Przytoczę skargę na funkcjonariusza Seqqu >>KLIK<<, za którą został upomniany. Dowód, który to potwierdza całe zajście: Ja, Deilo zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  3. W czwartek 14 października o godzinie 21:55 z Bazy Wojskowej został wykonany transport amunicji do Flint County. Transport odbywał się dwoma ciężarówkami, a do zabezpieczenia konwoju wykorzystano pojazdy rozpoznawcze - Patrioty. Podczas przejazdu w Hrabstwie Red County, nieopodal Farn Ridge jeden z pojazdów został uszkodzony poprzez zderzenie z drugim pojazdem prowadzonym przez cywila. Ranny został kierowca - żołnierz, który został zabrany do szpitala przez zespół ratownictwa medycznego. Amunicja została dowieziona do celu 2 godziny po wyjeździe z bazy. Dowódcą podczas misji był @DareczQ_Biznesmen Zdjęcie: @HalfDonkey2
  4. Gatunek utworu: Klubowa Ilość przekleństw: 0 Link do odsłuchu:
  5. Taki konkursik organizowany przez redakcję prasową 4life news, na czele z @xWolfQ

     

     

  6. I pięknie, reszta redaktórów powinna brać przykład z kunaja, wywiadzik ze skromnym liderem gites Tak trzymaj, szukaj następnych rozmówców takich jak on.
  7. Nazwa nieruchmości: Garaż ID nieruchomości: 217 Cena za dobę: 240 PLN Lokalizacja: Las Venturas, Blackfield>>KLIK<< Cena: oferty SS’y: Sposób kontaktu: forum, gra Coś od siebie: Garaż pomieści około 5/7 pojazdów.
  8. Nick z serwera: @Deilo Nick używany na Mumble: Deilo Ilość godzin przegranych na serwerze: 1261h Czy posiadałeś już kanał?: Tak Nazwa kanału: ★★★Pogromcy SAPD★★★ Nazwa podkanałów: ★★★PD-DM★★★ (jeżeli nie da się gwiazdek to bez podkanału) Czy chcesz posiadać hasła do swoich kanałów?: Tak. Czy kanał będzie używany minimum 3 razy w tygodniu?: Tak Coś od siebie: Cześć
  9. Deilo

    Pokaż swoją twarz

    Macie i mnie (nocne sesyjki) @Ivan* @Byialy @roberts91 @Aza* @Bambo* @Pat4ygg* @ThanKs.BIO @Kubula @DanielRB @Verago. organizacja AK Klub
  10. Nick funkcjonariusza: @Seqqu Data i godzina zdarzenia: 4 października 2021 Pełen opis sytuacji: Funkcjonariusz nie odgrywa RP po zatrzymaniu na DM, lecz koniecznie chciałem, by to się stało. (w sumie nie tylko on), Proszę o to, by funkcjonariusze odgrywali Role Play, jak już gracz rozpoczyna. (nie jest to wymuszanie). Nie raz jest tak, że funkcjonariusze przyjeżdżają na akcję RP, zabezpieczą i opierają się o radiolkę. Ludzie wjeżdżają/wchodzą na zamkniętą strefę i nic w tym kierunku nie jest robione, myślę że czas to zmienić. Zapewne sami funkcjonariusze (wraz ze zarządem) wiedza o tym, że RP nie polega tylko na zabezpieczeniu (przeprowadzanie czynności dotyczących zdarzeń, etc), lecz to osobny temat na który kiedyś się rozpiszę. Dowód, który to potwierdza całe zajście: Ja, Deilo zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  11. Nie straciłem żadnych pieniędzy przez to, ty natomiast nie zyskałeś ich, więc z jakiej racji miałbyś przelewać mi pieniądze? Nie byłoby to fair wtedy z mojej strony. Skarga jest po to, żebyś dostrzegł swój błąd i nie przyznawał się tylko dla mnie, lecz dla zarządu frakcji, że owy błąd popełniłeś i o tym wiesz. Jeżeli funkcjonariusz będzie karany, prosiłbym zarząd frakcji SAPD o to, żeby nie karał pochopnie zawieszeniami, lecz jakimś ostrzeżeniem. Taka nauczka, żeby oskarżony, czy inni funkcjonariusze spoglądali na chat i inne obiekty na ekranie (log: "Znalazłeś/aś› się w strefie bezprawia!, pojawiający się respekt w prawym górnym rogu, czy nawet zmiana koloru wyświetlanych nazw miasta i dzielnicy), ponieważ popełniając takie "wykroczenie" zyskują przewagę nad graczami tym bardziej, że teleport na /tpdm jest wyłączony. Pozdrawiam, @Deilo
  12. Nick funkcjonariusza: @James_Valentino Data i godzina zdarzenia: 28.09.2021, godz 23:05 Pełen opis sytuacji: Było czyszczenie DM przez SWAT, oskarżony zaczął strzelać poza DM do mojej osoby, finalnie zabijając mnie. Funkcjonariusz przeprosił od razu, lecz gdyby nie zauważył słów bezpośrednio po zabiciu mnie, że będzie skarga, by się zapewne nie przyznał. [2021-09-28 23:06:59] [Output] : << James_Valentino [8]: a za dm bylem [2021-09-28 23:07:04] [Output] : << James_Valentino [8]: przepraszam najmocniej, moge ci zaplacic Dowód, który to potwierdza całe zajście: Lokalizacja funkcjonariusza Miejsce gdzie stał funkcjonariusz, oraz granica strefy DM Ja, Deilo zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje
  13. Dziś, 27 września br. żołnierze z 41st, Mechanized Infantry Division, szkolili się z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Instruktorem był ratownik z San Andreas Fire Department @kartovelek.. Szkolenie było przypomnieniem podstawowych zasad udzielania pomocy. Wychodzący do codziennej służby żołnierze nie wiedzą z jakimi sytuacjami będą musieli się zmierzyć. Dlatego muszą być wyszkoleni w wielu dziedzinach, między innymi z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Służba to przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa innym, nawet z narażeniem własnego życia. To również umiejętność radzenia sobie w kryzysowych sytuacjach. Szkolenie przeprowadzone przez Kapitana @kartovelek. z SAFD pozwoliło odświeżyć informacje z zakresu pierwszej pomocy medycznej. Zdjęcia: @HalfDonkey2
  14. Myślę, że jak na dość wysoką rangę w biznesie już, artykuł jest nie na miejscu. Młodszy redaktor może wykonać taki artykuł, zaś reporter to już powinien pisać takie mocne artykuły.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin