No cóż, na każdego przychodzi czas. Możliwe, że kiedyś wróce.
Chciałabym podziękować RCon'om za danie mi szansy, mam nadzieje, że dałam z siebie wszystko i nie zawiodłam.
Dziękuję też całej ekipie za te lepsze czy też gorsze momenty, jesteście wspaniali i tacy macie zostać. Mam nadzieje, że serwer poprowadzicie w dobrą stronę.
Poznałam wspaniałych ludzi, każdy wie o kim mówię, dziękuję, że byliście i mam nadzieje, że kontakt mi z wami zostanie.
Oczywiście pozdrawiam moją ukochaną psiapsię, @DeltaRon, mam nadzieje, że mnie w końcu odwiedzisz!
Tak więc życzę wszystkim sukcesów na serwerze i aby każdy pamiętał, że to tylko gra, a życie realne jest najważniejsze.
Piątka wszystkim, do zobaczenia.