-
Postów
22 634 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
110 -
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez Zebra
-
niech czasy takich piosenek wrócą kiedyś ;d
- Pokaż poprzednie komentarze 2 więcej
-
co jak co ale to jest dobra nuta :v
-
ja tam 2009/2010 kojarze bardzo dobrze z piosenkami ;x
-
jeden z lepszych okresow muzyki to byl ;d
-
Całkiem fajny teledysk( ( ͡° ͜ʖ ͡° ) ), a co dopiero muzyka

-
Kid Cudi, RHCP, Gorillaz to zespoły, które najbardziej pamietam z 2008/2010
