Skocz do zawartości

TomseeS

Gracz
  • Postów

    104
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez TomseeS

  1. Chciałbyś wiedzieć na czym polega praca w Redakcji 4life News? Zapraszam na mój najnowszy film :D 

     

     

  2. Witam, z tej strony @TomseeS z Redakcji 4life News. Dzisiaj wam przedstawię artykuł dotyczący Lotniska San Fierro Zapraszam do przeczytania Lotnisko San Fierro zostało oficjalnie utworzone w 1917 roku. Początkowo lotnisko miało tylko jeden pas i służyło tylko i wyłącznie do transportu małej ilości broni. Założycielem lotniska był prezes San Fierro, który zdecydował się zamienić swoje fundusze w coś pożytecznego i nakazał w 1916 roku rozpocząć budowę lotniska. Do transportu broni były potrzebne samoloty, więc właściciel projektu zakupił pięć samolotów do transportu małej ilości broni. Gdy zakończyła się wojna, lotnisko stało się bezużyteczne, ponieważ nie było, czego transportować i właściciel lotniska oficjalnie podjął decyzje o upadku lotniska. W 1940 roku zdecydowano się wznowić lotnisko dla potrzebujących krajów podczas wojny. Lotnisko odkupił pewien milioner z Las Venturas, który zdecydował się odnowić lotnisko i wznowić transport broni, lecz również pożywienia dla żołnierzy. Lotnisko zyskało sukces i zostało uznane w 1942 roku jako najbardziej pomocne lotnisko w San Andreas. Niestety, ale w 1946 roku znów uznano lotnisko za zamknięte i opuszczone powodem tego było to, że nie było sensu prowadzenia go, gdy wojna się skończyła. W 1965 roku lotnisko zakupił pewien pilot, dla którego zakup swojego lotniska było czymś wielkim. Zlecił on wyremontowanie go oraz dobudowania drugiego pasa startowego. W tym czasie rozwój samolotów poszedł do góry i wybudowano pierwsze samoloty pasażerskie. Właściciel lotniska zaczął kupować maszyny lotnicze oraz zaczął zatrudniać nowych pilotów. Początkowo samoloty latały tylko przez kursy w San Andreas i na pokładzie jednego samolotu było tylko czterdzieści osób. W 1970 roku, gdy wybudowano pierwszy samolot, który pomieści powyżej stu osób, zaczęto kursować przez cały świat. W 1971 roku okazało się, że z San Fierro wykonano najwięcej kursów w całym stanie San Andreas, a właściciel lotniska stał się milionerem. W 1975 roku lotnisko to otrzymało nagrodę pt. „Najbezpieczniejszego lotniska roku”, ponieważ przez cały rok nie odnotowano żadnego ataku na ludzi oraz na lotnisko. Niestety właściciel lotniska, który okazał się milionerem, przegrał wszystkie pieniądze w kasynie i popadł w długi. W 1977 roku ogłosił bankructwo. Od tamtej chwili szukano nowego inwestora, który spełnia wszystkie wymogi i przede wszystkim ma czas na zarządzanie, i w taki sposób w 1980 roku znaleziono nowego właściciela, którym okazał się były sportowiec z Los Santos. Zainwestował on swoje pieniądze na rozwój i od tamtej chwili jest on jedynym właścicielem lotniska. Dziękuje za przeczytanie tego artykułu. Mam nadzieję, że się wam spodobał. Zapraszam również do oceny mojej pracy. Pozdrawiam oraz życzę miłego dnia. Autoryzował: @Blender.
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Witam, z tej strony @TomseeS z Redakcji 4life News. Dzisiaj zaprezentuje wam artykuł o pewnym mniej znanym gangu z Las Venturas. Zapraszam do przeczytania Gang Cygerns to organizacja przestępcza z Las Venturas liczący mniej więcej dwadzieścia osób. Siedziba tego gangu znajduje się w Las Venturas w dzielnicy Creek w małych domkach, które szefowie zakupili pod ich organizację przestępczą. Organizacja Cygarens zajmuje się głównie kradzieżą pojazdów, lecz również kradzieżą na zlecenie. W nocy na ich dzielnicy toczone są nocne przemyty pojazdów sportowych dla innej organizacji, z którą współpracują. Założycielem tej organizacji jest Pablo Lenc, który założył ją w 1996 roku. Początkowo siedziba miała być w Los Santos, lecz przez problemy z tamtejszym, osiedlowym, innym gangiem musieli wyjechać do Las Venturas i też tam osiedlili się już na stałe. W 2001 roku zaczęli handel pojazdami. Przez handel pojazdami mieli oni stały przychód, lecz gdy ludzie odkryli przekręty w ich pojazdach, przez które pojazdy nie działały sprawnie, więc ludzie zebrali się w grupie i zgłosili donos do Sądu najwyższego Las Venturas, który ustanowił członków organizacji za winnych i zostali skazani na karę dwóch lat pozbawienia wolności. Po dwóch latach członkowie organizacji, którzy brali udział w handlowaniu autami, odkryli nowy sposób na zarobek, a był nim kradzież aut na zlecenia oraz kradzież pod własny zarobek. Początkowo mało aut udawało się ukraść, przez co dochód nie był duży, ale też nie był mały. W końcu po osiągnięciu sukcesu zostali przyłapani przez służby na próbie kradzieży Infernusa, czyli najdroższego samochodu w stanie San Andreas. Zostali oni transportowani na komendę oraz przesłuchani, lecz nic im nie udowodniono, nie było żadnych dowodów w tej sprawie, a podejrzani tłumaczyli się tym, że to auto ich znajomego. Po wyjściu z komendy uważali bardziej, na to co robią oraz próbowali być bardziej dyskretni podczas kradzieży samochodów. W tym samym czasie grupa od rekrutacji do organizacji przyjęła dziesięć nowych osób, które okazały się z tajnego biura śledczego. Osoby z tego biura działali z nimi pod przykrywką, kradli razem samochody, ale szef organizacji zauważył dziwne zachowanie ze strony jednej z osób i ją uprowadził i kazał się przyznać, po co przyszła do organizacji. Po przesłuchaniu niestety osoba została zastrzelona, a reszta członków została powiadomiona o tym, aby unicestwić przyjętych członków pod przykrywką, lecz było już za późno, ponieważ zostały powiadomione specjalne służby oraz grono Antyterrorystów. W tym samym czasie wszyscy zorientowali się, że osoby pod przykrywką zniknęły i od razu przygotowali się do wyjazdu tym razem do San Fierro. Podczas ucieczki przez Dill more zostali oni złapani przez patrol policyjny, który patrolował tamtejsze okolice. Zostali oni transportowani na komendę Los Santos i zostali umieszczeni w celach oczekiwania na decyzję sądu. Po dwóch miesiącach sąd uznał, że szef organizacji zostanie skazany na dożywotnie pozbawienie wolności, a reszta organizacji na dziesięć lat. Po tych wydarzeniach słuch o organizacji zaginął, lecz pojedyncze osoby działają jeszcze w interesie tej organizacji. Dziękuje za przeczytanie tego artykułu. Mam nadzieję, że się wam spodobał. Zapraszam również do oceny mojej pracy. Pozdrawiam oraz życzę miłego dnia. Autoryzował: @Blender.
  5. Tak Fifa Street (Jakakolwiek wersja)
  6. Tak Czy grałeś kiedyś w Mafia II?
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. 1. Najlepszy Support: Nominowani: @Lisa_, @Halloween, @IwanMaster (Wszyscy Supporci) 2. Najlepszy Moderator: Nominowani: @RIPSONx @SpeedPower @Verago. (Wszyscy Moderatorzy) 3. Najlepszy Administrator: Nominowani: @Lajk*, @Wonder., @Princessa* (Wszyscy Administratorzy) 4. Najlepszy Starszy Administrator: Nominowani: @Grzengol, @Masellko (Wszyscy Starsi Administratorzy) 5. Najlepszy Administrator RCON: Nominowani: @ZbyK.gg, @XQward (Wszyscy RCONi) 6. Eventowiec miesiąca: Nominowani: @IwanMaster (Wszyscy Supporci, Moderatorzy, Administratorzy oraz Starsi Administratorzy) 7. Najlepsza Frakcja: Nominowani: TSA (Wszystkie Frakcje) 8. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @Aza* (wszyscy członkowie Frakcji) 9. Najlepszy Biznes: Nominowani: 4life news (Wszystkie Biznesy) 10. Najlepszy prezenter: Nominowani: @Limitowany* (Wszyscy Prezenterzy) 11. Najlepszy Redaktor: Nominowani: @MateuszXQ (Wszyscy Redaktorzy) 12. Najlepszy Pracownik Biznesu: Nominowani: @Blender. (Wszyscy Pracownicy Biznesów; nie dotyczy Redakcji 4Life News oraz Radia 4Music) 13. Najlepszy Lider: Nominowani: @Grzengol (Wszyscy Liderzy; nie dotyczy Liderów Organizacji) 14. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: Del Valentino (Wszystkie Organizacje) 15. Najbardziej pomocny gracz serwera: Nominowani: - (Wszyscy gracze; nie dotyczy Administracji) 16. Największy No-life Serwera: Nominowani: @Lisa_ (wszyscy gracze) 17. Najbogatszy Gracz: Nominowani: @kuHash (Wszyscy gracze) 18. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): @Lisa_ (Wszyscy) 19. Najlepsza aktualizacja na serwerze: - (Wszystkie aktualizacje wprowadzone obecnego miesiąca) 20. Najlepsza praca na serwerze: Kopalnia (Wszystkie prace)
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Twój nick: Tomses Nick członka frakcji: @Kryszka Powód napisania pochwały : Miły pracownik, miła rozmowa. Dowody: Kryszka [8]: Jak dzien szanowny klijencie mija? Tomses [232]: A dobrze Tomses [232]: a u Pana? Kryszka [8]: ciesze sie Kryszka [8]: U mnie tez dobrze. Coś od siebie: < opcjonalne >: Najlepiej awans dla Kryszki
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Cadrona 1.6 Cabrio, LPG, Licznik,fele spoiler ogranicznik 2x klucze. Kupiona na giełdzie za 45k bez licznika licznik sam zamontowałem.
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Mordo jako widzę że z ok 40 podań tylko 10 jest wyrównane do lewej strony to płakać się chcę i mimo twojego młodego wieku zasługujesz moim zdaniem na rangę

     

    PS. Kary w spoiler daj bo ci nie przyjmą

    1. Wojteg_Nix13

      Wojteg_Nix13

      Dziękuje (płaczę z zadowoleenia i podziwu)

  16. TomseeS

    Nabij sobie Repke V2.

    O siemano !!!! REP ZA SREP :!
  17. Tak wgl to kary się w spoiler daje ale widać że nie czytałeś tego :D bo jest napisane że trzeba dać w spoiler :D

    1. Janusz_Barton

      Janusz_Barton

      O cholerka, zapomniałem, poprawiam, dzięki za info byczku.

       

    2. TomseeS

      TomseeS

      Nie ma za co mordko tylko informuję bo masz doświadczenie i myślę że się dostaniesz

    3. Janusz_Barton

      Janusz_Barton

      Tak naprawdę to każdy ma szansę się dostać, ci którzy byli już we frakcji i ci którzy próbują pierwszy raz. Trzymam kciuki za wszystkich.

    4. TomseeS

      TomseeS

      Znaczy wiesz ja każdemu życzę żeby się dostał ale tak jak czytam to 13/14 lat i jak to bez mutacji brzmieć będzie :/ 

  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin