Skocz do zawartości

Pauli*

Gracz
  • Postów

    389
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Pauli*

  1. Witam wszystkich bardzo serdecznie, z tej strony Młodszy Redaktor z Redakcji 4Life News - @Pauli*. Przedstawiam wam mój drugi już wywiad z domieszką informacji, dzisiaj dowiecie się nieco na temat frakcji San Andreas Medical Department czyli frakcji w której aktualnie jestem. Dzisiejszy wywiad będzie przeprowadzony z Lekarzem Ratunkowym - @Husiekk San Andreas Medical Department - Frakcja serwerowa, którą dowodzą: Dyrektor Szpitala @Pitu112 oraz Zastępca Dyrektora @SP. Krótka definicja Pogotowia Ratunkowego, Pogotowie Ratunkowe to jedna z jednostek organizacyjnych w systemie opieki zdrowotnej. Pogotowie ratunkowe świadczy usługi medyczne głównie poprzez niesienie medycznych czynności ratunkowych w ramach ratownictwa medycznego, prowadzi ambulatoria oraz transport chorych. SAMD posiada wiele pojazdów wyjazdowych, poniżej możecie ujrzeć jak one wyglądają, można zauważyć na zdjęciach karetki podstawowe, specjalistyczne i transportowe. Dodatkowo Moto-ambu. Na drugim zdjęciu możemy zauważyć pojazdy patrolowe czyli: Admiral, Premier, Huntley itd. są to pojazdy dla niższych rang, na ostatnim screenie można zauważyć Autobus, który jest Mobilna przychodnią i pojazdy wyższych rang + Ratownika Tygodnia, niestety nie zdołałem zrobić zdjęcia pojazdom Biura Prasowego SAMD, za mało pamięci już było... Jak wspomniałem dzisiejszy wywiad będzie przeprowadzony z Lekarzem Ratunkowym - @Husiekk A chwilę później po wykonaniu zdjęcia jakiś jegomość @Terrorysta|DM| się przytrafił, spokojnie akurat ten jest przyjazny dla otoczenia ! Troszkę na temat Huśka, jego roli we frakcji i o samym nim. Husiek jest obecnie liderem Biura Prasowego SAMD, Lekarzem Ratunkowym, bardzo często przebywa na legendarnym SOR, jest bardzo pomocny dla Akademii dlatego przyszłym pielęgniarzom polecam kierować się do niego a łatwo zdacie egzamin ! Wywiad z @Husiekk P - @Pauli* H - @Husiekk P: Witam, z tej strony Młodszy Redaktor @Pauli* z Redakcji 4Life News, czy miałby pan chwilę aby odpowiedzieć mi na parę pytań? H: Witam z wielką chęcią. P: Świetnie, pierwsze pytanie, które ci zadam będzie dla wszystkich oczywiste, jak trafiłeś na serwer? H: Na serwer trafiłem dzięki mojemu koledze który niestety już nie gra na tym serwerze. Było to w lutym 2017r. P: Czyli stosunkowo nie dawno! Skąd pomysł na twój nick? H: Mój nick przyszedł tak znikąd. Większość pisała do mnie kiedy Minecraft a ja nie wiedziałem o co chodzi. Później uświadomili mi że jest taki YouTuber który zajmuje się grą wymienioną wyżej. P: To wiesz, kiedy Minecraft *uśmiecha się*? Co przekonało cię aby zostać na 4Life i kontynuować swoją karierę na tym właśnie serwerze? H: Na pewno przekonała mnie atmosfera i administracja serwera. Są mili i odpowiadali na moje pytania. P: Co byś zrobił gdybyś otrzymał szansę dołączenia na stanowisko Supporta serwera? H: Było by bardzo fajnie, ponieważ bardzo tego pragnę. P: Każdy raczej tego pragnie, nawet ja, życzę ci jak najlepiej w tą stronę. Wiemy, że jesteś we frakcji SAMD czyli Pogotowia Ratunkowego, jaka panuje tam atmosfera? H: We frakcji panuje miła atmosfera. Wszyscy są dla siebie mili i starają się nie wyzywać. P: Dlaczego wybrałeś SAMD? H: Tą frakcje wybrałem dlatego, że chciałbym się podszkolić z medycyny. Co prawda jest to nie dużo ale zawsze coś. W przyszłości chciałbym wybrać się na studia medyczne gdzie dalej pełnił bym ten zawód. P: Czy praca w Pogotowiu jest łatwa czy może należy do ciężkich? H: Na pewno każdy odbiera to inaczej. Dla niektórych może być ciężka dla niektórych łatwa. Kilka osób w akademii odeszło z powodem: materiały są za ciężkie. Akurat dla mnie jest to przyjemna praca. P: Jakie to uczucie wiedzieć, że w twoich dłoniach czyha życie lub śmierć? H: Jest to bardzo stresujące, ponieważ to od nas zależy życie. Staramy się jak możemy ale nie zawsze nam się to udaje. Wiele też zależy od stanu w jakim jest poszkodowany. P: Czyli jesteście prawdziwymi aniołami stróżami. Czy miałeś kiedyś wątpliwości co do pracy w SAMD i chciałeś odejść? H: Nie raz zdarzały się takie sytuacje. Na szczescie przechodziły i zostałem w tej frakcji. Gdybym stąd odszedł innej frakcji bym nie wybrał. Poprostu czuje się powołany i przywiązany do SAMD. P: Co sądzisz o Redakcji 4Life News? H: Hmmm... Napewno wasz biznes jest bardzo rozwinięty i ciekawy. Podobają mi się wasze wywiady. Bardzo dużo pytań i dobrze rozbudowane odpowiedzi ze strony drugiej osoby. Po prostu wasz biznes jest super. P: W imieniu Redakcji bardzo dziękujemy. Większość pewnie nie wie, lecz jesteś liderem Biura Prasowego SAMD, o co w niej chodzi? H: Tak, jestem. Jest to tak jakby coś w stylu waszego biznesu. Zajmujemy się relacjami z wypadków. Nasze posty publikujemy na Facebooku. Zachęcam do polubienia naszej strony, niedługo ruszamy z nowymi materiałami jak i konkursami. P: Ja również zachęcam do polubienia strony na Facebook'u, dowiecie się więcej o pracy ratowników! Kto się może dostać do biura prasowego? H: Do naszego biura może dostać się każda osoba która należy do naszej frakcji. Wystarczy że zgłosi się do mnie w prywatnej wiadomości, uzupełni podanie i napisze coś krótko o sobie. W naszym biurze mamy 4 pracowników. Niestety, ale wszyscy są obecnie na urlopie. P: Odejdźmy na chwilkę od serwera, czym się interesujesz? H: Od małego interesuje się piłką nożną oraz piłką ręczna. W wieku 10 lat zacząłem interesować się informatyką. Z jakiś rok temu narodziło się u mnie zainteresowanie medycyną jak i motoryzacją. Niedługo zamierzam kupić własny motocykl jakim jest Honda cbr 125. P: Czy w związku iż jesteś w Pogotowiu na serwerze, chciałbyś iść w kierunku medycyny? H: Pisałem o tym wyżej, chciałbym i to bardzo. W niedalekiej przyszłości chciałbym wybrać się na studia związane z tym kierunkiem. Zależy mi na tym żeby zostać ratownikiem medycznym. Jest to bardzo interesujący zawód. Lecz niestety wątpię żeby to się sprawdziło, ponieważ moje oceny na chwilę obecną są słabe. P: Rozumiem, czy prócz MTA grasz w coś jeszcze? H: Czasami lubię zagrać w minecraft oraz counter strike. Najwięcej czasu poświęcam właśnie MTA. Jest to świetna gra w której mogę się podszkolić z medycyny, oczywiście wybierając właściwie serwery jak i frakcje. P: To co, kiedy Minecraft? Pochwal się swoim majątkiem, pewnie większość osób ciekawi jakie dobroci posiadasz? H: Posiadam Sandkinga 1.6 z bogatym tune, oraz nebule 1.4 którą wygrałem na gali 4fight. Grając od 2016r mój majątek nie jest duży, ponieważ miałem zerowane konto za nie spłacenie 40 000PLN. Straciłem wtedy tune jak i sabre 1.8 z bogatym tune. P: Czego życzysz osobom, które napisały podanie do SAMD? H: Przede wszystkim życzę aby zostali przyjęci. W dalszej kolejności życzę żeby pozytywnie zaliczyli egzamin kończący szkołę ratownictwa medycznego. Może jeszcze razem pojedziemy razem na patrolach? Kto wie P: Jak ocenisz pracę Pogotowia z innymi frakcjami na wypadkach? H: Działamy ekspresowo i dobrze wykonujemy swoją pracę. Napewno dobrze dogadujemy się z frakcją SAFD którą bardzo serdecznie pozdrawiam, oraz w pewnym stopniu z SAPD, których także pozdrawiam. Bywają chwile nieporozumienia pomiędzy nami, ale jest dobrze P: Jaka atmosfera panuje we frakcji, twoimi oczami? H: Panuje tu miła i przyjazna atmosfera. Pisałem już o tym wyżej. Nie ma u nas jakichś toksycznych osób które się ciągle wyzywają. Mamy tu świetnie wyszkolonych ratowników którzy dają sobie radę ze wszystkimi przypadłościami u poszkodowanego. Mamy świetny zarząd oraz szkoleniowców od których dużo można się nauczyć. P: Opowiedz coś o sobie? H: Mało o mnie wiecie więc trochę opowiem. Mam na imię Bartek i mam 16 lat. Swoją przygodę zacząłem w lutym 2017r. Pisałem już o tym wyżej. Mieszkam w małej wiosce w województwie mazowieckim. Kilka kilometrów na południe jest granica pomiędzy mazowieckim i lubelskim. Lubię jeździć na rowerze jak i motocyklach. Obecnie posiadam Yamahe Tzr 50 która niedługo sprzedaje i wymienię na Honde CBR. Myślę że to tyle P: Czy chciałbyś kogoś pozdrowić? H: Chciałbym pozdrowić cala frakcje SAMD oraz SAFD. Pozdrawiam także cały wasz biznes. Dziękuję za zaproponowanie mi wywiadu P: Dziękuję bardzo! Klasycznie przechodzimy do śmiesznych sytuacji 1) Prawie dostałem zawału gdy tylko zobaczyłem krew na rękach Huśka, nabrał mnie, że to z trupa a to sos z kebaba... 2) Stwierdziliśmy, że w zamian za udzielenie wywiadu oddam krew na dobry czyn, skończyło się na tym, że prawie zemdlałem jak zobaczyłem wielką, dużą... strzykawkę ! 3) W momencie gdy robiłem zdjęcia, które możecie zauważyć wyżej wyskoczyło dwóch ratowników owiniętych w bandaże i udawało mumię, to niezła mumia... 4) Bitwa na spray'e również się odbyła, było to lepsze od Wrestlemanii! Chciałbym jeszcze raz podziękować ci @Husiekk za wywiad, to była niezła przygoda, wkrótce wywiad z kolejną osobą, możecie spekulować z kim 
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Pauli*

    Przywitanie

    Cześć, miłej gry
  4. Trwa rekrutacja do Redakcji 4Life News, zachęcam do napisania podania, link w odpowiedzi na status bądź na moim profilu ;-)
     

     

  5. Kolejność dla mnie nie miała zbyt dużego znaczenia, obydwoje są bardzo ważnymi osobami i oczywiście nie miało to w żadnym wypadku ich urazić.
  6. Wywiad już jest, link na moim profilu bądź w dziale Redakcji 4Life News :)

     

     

  7. Witam wszystkich bardzo serdecznie, z tej strony Młodszy Redaktor z Redakcji 4Life News - @Pauli*. Poniżej przedstawiam wam tworzony przeze mnie wywiad, lecz nie w takim wydaniu o jakim mogliście myśleć. Dzisiejszy wywiad będzie przeprowadzany z pracownikiem frakcji San Andreas Fire Department - @Ryju, z racji tego, że frakcja SAFD niedawno obchodziła swoje święto w skrócie opiszę czym jest Straż Pożarna, czym się zajmuje i dlaczego ich tak bardzo uwielbiamy - bo wiadomo, że walczą z żywiołem, ryzykują swoje życie aby nasze było bezpieczne za to im chwała i niech św. Florian ma ich w opiece. San Andreas Fire Department - Frakcja serwerowa, którą dowodzą Oficerowie: Nadbrygadier @Suchy2132 oraz Generał Brygadier @DreeY. Krótka definicja Straży Pożarnej - Straż Pożarna to zorganizowana formacja zajmująca się prewencją i walką z pożarami oraz pozostałymi zagrożeniami (innymi niż przestępczość) dla zdrowia i życia ludzkiego, dobytku oraz środowiska naturalnego. Do zadań straży pożarnej należy także usuwanie skutków klęsk żywiołowych i katastrof. Patronem Strażaków jest święty Florian. SAFD posiada bardzo rozwiniętą strefę bojową (podział bojowy) lecz do najbardziej znanych należą GBA - Klasyczne wozy strażackie, które nie jednemu chłopakowi śniły się w snach, dysponowany jest on do wszystkich rodzajów zdarzeń. Na swoim wyposażeniu posiada niezbędny sprzęt, którym strażacy posługują się podczas działań ratowniczo-gaśnicznych w stanie San Andreas, oczywiście nie ma tylko jednego rodzaju GBA, jedne posiadają 2500 litrów wody inne 5000 litrów wody, jedne są dysponowane do mniejszych pożarów, drugie do większych (tam gdzie potrzeba większej ilości wody) SD - Drabina mechaniczna, która ze względu na swoją specyfikę i sprzęt który przewozi jest dysponowana do wszystkich pożarów wewnętrznych, ale również do innych zdarzeń gdzie potrzebny jest specjalistyczny sprzęt Patrolując nasz piękny stan San Andreas natrafiłem właśnie na @Ryju, który był głównym dowodzącym w zwalczaniu pożaru w Green Palm's, gdy tylko otrzymałem pozwolenie na wjazd na teren zdarzenia przystąpiłem do wykonania kilku zdjęć, które mogą wam pomóc w zobrazowaniu sobie jak ciężką pracą jest praca Strażaka, oto one: Oczywiście pożar został ugaszony, nie doszło do wybuchu reaktorów, chwała Bogu za to gdyż pobliska wioska Fort Carson mogłaby zostać drugim Czarnobylem. Po ugaszeniu pożaru i krótkiej korespondencji z @Ryju doszliśmy do wniosku, że wypadałoby przeprowadzić jakiś wywiad, dlatego w pobliskiej kawiarni (po służbie) spotkaliśmy się i rozmawialiśmy, czego efekt widzicie poniżej, jest to wywiad w które włożyłem sporo pracy i myślę, że się to opłaciło, lecz to wy drodzy użytkownicy serwera 4Life ocenicie jak na prawdę wyszło. Wywiad ze Strażakiem - @Ryju P* - @Pauli* R - @Ryju P* - Witam, z tej strony Młodszy Redaktor Pauli* z Redakcji 4Life News, czy miałby pan chwilę aby odpowiedzieć mi na parę pytań? R - Witam serdecznie, z tej strony Strażak Ryju z JRG-1 Las Venturas się kłania! Pewnie, mam wolny czas. P* - Świetnie, pierwsze pytanie, które ci zadam będzie dla wszystkich oczywiste, jak trafiłeś na serwer? R - Był Czerwiec 2018 roku i kolega mi zaproponował abym pobrał MTA i zarejestrował się na serwerze 4LIFE. Zgodziłem się i zostałem tu, bo mi się spodobało. P* - Skąd wziął się pomysł na nick 'Ryju'? R - Po prostu koledzy tak na mnie mówią, wymyślił to kolega gdy jeździlismy na rowerze haha, i tak zostało. Wczoraj miałem taką sytuację, że kolega ze straży powiedział do mnie "Ryju, jak ty się nazywasz" chociaż znamy się pół roku. P* - Wspaniale, co sądzisz o serwerze 4Life i jego community? R - Jest to najlepszy serwer na jakim grałem, bo kto mnie zna wie, że z głupoty dostałem 999 bana i próbowałem wystartować od nowa z innych serwerów, i to nie to samo. Już tu zacząłem i myślę, że tu skończę. P* - Na pewno nie jeden właśnie podskakuje z radości, jak się czujesz jako osoba odpowiadająca na pytania do wywiadu, czy jest to wyższy poziom? R - Czekałem na ten moment od kiedy jestem we frakcji, żebym mógł udzielić wywiadu. P* - Awesome, zadaje to pytanie prawie każdemu, zadam i tobie - co sądzisz o naszej Redakcji? R - Redakcja bardzo fajna, mili redaktorzy, zarząd i ciekawe pytania zadajecie. P* - Jak wiemy jesteś pracownikiem frakcji SAFD, jakie to uczucie być w Straży, jak to jest narażać swoje życie by walczyć z żywiołem? R - Jest to bardzo ciężka praca, nie każdy może sobie pozwolić na taką frakcję, RP którego trzeba się nauczyć, oraz nigdy nie wiadomo co może się stać z tobą, gdy jesteś na akcji. P* - Co kierowało tobą by dołączyć do Straży Pożarnej? R - Chciałem dołączyć tutaj, żeby się nauczyć jak się zachowywać na pożarach, wypadkach itp. Gdy skończę 18 lat mam zamiar robić kursy i być w OSP. P* - Czy w prawdziwym życiu również należysz do Straży? R - Tak, należę do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej i za ponad miesiąc mam ciężkie zawody na które muszę się przygotowywać. P* - W takim razie życzę ci powodzenia! R - Dziękuję! P* - Jeżeli nie SAFD to jaką frakcje byś wybrał i dlaczego? R - Szczerze, to nie myślałem o tym. Póki co chciałbym zostać tu do wakacji, bo w czasie wakacji nie będzie mnie w domu. We wrześniu myślę, że wrócę do tej frakcji bo dobrze się tu czuję. P* - Jak opiszesz atmosferę we frakcji? R - Atmosfera jest super, fajni ludzie, fajny zarząd. P* - Odejdźmy już od spraw frakcyjnych i przejdźmy do rzeczy po za serwerem, grasz w coś innego niż tylko MTA? R - Obecnie nie. P* - Jakie są twoje zainteresowania? R - Interesuję się przede wszystkim motoryzacją i żużlem. Kibicuję drużynie CKM Włókniarz Częstochowa. A moim marzeniem jest Audi RS6 C6. P* - Fani żużlu łączmy się! A po tych dwóch krótkich pytaniach wracamy do naszego kochanego serwera, czy chciałbyś dołączyć na stanowisko Supportera serwera 4Life? R - Pewnie, że bym chciał ale raczej jest to nie możliwe przez moje 2 strony kar. P* - Jakie zmiany byś wdrożył na serwer? R - Hmm, ciężkie pytanie. Myślę, że wszystko jest okej i nic nie trzeba zmieniać. P* - Jak wygląda twój obecny majątek? R - Obecnie mam kilka perków, manan, itp. buffalo 2.0 ft, flasha 1.6 full vizu i up1/3, sandkinga 1.6 up1 + hydra i 130k w banku . P* - Chciałbyś kogoś pozdrowić? R - Pewnie, chciałbym pozdrowić wszystkich moich znajomych, i tych którzy jeszcze pamiętają moje audycje na radiu 4MUSIC :D. P* - Dziękuję bardzo za odpowiedzenie na moje pytania, na pewno świat jeszcze bardziej usłyszy o dzielnym strażaku z San Andreas! Miłego dnia i miłej służby. R - Dziękuję, za miło spędzony czas. Do widzenia. Parę ciekawostek na temat pisania tego wywiadu, uwaga trzymajcie się krzeseł. a) Podczas tworzenia zdjęć jakieś 13 razy umarłem od ognia. b) Ryju groził mi gaśnicą żebym cyknął mu fotki z jego ulubionej pozy! c) Z 15 razy przewrócił się z dachu wozu strażackiego, prawie przyjechało SAMD - do której jest obecnie otwarta rekrutacja i zachęcam do napisania podania. d) Żadne zwierzę nie ucierpiało w pożarze, no prócz Ryja. Dziękuję bardzo za pomoc przy tworzeniu zdjęć @>Zeus<. Wkrótce pojawi się wywiad z członkiem innej frakcji - ale to będzie niespodzianka w międzyczasie prosiłbym o pisanie opinii na temat mojego 'twóru' jeśli opiszecie błędy, które wykonałem będę starał się je na bieżąco poprawiać, krytyka pomaga w rozwoju.
  8. Zachęcam do przeglądania działu Redakcji 4Life News, wkrótce pojawi się tam wywiad z pewnym panem :).

  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Zachęcam do napisania podania do frakcji SAMD jak i organizacji Vae Victis (do drugiej rekrutacji link na moim profilu :))

     

     

  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Pauli*

    Witam wszystkich!

    Cześć wszystkim, trochę już pograłem na 4Life i większość osób mnie kojarzy ale mimo to zapomniałem o przywitaniu na forum - tradycji rozpoczęcia gry opowiem coś o sobie Nazywam się Patryk, mam 18 lat i pochodzę z Górnego Śląska, na serwerze jestem w Redakcji 4Life News na stopniu Mł. Redaktora i w San Andreas Medical Department na stopniu Ratownika Med. Interesuje się sportem (siłownia, sztuki walki), literaturą, geografią, historią i wieloma innymi rzeczami ale nie chcę po prostu zanudzać, to tyle. Myślę, że zostanę tu na dłużej gdyż serwer ma bardzo duży potencjał a community jest bardzo fajne .
  14. 1. Najlepszy Supporter/ka: @Lisa_  2. Najlepszy Administrator/ka: @Axidus* 3. Najlepszy RCON/ka: @ZbyK.gg 4. Najlepszy Biznes: Redakcja 4Life News! 5. Najlepsza frakcja: SAMD  6. Gracz non stop grający na serwerze: @.MateuszDafGames. 7. Najlepsza Organizacja: Vae Victis 8. Najbardziej pomocny gracz serwera: @Hewra 9. Eventowiec miesiąca: @Kacperix3 10. Najlepszy pracownik Frakcji: @xWolfQ 11. Najlepszy prezenter: @teeZ 12. Najlepszy Redaktor: @FragusS 13. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": @kinderbape 14. Najlepszy tuner: @Eszkere* 15. Najlepsza aktualizacja na serwerze: Każda 16. Najlepsza praca na serwerze: Lawety 17. Przegryw miesiąca: Ewidentnie @Kura 18. Najbogatszy Gracz: --- Głos Odrzucony - Zastępca Dyrektora @Qumik!
  15. Jak wam mija dzień :)?

  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  21. Redakcja zdana, lecimy z tym :).

    1. japkooo.

      japkooo.

      trudno tam nie zdać xd

       

  22. Gratuluje nowym policjantom, dbajcie o porządek w stanie San Andreas :-) 


  23. Miesięcznik już na forum, zachęcam do obejrzenia :)

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin