Skocz do zawartości

Lowell

Gracz
  • Postów

    125
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Lowell

  1. Lowell

    lock

    Dalej słabo
  2. Lowell

    lock

    Mierny ten start serwer dużo dużo lepsze ofki i to w gotówce a nie jakieś szemrane wymiany Xd
  3. Lowell

    Pojazdy

    Mój Sanchez (nie wprowadzaj w błąd okok) 2kk trade na ten lepszy start, za 1.5kk to idźcie sobie sultana 30kid kupić xd
  4. Lowell

    LOCK

    1,3 trade i tez sypniesz co
  5. Lowell

    lock

    Limka sprzedana, zapraszam do pozostałych autek :))
  6. Lowell

    lock

    wyczyściłem skrzynkę, zapraszam chętnych
  7. Lowell

    lock

    Cho pw może się dogadamy misiu malinowy
  8. Lowell

    LOCK

    Ty to zostaw okok Podtrzymuje oferte 1.2kk
  9. Lowell

    lock

    Hejka troszkę mało nie ukrywam tyle wychodzi bez lamp zliczenie misiek/ ale jest to dobra oferta dziękuję i dalej Co masz w trade ? Ile tej dopki ?
  10. 1,150 i co nieco dopniesz
  11. Lowell

    LOCK

    1,2 trejd + do tego cos dopniesz i posiedzi troche u mnie
  12. Lowell

    Lock

    2.5 w czymś tam ci dam azbestuwa
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin