Skocz do zawartości

Lowell

Gracz
  • Postów

    125
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Lowell

  1. Ciężko będzie raczej czystego ale @felga.dxf ma albo miał całkiem fajnego
  2. Luknij bazę pojazdów cyganbiznesu123 Alphe mam fajna ale dołożyć byś musiał
  3. Lowell

    X

    700 trade + dopka od ciebie (droższy gruz )
  4. Luknij bazę cyganbiznesu123 Alphe mam fajną ale za trochę mniej
  5. A mi nie chciałeś tyle dać jak go miałem;p 1.36 trade +sporo dopki od ciebie w czymś
  6. Ja mu lampkę dawałem, 550 trade +dopniesz
  7. Lowell

    lock

    Hej podasz kt infka i zr 250 na pw ? Może byśmy się dogadali
  8. Lowell

    Elegy 2.2FT

    Mam niższe id lol (twój cyganek) 850 na start
  9. A widziałeś co napisał w edicie ze i tak tego nie weźmie? Podtrzymuje swoją ofertę 910k
  10. Tylko ze to co mówisz nie pokrywa się kompletnie z tym co jest hah Przed tobą wciskali mi to za bodajże 900k także pozderki Ale wiadomo kid jest przekonany że w miesiąc auto urosnie 3 x 1.31 kk trade
  11. Ta i ofki ledwo 800/900 k (Koledzy się nie liczą xd) 1.3kk trade
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Lowell

    @lock

    1.1 trade za Waldemara i dopniesz
  14. Co to daje że jest 2 ns mając prawie 130kid? Przestańcie Kidy psuć gospodarkę wkoncu xd administratorzy wam mogą zabrać nawet 100 pierwszych aut ale i tak będzie każdy dusił nobo jest 101 "rare" wow bo resztę mają rcon.. z jakiegoś powodu zabierają te "pierwsze unikatowe ns" 1k bo pkt
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin