Skocz do zawartości

Lowell

Gracz
  • Postów

    125
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Lowell

  1. To orzech lampa? 150k gotówka
  2. Lowell

    Do zamkniecia

    Już nie 590 nego Jurek? Xd Jurson 350k
  3. 950, gdzie te niskie id ?
  4. Lowell

    Lock

    Co masz ? Dc cho póki co dalej
  5. Lowell

    Lock

    mamy mierny start, ofka serwer 600k gotówka
  6. Id spada ryjku więc nw czy taki słaby
  7. Lowell

    lock

    No hej 800k kesz na start
  8. Jest To 7 na serwerze , nie wprowadzaj graczy w błąd
  9. Model: savanna/blade/cabbie/regina/majestic/windsor/esperanto/fortune/ Veewil/solace/ /Pojemność silnika: 1,6 max Przebieg pojazdu: duuzy i maaly Cena: doniczkowa cena Dodatki: obowiazkowo lampa, opcjonalnie up3 Coś od siebie: tak o kupie doniczke twojou.
  10. A niech stracę 1.800 pesos
  11. Lowell

    Lock

    ci***h na szczochu 7 trade (nie na id ) bombelek
  12. Gdyby był 451 DOSTEPNY DLA GRACZY SUPER MEGA ŁAŁ to bym wziął 2.6k daje
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin