Skocz do zawartości

Lowell

Gracz
  • Postów

    125
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Lowell

  1. No a czy ja to napisałem? To czytaj zd zrozumieniem cejocie
  2. https://i.imgur.com/EkgumEy.jpg Oferta aktualna jak narazie najlepsza
  3. Kidos przestań wkoncu płakać ok? I dziękuję za wszystkie reakcje 

  4. Lowell

    LOCK ZIOMALE

    1.4 i dołożysz do tego sporo sporo
  5. cyganbiznesu123 wklep w bazę Mam jedną fajna
  6. zdecydowanie 2,5kk mnie przekonuje , urzad libertycity? // dalej poprosze
  7. Fajna oferta podobnie jak ta poprzednia Ale ciekaw jestem dalszych ofert więc dalej
  8. Lowell

    Tahoma 2.2 na ICE

    Długo mi służył ten kluczyk haha 410k
  9. Fajna oferta ale oczekuje troszkę więcej/dalej
  10. Model: Walton ID: 19 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 2300 Dodatki: FT l braki: Nitro,Hydra,up2,Etransporter, szyby 20%,baki 90/75 ,lampa/licznik-(███) Cena: Oferty, wahają się na granicy 4kk Coś od siebie: no fajowski Waldemar, Pierwsza strona bazy pojazdów ( nie strona waltonów tylko ogólna strona bazy pojazdów ) // co sprawia że jest to 6 Walton na serwerze i aktywny? *wzoruję się datami i tym ze spalony ogień na 100% nie sprzeda żadnego swojego* więc śmiało mogę powiedzieć że jest on 3 aktywny, Nie gram już jak kiedyś więc ten post jest bardziej pod wycene, ale jeśli trafi sie coś fajnego zmieni właściciela,Zapraszam do składania ofert !!
  11. Ile masz na dopke ?miałbym wymianę
  12. Lowell

    [S] Turismo 1.6

    Hej masz na dopke i interesuje cię autko na bardzo niskie id ?
  13. Lowell

    LOCK

    Piątka na start
  14. Przygania kocioł garnkowi xd Schowaj się ze swoim trejdem "2kk" (czytaj: jakieś 1kk pewnie ) 900k bo pkt
  15. Masz na dopke +/- 1kk ? Miałbym wymiane
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin