Skocz do zawartości

KubsoneG

Gracz
  • Postów

    1 094
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KubsoneG

  1. Z ciekawości zapytam - na ile wyceniacie Alphe 1.6 z up1, felgami malowanymi na czarno. Dodam że jest pierwsza na serwerze.
  2. Mi sie jedynie muzyka nie podoba, ale to tylko moje zdanie :S Ja tam zawsze marudze więc nie bierz mojej opinii aż tak do serca. Kawał dobrej roboty
  3. 4 lekcje od 10, kocham piątki

  4. Alpha 1 na serwerze, felgi. 1k km
  5. KubsoneG

    Witam ponownie :]

    Hej, po dość długiej przerwie, postanowiłem oficjalnie wrócić na serwer. Także, do zobaczenia na serwerze
  6. Zostaw kontakt do siebie :C Trzymaj się Wasteduś <3
  7. KubsoneG

    Goodbye

    No Dropson. Z tego co o tobie słyszałem byłeś naprawdę spoko - jakoś szansy na bliższe zapoznanie <w grze> nie mieliśmy okazji. Wybierasz mądrze, idź za tym co Ci mówi serce. Pamiętaj, że czy zdecydujesz już tutaj nie wrócić, albo i odwrotnie, każdy będzie ciebie pamiętał - nawet ja. Powodzenia. :]
  8. The Crew dostępne za darmo na uplay :> Ktoś chętny na kilka rundeczek

    1. Pokaż poprzednie komentarze  7 więcej
    2. Coska

      Coska

      ;---;

      zdaje Ci się

    3. KubsoneG

      KubsoneG

      TO PISAĆ PEFU LUB SZTIM LUB FEJZBUK

    4. DaszeK

      DaszeK

      NIE BO SZENDER MI COS ZRPBI ZE POPISUJE Z JEGO DAMĄ NA PRIV

    5. KubsoneG

      KubsoneG

      ALE ZE MNOM MOSZEM POGRAĆ CYJ

       

    6. DareK.

      DareK.

      Kup mi komputer lepszy to popykamy :>

  9. The Crew dostępne za darmo na uplay :> Ktoś chętny na kilka rundeczek

  10. Masz steam linka mojego - zaproś i już
  11. Hej, hej. Tutaj gruby KubsoneG. Z racji iż mam trochę wolnego czasu - szukam osób do mecz mejkingów Ranga najlepiej w przedziale S1-G3 Oferuję TS, no chyba że wolicie serwerowe mumble :> Jak ktoś chętny to dodawać: http://steamcommunity.com/id/comatose_nobody/
  12. KubsoneG

    Attack na 4l?

    No nie ciekawie :< Dobrze że Zbyk zabrał się za tego poyebusa
  13. Jak tam miśki, nie tęsknicie za grubym Kupsonem? :D

    1. [GM]Wasted

      [GM]Wasted

      Tenskie wracaj kubsoneg te upa na milion xd

       

    2. DaszeK

      DaszeK

      MUSIAŁBYM POMYŚLEĆ

    3. Propa

      Propa

      Idz byc grupym gdzie indziej

    4. [GM]Wasted

      [GM]Wasted

      Nie graj tam na tym CL bo to padnie albo już padlo

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin