No Dropson. Z tego co o tobie słyszałem byłeś naprawdę spoko - jakoś szansy na bliższe zapoznanie <w grze> nie mieliśmy okazji. Wybierasz mądrze, idź za tym co Ci mówi serce. Pamiętaj, że czy zdecydujesz już tutaj nie wrócić, albo i odwrotnie, każdy będzie ciebie pamiętał - nawet ja.
Powodzenia. :]
Hej, hej.
Tutaj gruby KubsoneG.
Z racji iż mam trochę wolnego czasu - szukam osób do mecz mejkingów
Ranga najlepiej w przedziale S1-G3
Oferuję TS, no chyba że wolicie serwerowe mumble :>
Jak ktoś chętny to dodawać: http://steamcommunity.com/id/comatose_nobody/