Skocz do zawartości

KubsoneG

Gracz
  • Postów

    1 094
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KubsoneG

  1. KubsoneG

    seasparrow'a

    120k PLNów i FCR-900, niebieski licznik, 2.2k przeb, 1.6 pojemność; tak na starcik.
  2. Rzucę FCR-900, licznik, 2.2k km 1.6 i dopłaty też dorzucę nawet sporo. Dogadamy się na pw, jeśli chcesz.
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Po czym wnioskujesz, że mam dwanaście lat? Jak na razie wykazuję większa inteligencje i nie nazwałem Cię "dzieciakiem" (choć wnioskuję, że nim jesteś - nie tylko po sposobie wypowiadania się na forum, a też i przez tłumaczenia "piszę na szybko bez autokorekty"). Serio, polecam skończyć dzisiaj z wirtualnym światem, usiąść przy książkach, a później pójść spać - w końcu z naszej dwójki to TY idziesz jutro do szkoły.
  5. Dobra analfabeto, idź tam pakuj się do szkółki na jutro.
  6. Już po samym wstępie oceniam, że nie warto tego oglądać. Naucz się pisać człowieku X'D.
  7. KubsoneG

    3 domki

    Biorę przyczepę za KT.
  8. Hunt - 90k Jester - FCR-900 1.6 2200km i niebieski licznik + 10k.
  9. KubsoneG

    Perennial 2.2

    To jest moja oferta. Napisałeś do nego :>
  10. KubsoneG

    Jak zarobić na 4life

    Coś dodam od siebie - jeżeli właśnie chcesz tworzyć taki kontent, tłumaczyć inny graczom co i jak; polecam nagrywać dowolną rozgrywkę z dowolnej gry i później nagrywać głos by nie było takich wpadek jak przy Mount Chilliad. Codo samego filmu - bardzo fajnie wszystko objaśnione, a przede wszystkim skierowane do nowych graczy, których nadal przybywa na serwer.
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. 1. Najlepszy Supporter/ka: @Skipciu 2. Najlepszy Administrator/ka: @Grzengol 3. Najlepszy RCON/ka: @DeltaRon @Zebra 4. Najlepszy Biznes: Auto-Komis 5. Najlepsza frakcja: SAPD 6. Gracz non stop grający na serwerze: - 7. Najlepsza Aktualizacja ostatniego miesiąca: - 8. Najgorsza Aktualizacja ostatniego miesiąca: - 9. Najlepsza Organizacja: - 10. Najbardziej pomocny gracz serwera: - 11. Eventowiec miesiąca: - 12. Najlepszy pracownik Frakcji: - 13. Najlepszy prezenter: - 14. Najlepszy Redaktor: - 15. Serwerowy śmieszek: - 16. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": @ShataN
  17. Zapraszam na stumyczek z okazji rozpoczęcia roku. :P

     

  18. Daj znać na pw serwerze, czy też skrzynce forum co dalej. Będę po 16 dostępny normalnie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin