Przed przeczytaniem odpal mjuzikę:
https://www.youtube.com/watch?v=kdUnpV7n1xs
Czołem,
Postanowiłem w końcu napisać ten temat.
Kończę [przynajmniej na razie] z 4Life, MTA i generalnie z "E-Życiem"
Moja decyzja została podjęta ze względu iż czeka mnie teraz dużo, dużo nauki.
Ale możecie powiedzieć - nauka, a co po za nauką?
Myślę że znajomi, jakiś sport czy nawet siłownia - tyle wam powinno mówić co mam w planach nie licząc nauki.
Chciałbym zrobić tu listę, osób którym naprawdę dziękuję ale..
właśnie jest to jedno ale - było was tylu, że zabrakło by miejsca.
Lecz wypiszę tutaj kilka osób które na zawsze pozostaną mi w pamięci.
Zacznijmy od:
Maddie - Znamy się z innych serwerów, mam nadzieję że kontakty pozostana na długo, dzięki za wszystko <3
XQward - Ty wiesz za co Ci dziękuję, życze Ci takze szampańskich urodzin, kontakt mamy.
Bolek - Mimo iż było między nami kilka spin, jakoś sie dogadaliśmy. Graj dalej, a może będzie awans na golda
Zbyk - Co tu dużo mówić, dzięki za szansę w administracji, którą mam nadzieję dobrze wykorzystałem i będę miał dalej kiedys szanse wykorzystać.
Pracuj dalej nad serwerem, dodawaj dużo nowości, dużo małych skryptów które dodadzą smaczek do gry - to jest przepis na sukces, powodzenia.
Silny - Słaby, powinieneś trochę przypakować na siłowni nubie Do zobaczenia.
GREGORY - Nigdy nie zapomnę twojego wariactwa Mówię wam najbardziej pierdolnięty pozytywnie Do zobaczenia kochasiu :*
KasiaStoPinć - No co tu dużo mówić, kontakt mamy, dzięki za wszystko.
SP - Dzięki za szansę w SPSA, kiedyś może będę miał szansę ponownie ją wykorzystać.
Duszku - No co, no nic, dzięki za wariackie noce na służbie, kontakt chyba mamy
Krul* - SPOJLER ALERT - Krul to najgorszy gracz CSGOŁ w ekipie serwera, nie polecam - Mamy kontakt Krulu, wiec sie widzimy w Łodzi
Wujcio_BS - SAPD, SAPD i SAPD Wariactwa na kanale i inne Trzymson
[..]
Mógłbym tak wypisywać i wypisywać, każdy się do czegoś przyczynił w mojej grze, każdy też się gdzieś pojawił
A i pomijając dodatkowe pytania - raczej nie zobaczycie mnie na platformie MTA, Steam czy Forum - wyjazd 14 dniowy^^
Myślę, że zawitam tutaj jeszcze nie raz - ale to nie ten czas.
DO ZOBACZENIA
PS: życzę wszystkiego najlepszego dla naszych solenizantów - KNX i XQward, moje życzenia dostaliście na Fejsiku, SeeYa
<edit, zmiana nazwy i mjuziki>