Skocz do zawartości

KubsoneG

Gracz
  • Postów

    1 094
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KubsoneG

  1. + Jeżeli tak bardzo myślisz że odchodze na inny serwer to polecam Ci to: http://spinlife-rpg.pl/showthread.php?tid=651 Przeczytaj dokładnie, tak samo opisałem tam jak tu - odchodze bo brak czasu. Jak bym nie odchodził stamtąd to bym napisał że idę gdzies indziej - nie jestem aż takim kłamcą :> PS: Żeby nie było - nie reklamuje tego forum, tylko żeby nie było że sie sprzedałem jak inni czy coś.
  2. Nie idę, jak tak bardzo chcesz moge Ci hmm.. może nie jutro ale za dwa dni wysłać zdjęcia miejsca mojego pobytu [Jade prawie 19 godzin autobusem] A co do powrotu tak jak wspominałem, wrócę.. ale to nie pora by mówić czy sie wróci czy nie - duże rzeczy może sie zdarzyć teraz w moim życiu i to od nich zależy co dalej. .
  3. Przed przeczytaniem odpal mjuzikę: https://www.youtube.com/watch?v=kdUnpV7n1xs Czołem, Postanowiłem w końcu napisać ten temat. Kończę [przynajmniej na razie] z 4Life, MTA i generalnie z "E-Życiem" Moja decyzja została podjęta ze względu iż czeka mnie teraz dużo, dużo nauki. Ale możecie powiedzieć - nauka, a co po za nauką? Myślę że znajomi, jakiś sport czy nawet siłownia - tyle wam powinno mówić co mam w planach nie licząc nauki. Chciałbym zrobić tu listę, osób którym naprawdę dziękuję ale.. właśnie jest to jedno ale - było was tylu, że zabrakło by miejsca. Lecz wypiszę tutaj kilka osób które na zawsze pozostaną mi w pamięci. Zacznijmy od: Maddie - Znamy się z innych serwerów, mam nadzieję że kontakty pozostana na długo, dzięki za wszystko <3 XQward - Ty wiesz za co Ci dziękuję, życze Ci takze szampańskich urodzin, kontakt mamy. Bolek - Mimo iż było między nami kilka spin, jakoś sie dogadaliśmy. Graj dalej, a może będzie awans na golda Zbyk - Co tu dużo mówić, dzięki za szansę w administracji, którą mam nadzieję dobrze wykorzystałem i będę miał dalej kiedys szanse wykorzystać. Pracuj dalej nad serwerem, dodawaj dużo nowości, dużo małych skryptów które dodadzą smaczek do gry - to jest przepis na sukces, powodzenia. Silny - Słaby, powinieneś trochę przypakować na siłowni nubie Do zobaczenia. GREGORY - Nigdy nie zapomnę twojego wariactwa Mówię wam najbardziej pierdolnięty pozytywnie Do zobaczenia kochasiu :* KasiaStoPinć - No co tu dużo mówić, kontakt mamy, dzięki za wszystko. SP - Dzięki za szansę w SPSA, kiedyś może będę miał szansę ponownie ją wykorzystać. Duszku - No co, no nic, dzięki za wariackie noce na służbie, kontakt chyba mamy Krul* - SPOJLER ALERT - Krul to najgorszy gracz CSGOŁ w ekipie serwera, nie polecam - Mamy kontakt Krulu, wiec sie widzimy w Łodzi Wujcio_BS - SAPD, SAPD i SAPD Wariactwa na kanale i inne Trzymson [..] Mógłbym tak wypisywać i wypisywać, każdy się do czegoś przyczynił w mojej grze, każdy też się gdzieś pojawił A i pomijając dodatkowe pytania - raczej nie zobaczycie mnie na platformie MTA, Steam czy Forum - wyjazd 14 dniowy^^ Myślę, że zawitam tutaj jeszcze nie raz - ale to nie ten czas. DO ZOBACZENIA PS: życzę wszystkiego najlepszego dla naszych solenizantów - KNX i XQward, moje życzenia dostaliście na Fejsiku, SeeYa <edit, zmiana nazwy i mjuziki>
  4. KubsoneG

    witam/V0te

    kto to wrócił
  5. KubsoneG

    A wracam

    CIEMA SÓTEK
  6. KubsoneG

    Spierdalam.

    jednego piz*o kleszcza mniej na serwerze
  7. "Trzeba wiedzieć, kiedy zejść ze sceny" Do zobaczenia za 3 tyg.

  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Hmm.. Szendi? Kto to.. nie znam lel A tak poważnie, ofensywne CHREJ i wracaj do społeczności serwera.
  11. Lecz zrobił to Nex, są na to takie dowody, że każda teza obalona jest nimi (tymi dowodami)
  12. KubsoneG

    Powitanie

    Hej, hej. Miłej i przyjemnej rozgrywki
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. KubsoneG

    Giełda

    Brałbym, jak XQward podwawelską
  15. KubsoneG

    Pożegnanie . . .

    Odchodzisz.. ale w jakim stylu! Odpisz pw, ziombeł
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. ToNapewnoNieComatose Jakiś gracz co posiada perkasa
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin