Skocz do zawartości

MaTTix

Gracz
  • Postów

    437
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez MaTTix

  1. Masz "ból czterech liter",że ty za odwalanie wyleciałeś ? I szukasz na SAPD'y cały czas coś ? Człowieku ogarnij się.
  2. Strach się bać,bo kwazi na chatę wbije. ;v

    1. Krul.wd

      Krul.wd

      XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    2. MaTTix

      MaTTix

      No serio,Krul ty lepiej zamki kup x2 do domu bo jak z kopa wjedzie to drzwi połamie z zawiasami.

    3. MaTTix

      MaTTix

      pa Krul uwazaj lepiej xd
  3. Jedno jest wiadome, na bank bym się nie bał XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  4. Aktualizacja :D mała ale jest ;)

    1. Blue.
    2. Ruskyy*.wd

      Ruskyy*.wd

      Ładnie kopiować ? Hmm?

    3. MaTTix

      MaTTix

      Wzorowałem sie na tobie nie skopiowalem :)

       

    4. MaTTix

      MaTTix

      Podobały mi sie te znaczki jak masz coś to moge usunąc ;)

    5. Ruskyy*.wd

      Ruskyy*.wd

      Przynajmniej mogłeś spytać, zawsze bym ci pozwolił

  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Jakby mi sie pić chciało to tak,bo tak nie znam .
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. MaTTix

    Propozycja ramki.

    To pokaż mi gdzie jest ten dział "propozycje" bo raczej go nie widze.
  9. MaTTix

    Propozycja ramki.

    Nick:MaTTix Propozycja:Ramka do okoła rejstracji z logiem 4lifa Coś od siebie:Witam przychodze z propozycją tak jak mamy w realnym życiu do okoła rejestracji pojazdu ramke z logiem np:Tunningowano u 4life.http://screenshot.sh/oB47vAgskMthYtam gdzie pisze:"Warsztat online" dać np tam gdzie tunningowano auto i takiego tunera na serwerze by sie tam zapisywało ale najpierw trzeba by taką ramkę kupić fajnie by ty wyglądało jakoś zrobić tą rameczke do okoła rejki.
  10. Frakcja to nie wszystko jak nie do tej to do następnej,ale jak uważasz 3maj się.
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Huntley 1.6 felgi malowane na czarno przeb 1100km 3 na serwerze.
  15. ktoś kojarzy nutke z intra ?
  16. Kto by go nie pamietał xd 7/10 ;v
  17. MaTTix

    hejtowanie osoby UP

    Walnij sobie cegłą w głowe pls ok ?
  18. MaTTix

    hejtowanie osoby UP

    Nie trzeba go hejtować jego zycie to hejt ;v
  19. MaTTix

    BenQ G2210w lcd monitor

    Własnie miałem tak z telewizorem w salonie i u mnie to samo jest jak zaczniesz swiecic w monitor to wszystko widac tak samo było w telewizorze ta wada nazywa sie na "kon" coś tam XD i wystarczy to wymienic bo zostawilem go na calą noc z telewizorem to samo bylo i dlatego jutro go zaniose do naprawy zobaczym ;D ;c.
  20. Ide sobie obejrzeć F&F 1,2 :D trzymajcie się :D

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin