Skocz do zawartości

MaTTix

Gracz
  • Postów

    437
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez MaTTix

  1. MaTTix

    Zarobki we frakcji.

    Powiem tyle panowie dzieki za wsparcie bo te zarobki są smieszne i niby gdzie są te wasze frakcje 4fun ? Wiecie jaką odpowiedzialnością jest utrzymanie takiej frakcji zeby była rozwinięta ? ogarnieta szkolenia materiały wszystko RP a w pracy dorywczej nic nie robisz a zarabiasz więcej niż mundurowi .. smieszne to jest zgadzam sie z tymi co są za zwiększeniem zarobków .
  2. MaTTix

    Zarobki we frakcji.

    Tak ale jeśli już grasz we frakcji to moglibysmy zarabiac wiecej a taki "CJ" w dwa tygodnie wozi sie już sultanem full tune :X pozdrawiam.
  3. MaTTix

    Zarobki we frakcji.

    Jeden który się zgodzi ze mną ..
  4. MaTTix

    Zarobki we frakcji.

    To nie wypowiadaj sie .... (Tylko RCOn)
  5. MaTTix

    Zarobki we frakcji.

    Nick z serwera:MaTTix Opis propozycji:A więc przydałoby sie zrobic wieksze zarobki we frakacji bo w pracach dorywczych zarabia sie ok 4,5,6k coś takiego a najwyzsza ranga we frakcji jeżeli sie nie myle zarabia max 3k chyba a adept 1200 więc moze podniesienie zarobków albo zrobienie podatków w pracy dorywczych ze więcej % w pracy dorywczej a we frakcji bardzo malutko wtedy zarabione pieniądze na pracy dorywczej bedzie jeszcze odcinany podatek i to się mniej wiecej wyrówna albo najlepiej podwyższenie zarobków pomysł Davlo na podatki. Coś od siebie:Mam nadzieje ze coś zrobicie z zarobkami we frakcji.
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. MaTTix

    _Klocek_

    Nie bede go już wsypywał pare osób powiedziało co wiedziało na kanle są dowody więc
  8. MaTTix

    _Klocek_

    Nie jestem fałszywy pisze to co sie dowiedziałem i dowody po części mam
  9. MaTTix

    _Klocek_

    Nie ma to jak klocuś z 3 kont zakupywać pojazdy .A potem udawać ze nie wiadomo o co chodzi.
  10. A ty grasz tu jeszcze ? MisiekŻelek nie zapomniałem hah Tak,Cju wracasz bez gadania a inaczej Zbyk kaktusem cie poszczuje HEHESZKI Dobra wracam xd
  11. Mam bulleta full tune oprócz hydry lampek i licznika 2.0 elektryczny.
  12. A ty grasz tu jeszcze ? MisiekŻelek nie zapomniałem hah
  13. Jak kiedyś plułeś w twarz teraz dajesz propsy...

  14. Przekonaliście mnie zostane jeszcze troche .Nie moge się bez was grac
  15. Witam wszystkich zgromadzonych nastał dzisiaj dzień aby to napisać mam przegranych tutaj ok 800h osiągnąłem to co chciałem ale czasami nim się obejrzysz wszyscy są przeciwko tobie nawet Ci co myślales,że Ci zawszę pomogą no niestety przekonałem się dzisiaj wczoraj w tym tygodniu ogólnie moja przygoda z 4life kończy się dzisiaj 2016-12-05 i chyba się więcej nie zobaczymy lecz może mnie coś skłoni by zostać chciałbym wymienić parę osób z którymi mi się wspaniale grało i którzy pomagali mi osiągnąć to co marzyłem VelNet-To dzięki tobie zawitałem ten serwer <3 Kasia105-FT :* R@dClip-najelpsza kochana morda Robek-Mordka z frakcjji nie zapomnę o tobie Nautralny1991-My to mordki pamiętaj wiesz gdzie gramy hah BANDITO-Mimo,że na mnie gadasz za plecami jesteś moim kumplem OgarNe-Gramy w ETS2 Neon-Odwlanko w SAMD haha Muchowy-Osiągnij co chciałes i graj długooo Mr...Danboss-Jak ja to cie kocham chyba <3 hah ANAKONDA-Mało sie w sumie znamy ale dziękuje Ci za pomoc zawsze chętni mi pomagales KubaT-Odwalaczu :DD Kc odbierz boxa od dyrki Frixo-Odwalanie zawsze <3 Nataala-Ciebie też nie zapomnę Toby.-Graj swoją drogą i nie obrażaj Cola*-Dziękuje za pomoc od ciebie na serwerze Szender-Ty pierwszy mi pomogłes jako support hah GREGORY-Jetpack dam 15pln xd KNX-Sprytny ziomeczku ciebie też lubie Siverius-Dzieki za podanie do SDSA ze wkleiłeś za mnie <3 Deas-Mordko odwalanko bulletami <3 Hyak-A więc Hyaku mimo naszych spin lubię cie jesteś dobrym Administratorem rób to co robisz ale uważaj by sie nie potknąć ZbyK-Bardzo dobrze rozkręciłeś serwer jestem dumny z 4lifa XQward-Rób to co robisz jesteś ważny w ekipie Bolek.-Nie opuszczaj nas tak czesto wbijaj na serwer częsciej Oxygeny-Więcej live Myślę ze to chyba wszystko z mojej strony aczkolwiek może jeszcze wróce i to nagle nie spodziewanie przykro mi pisać te pożegnanie bo były przerwy w mojej karierze 4lifa aczkolwiek dzisiaj sie stało... pożegnaniem to tyle z mojej strony trzymajcie się ;* . https://www.youtube.com/watch?v=_-clFZFdLQk
  16. MaTTix

    @Close

    Nick :MaTTix. Marka Pojazdu :Bullet Jaka Gleba:Najlepiej z negatywem, dosyć mocna byle by koła poza nadkola nie wychodziły. Coś od siebie.Jak bedzie ładna to coś dam
  17. Ktos ma ps4 ? XD albo xboxa ?

  18. Kurde na 4life już czuje klimat świąt a do świąt jeszcze sporo czasu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin