Nick z serwera:MaTTix
Opis propozycji:A więc przydałoby sie zrobic wieksze zarobki we frakacji bo w pracach dorywczych zarabia sie ok 4,5,6k coś takiego a najwyzsza ranga we frakcji jeżeli sie nie myle zarabia max 3k chyba a adept 1200 więc moze podniesienie zarobków albo zrobienie podatków w pracy dorywczych ze więcej % w pracy dorywczej a we frakcji bardzo malutko wtedy zarabione pieniądze na pracy dorywczej bedzie jeszcze odcinany podatek i to się mniej wiecej wyrówna albo najlepiej podwyższenie zarobków pomysł Davlo na podatki.
Coś od siebie:Mam nadzieje ze coś zrobicie z zarobkami we frakcji.