Skocz do zawartości

MaTTix

Gracz
  • Postów

    437
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez MaTTix

  1. Cześć wracam na starym koncie mordeczki po banie
  2. MaTTix

    Odchodze~MaTTix

    Tak btw watpie ze wroce zaniedbałem dziewczyne kolegów i szkole itp .
  3. MaTTix

    Odchodze~MaTTix

    Pozdrawiam cie srodkowym paluszkiem kochanie.
  4. MaTTix

    Odchodze~MaTTix

    Odchodze z powodu jednego z najbardziej najgroszego supportera na serwerze jest nim KubsoneG ma ból du*y,że nie ma mnie jak ud***c i dal mi prawko bma dal mi mute i dal mi bana nie wiedzial jak sie na mnie wyzyc koniec z tym serwerem jakis no name nie potrafi odegrac swojej roli jako supporter wroce jak odzyskam ub tym czasem Elo.Nie bede was wypisywal kazdy wie kogo lubialem a tych co nie moze sie kiedys polubimy eldo. Na spokojnie.... https://www.youtube.com/watch?v=iabgFNvbcL0&sns=fb
  5. No to ten tego 4life [*] Pa NeX dla mnie to juz jest koniec z serwerem :X :C.
  6. MaTTix

    Koniec tego dobrego

    Daje temu serwerowi max 2tygodnie :C.Czesc limit
  7. MaTTix

    Definitywny koniec :*

    Zaraz sam Zbyk XQward i NeX odejda ...
  8. Czego ja mam Ci zazdrościc ?.
  9. Ty bardziej chcesz sie pochwalic pieniedzmi jakimi zdobyles czy kupic auto ?.
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. MaTTix

    Kupie Sultana

    Posiadam sultana LPG,Licznik.Cena PW Zainteresowany tez PW
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. MaTTix

    ... Czy to koniec?

    Leczył sam ludzi w grze komputerowej teraz potrzebuje sam pomocy no cóż pozdrow go ode mnie sam jezdze na Crossie KTM sx350 wiem co to znaczy sie lekko wywalic :/.A co mowiac z autem zderzyc sie.
  14. Ahh Twin mielismy robic fajne plany na wiesz jakim serwerze ale ja tez zostaje tutaj witaj .Chociaz nie wiem czy mnie jeszcze lubisz :/
  15. Ja nie jestem twoim kolega ? :C
  16. MaTTix

    No więc witam.

    bosh tylko nie ten....
  17. MaTTix

    Comeback ?

    No juz niebawem.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin