Uszanowanie Veeito.
Na samym wstępie prosiłbym Ciebie uprzejmie, abyś uzupełnił wszelaką interpunkcję, czy też ortografię - ciężko bardzo mi zrozumieć, co napisałeś.
Cóż, ale przechodząc do konkretu. Dzisiejszego dnia (13.12.2021) doszło do zatrzymania autora skargi za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym.
[2021-12-13 15:16:57] [Output] : Nakazałeś zatrzymać się graczowi PAWELOS1122 (tablice CejoteK) notując u niego prędkość 231 km/h.
Rozpocząłem wtem zwyczajne zatrzymanie drogowe, nie pominąłem podstawowych zasad. Po otrzymaniu dokumentów od zatrzymanego, udałem się do radiowozu, po czym sprawdziłem status kierowcy w MDT. Posiadał on wpisa za ucieczkę na DM. Postanowiłem, że wezwę na miejsce szybszą jednostkę, w celu ewentualnego wsparcia, gdyby doszło do ucieczki. Po dotarciu radiowozu na miejsce, wyszedłem z pojazdu, następnie udałem się ponownie do kierowcy i poprosiłem go o wyjście z pojazdu.
Gracz w żaden sposób nie reagował na moje polecenia.
Okej, teraz odpowiadając na Twoje pytanie. Dlaczego mierzyłem do Ciebie z broni? Już Ci odpowiadam.
Posiadałeś status osoby poszukiwanej, czyli byłeś traktowany jako osoba niebezpieczna. W praktyce mógłbyś posiadać cokolwiek, co stworzyłoby zagrożenie dla mojego zdrowia/życia. Broń w pewien sposób zagospodarowała mi bezpieczeństwo.
Odnośnie mandatu. Jest takie powiedzenie "Jak Kuba bogu, tak Bóg kubie." Twój pościg był totalnym odwalaniem, każdy obiekt na mapie został przez Ciebie zniszczony. Skakałeś, taranowałeś. Po parunastu sekundach rozpoczęcia pościgu zostały wydany na Ciebie zgody, właśnie przez Twoje czyny. Mandat otrzymałeś zgodnie z wykroczeniami, które popełniłeś na owym pościgu. Polecam następnym razem przemyśleć pewne wątki, a później pisać skargi. Pozdrawiam.