Witam serdecznie Police Officer II Veeito.
Zaczynając od początku. Dnia 25.09.2021 o godzinie ok. 21:00 rozpoczął się pościg za żółtym Banshee. Skończył się on na strefie bezprawia. W trakcie poszukiwań oraz próby schwytania uciekiniera, zauważyłem prowadzony ostrzał w stronę funkcjonariuszy z dachu motelu. Podbiegłem więc na budynek, następnie wskoczyłem na dach. Rezunem okazał się autor skargi. Gdy gracz zauważył mnie wbiegającego na dach, natychmiastowo wybiegł z DM, więc podbiegłem do niego, a on mi napisał:
[2021-09-25 21:11:28] [Output] : KACPERO* [365]: jestem za dm xd
Stąd mu zwyczajnie odpisałem:
[2021-09-25 21:11:32] [Output] : Veeito [386]: Mhm
Odbiegłem od gracza, natomiast cały czas miałem go na kamerze. Po krótkiej chwili zauważyłem, jak celuje on w stronę funkcjonariuszy. Postanowiłem po raz kolejny udać się do niego, lecz ponownie uciekł on z DM. Jak dobrze wiemy, w trakcie przeprowadzanego ognia, nie można uciekać ze strefy, więc zwyczajnie go powaliłem z tazera.
Graczowi nie spodobał się ten fakt, zaczął stosować obelgi w moją stronę, oraz w stronę funkcjonariuszy. (Logi podeślę osobie rozpatrującej skargę, natomiast tutaj pozwolę sobie urywek wkleić z ocenzurowaniem.)
Dodam jeszcze od siebie, że na widocznym dowodzie oraz w logach: [2021-09-25 21:19:00] [Output] : << KACPERO* [365]: i nagle sobie zaczalem celowac do was to postanowiles mnie z tazera po 2 minutach ta? fajnie - Gracz przyznaje się do celowania w naszą stronę, co już podchodzi pod stwarzanie zagrożenia dla życia funkcjonariusza. Nie mam nic dodania od siebie.