Co masz na myśli pisząc: " Gdyby oskarżający odegrał co innego to wtedy nie byłoby raczej żadnego problemu."? Twoje odpowiedzi były w trakcie odgrywania RP natychmiastowe, co oznacza, że długo nad tym nie myślałeś. Nie było jakiegokolwiek starania, wyciągnąłeś aparat z rękawa (?). Po czym po trzech sekundach otrzymałeś wiadomość od centrali - Ciekawie.
[2021-04-13 18:51:29] [Output] : * KavKa* wyciąga aparat, po czym wykonał zdjęcie i wysłał do centrali.
[2021-04-13 18:51:32] [Output] : * Są dane. (KavKa*)
Przejdźmy do następnej rzeczy, mówisz, że serwer nie jest Full RP. Nie wiem czy wiedziałeś, ale frakcje mają obowiązek odgrywania RP. W końcu po to one zostały stworzone, aby w pewien sposób urozmaicić rozgrywkę. Po twoich logach można bez problemu wywnioskować, że nie miałeś najmniejszej ochoty, aby odgrywać RP - Co jest twoim obowiązkiem.
Gdy opisałem swój wygląd, to mogłeś łatwo stwierdzić, że nic nie mam przy sobie. (W końcu bym napisał, że coś mam). Wiele razy się spotykaliśmy na akcjach RP i bardzo często dostawałem pochwały od twoich kolegów z frakcji, za kreatywne RP (nawet przy twojej osobie). Myślałem, że rozpoznasz mój nick właśnie z wcześniejszych akcji i się domyślisz, że potrafię odgrywać.
Podsumowując - Ominąłeś RP, starałeś się je jak najszybciej zakończyć, gdy zatrzymany próbował coś zdziałać, a następnie wyszedłeś z serwera.
Miłego wieczoru.