Skocz do zawartości

veeito.

Gracz
  • Postów

    336
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez veeito.

  1. Wszystkiego najlepszego Błażej!

  2. veeito.

    MTA 4LIFE - DM

    Nowy odcinek wleciał, zapraszam.
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nic zaskakującego tutaj nie widzę.
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. veeito.

    Pokaż swoją twarz

    @Veon @DanielRB @Coherent. @Dzikiwonrz @DeleteD @karolx123 @stampii- @Bilu. @LuKi16 @Draveq@zloty113@koziolox10 @darkmon @PAWELOVSKI. @DarkQueen @KropsoN @Drasiek @TheIndjana. pokazujcie się
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Jako, iż nie miałem nigdy okazji być we frakcji SAPD, prosiłbym Ciebie uprzejmie, abyś mi wytłumaczył, dlaczego nie masz takiego obowiązku. Zatrzymanie również podchodzi pod akcję RP (Chyba, że jeżeli natrafisz na osobę, która jednak nie ma ochoty odgrywania RP). Dlatego tutaj się znaleźliśmy, aby wyjaśnić całe zajście. Jeżeli oczekujesz na werdykt zarządu SAPD, to bardzo proszę. Miłego. Nie zlewasz graczy? Mnie zlałeś, nie wiem czemu kłamiesz. Spójrz na czas, 5 minut czekałem na twoją odpowiedź. [2021-04-13 19:03:20] [Output] : Veeito [119]: (( Nie jestem nowym graczem, podstawy RP ogarniam. Napisałeś, że się rozglądasz )) [2021-04-13 19:03:29] [Output] : Veeito [119]: (( a nie użyłeś "przeszukuje" )) [2021-04-13 19:03:50] [Output] : Veeito [119]: (( coś tego typu. Jak chcesz sprawdzić co mam pod bluzką, czy gdzie indziej skoro się (...) )) [2021-04-13 19:03:56] [Output] : Veeito [119]: (( rozglądnąłeś? )) [2021-04-13 19:08:12] [Output] : Veeito [119]: (( To co kavka, będziemy tak stać? ;p )) [2021-04-13 19:08:40] [Output] : KavKa* [217]: na jednostke Moja wiadomość pod koniec widniała tak: [2021-04-13 19:09:20] [Output] : Veeito [119]: (( Rozumiem, że będzie brak kontynuowania RP? Zakończyłeś sprawę na tym, że się rozglądnałęś )) A to twoja odpowiedź: [2021-04-13 19:09:31] [Output] : KavKa* [217]: Pan na Dillmore na 22 min.
  10. Co masz na myśli pisząc: " Gdyby oskarżający odegrał co innego to wtedy nie byłoby raczej żadnego problemu."? Twoje odpowiedzi były w trakcie odgrywania RP natychmiastowe, co oznacza, że długo nad tym nie myślałeś. Nie było jakiegokolwiek starania, wyciągnąłeś aparat z rękawa (?). Po czym po trzech sekundach otrzymałeś wiadomość od centrali - Ciekawie. [2021-04-13 18:51:29] [Output] : * KavKa* wyciąga aparat, po czym wykonał zdjęcie i wysłał do centrali. [2021-04-13 18:51:32] [Output] : * Są dane. (KavKa*) Przejdźmy do następnej rzeczy, mówisz, że serwer nie jest Full RP. Nie wiem czy wiedziałeś, ale frakcje mają obowiązek odgrywania RP. W końcu po to one zostały stworzone, aby w pewien sposób urozmaicić rozgrywkę. Po twoich logach można bez problemu wywnioskować, że nie miałeś najmniejszej ochoty, aby odgrywać RP - Co jest twoim obowiązkiem. Gdy opisałem swój wygląd, to mogłeś łatwo stwierdzić, że nic nie mam przy sobie. (W końcu bym napisał, że coś mam). Wiele razy się spotykaliśmy na akcjach RP i bardzo często dostawałem pochwały od twoich kolegów z frakcji, za kreatywne RP (nawet przy twojej osobie). Myślałem, że rozpoznasz mój nick właśnie z wcześniejszych akcji i się domyślisz, że potrafię odgrywać. Podsumowując - Ominąłeś RP, starałeś się je jak najszybciej zakończyć, gdy zatrzymany próbował coś zdziałać, a następnie wyszedłeś z serwera. Miłego wieczoru.
  11. 1. Najlepszy Support: @Veon @DanielRB @dobek 2. Najlepszy Moderator/ka: @Ciastkowy* @Hinox @Bilu. 3. Najlepszy Administrator/ka: Nominowani: @Drasiek @Princessa* @Emiljusz 4. Najlepszy Starszy Administrator/ka: Nominowani: @LuKi16 @Grzengol @Masellko 5. Najlepszy Administrator/ka RCON: Nominowani: @DreeY @XQward @hoopak_urlop 6. Eventowiec miesiąca: Nominowani: - 7. Najlepsza Frakcja: Nominowani: SAPD TSA 8. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @Veon @QumiK^,^ @zloty113 9. Najlepszy Biznes: Nominowani: Studio Filmowe 4Life 4Wars YouCrazyWheel 10. Najlepszy prezenter: Nominowani: - 11. Najlepszy Redaktor: Nominowani: @Dudziak 12. Najlepszy Pracownik Biznesu: Nominowani: - 13. Najlepszy Lider: Nominowani: @CampeQ @KAMIL720 @kartovelek. 14. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: Olimp 15. Najbardziej pomocny gracz serwera: Nominowani: @ManiekPL 16. Największy No-life Serwera: Nominowani: @karolx123 17. Najbogatszy Gracz: @AdekUchiha* 18. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): @LuKi16 19. Najlepsza aktualizacja na serwerze: - 20. Najlepsza praca na serwerze: Kurier Lawety Kopalnia
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin