Skocz do zawartości

veeito.

Gracz
  • Postów

    336
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez veeito.

  1. I tak w kółko... Jak już powiedziałem - werdykt zostawiam dla osoby rozpatrującej skargę.
  2. Napisałeś, że zgubiłeś nas po około 5 minutach, następnie wspomniałeś, że po trzech. Zgubiłeś nas na autostradzie, ze względu na twój vmax pojazdu. Nie była to na pewno powyżej, niż jedna minuta. Musisz się zdecydować. Dwie minuty braku zasięgu w polu widzenia ściganego, to bardzo dużo. Oficjalnie kończę już dyskusję, jest to zwykłe odbijanie piłeczki od ściany, do ściany. Poparłem dowodami Twoje argumenty. Czekam na werdykt zarządu. Dodatkowo nie wysłałeś żadnego dowodu, który utwierdza Twoją niewinność. Wyjście z serwera wedle taryfikatora więziennego = 40 minut. Celowe schowanie pojazdu do przechowalni = minuty x2. Gdyby faktycznie coś się nie zgadzało, osoba z tak wysokim stopniem, nie kazała by wsadzić Cię po PID, nie sądzisz? Dodatkowo piszesz skargę, ponieważ uważasz, że byłeś śledzony po blipie. Jak teraz to sobie wyobrażasz? Jest pościg za graczem, następnie wjeżdża on w uliczki, skraca zakręty, jedzie pod prąd. Gdyby faktycznie nie moglibyśmy korzystać z radaru, poscigi nie miałyby kompletnego sensu, I kończyły by się po dwóch minutach.
  3. Nie. Została wydana informacja na kanale, że jedziesz w kierunku HGP. Udałem się w Twoim kierunku z naprzeciwka. Zauważyłem Twój pojazd, jak wjeżdża jednym ze zjazdów autostradowych w kierunku tańszej giełdy. Po cichu miałem pewność, że jesteś to Ty, natomiast wolałem upewnić się w 110%, że to ty kierujesz obecnie pojazdem, I czy nie doszło do żadnej przesiadki. Ruszyłem za Tobą, podałem informacje, że taki pojazd jedzie w kierunku przechowywalni. Gdy Cię już faktycznie dogoniłem, natychmiastowo wyszedłeś z serwera. Nie rozumiem już Ciebie, zgubiłeś radiowozy z FOV'a na Max pół minuty, po czym udałeś się od razu w stronę przecho, odłożyłeś pojazd I wyszedłeś z serwera. Rzecz jasna, że rozpoczęliśmy by poszukiwania za Tobą.
  4. Abym zaczął meldować, musiałem nieco bliżej Ciebie podjechać, aby faktycznie mieć pewność w 110%, że to właśnie Ty. Twój pojazd widziałem, natomiast nicku z takiej odległości nie.
  5. Finalnie reasumując - w trakcie pościgu odłożyłeś pojazd do przechowywalni, następnie wyszedłeś z serwera. Otrzymałem polecenie od członka zarządu, abym wsadził Cię przez PID (oczywiście wcześniej licząc z taryfikatorem więziennym, oraz podliczeniem mandatu).
  6. Zacznij edytować wiadomości, robisz tylko zbędny spam. Myślę, że odległość była na tyle wystarczająca, aby usłyszeć syreny. Z resztą spójrz proszę na 00:13 sekundę filmu. Znajdowałem się na tyle blisko, że bez problemu można byłoby usłyszeć syreny dźwiękowe. Podjechałem jeszcze bliżej, a Ty zwyczajnie wyszedłeś z serwera. Dodam również, że gdy zgubisz jednostki z pola widzenia, to nie znaczy, że jest to koniec pościgu.
  7. Nie odpowiem na to pytanie, ponieważ nie wiem czy funkcjonariusze obecni na autostradzie, uczestniczyli na pościgu.
  8. Nie posiadam pełnego nagrania z pościgu. Zauważyłem z daleka Pański pojazd, jak jeszcze znajdowałem się na autostradzie, a Pan akurat wjeżdżał zjazdem. Czekam na werdykt zarządu.
  9. W dodatku zostałeś kilkukrotnie "strzelony" przez fotoradar. Dodam również, że dogoniłem Cię lekko przy wjeździe na LVA (ulica przy giełdzie), stąd zauważyłem Twój pojazd. ps. Nie musisz non-stop spamić, wystarczy edycja wiadomości...
  10. Cóż, oczekuj linka do max 30 minut. edit:
  11. Uszanowanie Police Officer I Veeito. Zostałeś wsadzony przez PID, ponieważ zostało mi wydane takowe polecenie od Deputy Chief'a. Tutaj się mylisz, cały czas znajdowałem się za Tobą. Nagranie podeślę osobie rozpatrującej skargę, ze względu na widoczny chat frakcyjny oraz aktywne głosy na kanale taktycznym. Nie mam nic więcej do dodania od siebie.
  12. Oczywiście, że wiedziałeś. Na mapie było postawione utrudnienie, funkcjonariusze działali przy poszkodowanym. Obecni tam gracze trzymali dystans od akcji, tylko nie Ty. Wszedłeś bezpośrednio na teren, zacząłeś skakać po poszkodowanym, tym samym pytając się: [2021-08-30 19:38:52] [Output] : kubereka [737]: ej cake [2021-08-30 19:38:56] [Output] : kubereka [737]: co tu sie stalo? Officerzy wielokrotnie pisali na say'u, aby zachować odpowiedni odstęp od miejsca zdarzenia. Te słowa tyczyły każdego gracza, nie tylko pojedynczego. Ja w tym czasie zajmowałem się poszkodowanym, natomiast przez Twoje zachowanie musiałem zaprzestać wykonywania działań i zająć się Tobą. Z początku włożyłem Cię do radiowozu, w myśli, że odsiedzisz całą akcję, za zachowanie. Nie przypuszczałbym, że jeden z funkcjonariuszy, postanowi Ci wystawić mandat. Czekam na werdykt osoby rozpatrującej skargę. Twoje słowa to zwykłe kłamstwa i oszczerstwa.
  13. Uszanowanie, Police Officer I Veeito. Na samym wstępie zapoznaj się z regulaminem, uzupełnij poprawnie wzór. Przechodząc do samej skargi. Dnia 30 sierpnia odbył się pościg za szarym bulletem, trwał on około dwudziestu minut. Finalnie został on zakończony dachowaniem przy strefie DM. Od początku był to pościg tzw. Role-Play, osoba ścigana odgrywała dość przytulnie RP. Wraz z osobą dowodzącą na pościgu, mieliśmy nieco wątpliwości odnośnie odgrywania całej akcji, w końcu staliśmy prawie przy granicy DM'a. Po krótkiej analizie, oraz przeprowadzeniu zdań, Supervisor doszedł do wniosku, iż odegramy z osobą ściganą RP. Przystąpiliśmy do wyjęciu zatrzymanego z pojazdu, następnie przenieśliśmy go w bezpieczne miejsce, tak, aby nie robić zbędnego zamieszenia. Przystąpiłem do ocenienia stanu poszkodowanego, okazało się, iż nie posiada on funkcji życiowych, stąd przystąpiłem do reanimacji. Podczas całego zajścia, zgromadziło się multum osób na terenie akcji, wielu z nich utrudniało, tak jak ww. osoba. Osobnik zaczął skakać po poszkodowanym, tym samym celowo utrudniając nam pracę. Z początku nie zwracałem na to szczególnej uwagi, myślałem, że po krótkiej chwili zrozumie swoje czyny, i wycofa się z terenu przeprowadzonych działań-myliłem się. Osoba w dalszym ciągu nam utrudniała, stąd postanowiłem, iż takową osobę zakuję, oraz włożę do radiowozu. Wyprzedzając pytania, dlaczego napisałem "Nie wiem" - Otóż było to napisane zdanie ironią. Gracze dość często celowo utrudniają pracę, gdy zostaną w pewien sposób ukarany, ich pytanie brzmi "za co"? [2021-08-30 19:39:16] [Output] : kubereka [737]: za co? Gracz doskonale widział, że są prowadzone działania, było również widać graczy stojących obok. Wystarczyło wziąć przykład z nich, stanąć na poboczu, a nie wbiegać celowo na poszkodowanego, skacząc po nim.
  14. Nick chwalącego: Veeito. Nick chwalonego: @KoZaSnieZna21 Data zdarzenia: 27.08.2021 Powód pochwały: Dość unikatowe RP członka SAMD'u. Zostałem dość mocno mile zaskoczony, jakim on się sugeruje RP. Opis zdarzenia: Cóż, dzień jak dzień. Pełniłem służbę w SAPD, otrzymaliśmy zgłoszenie w panelu o dość podejrzanym mężczyźnie, który znajdował się na Esplande East. Dojechaliśmy na miejsce, ujrzeliśmy tam rzeczywiście mężczyznę, który znajdował się w dość nietypowym miejscu. Rozpoczęliśmy działania, sprawdziliśmy teren, wdaliśmy się w dialog z zatrzymanym. Po niedługim czasie zostałem zaatakowany przez wcześniej wspomnianego mężczyznę. Zostałem poraniony dość mocno nożem w prawą rękę, doszło do dość masywnego krwotoku. Wtem przyjechała chwalona osoba, po czym rozpoczęła swoje czynności. Dowody z akcji: - Prosiłbym, aby osoba rozpatrująca ową pochwałę zwróciła uwagę na dość rozszerzone działania. Głównie chodzi mi o to, że osoba chwalona nie kierowała się "prostotą", lecz wszystko robiła w sposób rozwinięty. Jak na przykład:[2021-08-27 00:00:52] [Output] : * KoZaSnieZna21 przykĹ‚ada dwa palce do szyi poszkodowanego funkcjonariusza. Zapewne zwyczajna osoba by napisała: /me wykonuje badanie ABC, a tu proszę. Miłego dnia życzę.
  15. Nick chwalącego: Veeito. Nick chwalonego: @KoZaSnieZna21 Data zdarzenia: 27.08.2021 Powód pochwały: Dość unikatowe RP członka SAMD'u. Zostałem dość mocno mile zaskoczony, jakim on się sugeruje RP. Opis zdarzenia: Cóż, dzień jak dzień. Pełniłem służbę w SAPD, otrzymaliśmy zgłoszenie w panelu o dość podejrzanym mężczyźnie, który znajdował się na Esplande East. Dojechaliśmy na miejsce, ujrzeliśmy tam rzeczywiście mężczyznę, który znajdował się w dość nietypowym miejscu. Rozpoczęliśmy działania, sprawdziliśmy teren, wdaliśmy się w dialog z zatrzymanym. Po niedługim czasie zostałem zaatakowany przez wcześniej wspomnianego mężczyznę. Zostałem poraniony dość mocno nożem w prawą rękę, doszło do dość masywnego krwotoku. Wtem przyjechała chwalona osoba, po czym rozpoczęła swoje czynności. Dowody z akcji: - Prosiłbym, aby osoba rozpatrująca ową pochwałę zwróciła uwagę na dość rozszerzone działania. Głównie chodzi mi o to, że osoba chwalona nie kierowała się "prostotą", lecz wszystko robiła w sposób rozwinięty. Jak na przykład:[2021-08-27 00:00:52] [Output] : * KoZaSnieZna21 przykĹ‚ada dwa palce do szyi poszkodowanego funkcjonariusza. Zapewne zwyczajna osoba by napisała: /me wykonuje badanie ABC, a tu proszę. Miłego dnia życzę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin