Uszanowanie, Police Officer I Veeito.
Na samym wstępie zapoznaj się z regulaminem, uzupełnij poprawnie wzór.
Przechodząc do samej skargi. Dnia 30 sierpnia odbył się pościg za szarym bulletem, trwał on około dwudziestu minut. Finalnie został on zakończony dachowaniem przy strefie DM. Od początku był to pościg tzw. Role-Play, osoba ścigana odgrywała dość przytulnie RP. Wraz z osobą dowodzącą na pościgu, mieliśmy nieco wątpliwości odnośnie odgrywania całej akcji, w końcu staliśmy prawie przy granicy DM'a. Po krótkiej analizie, oraz przeprowadzeniu zdań, Supervisor doszedł do wniosku, iż odegramy z osobą ściganą RP. Przystąpiliśmy do wyjęciu zatrzymanego z pojazdu, następnie przenieśliśmy go w bezpieczne miejsce, tak, aby nie robić zbędnego zamieszenia. Przystąpiłem do ocenienia stanu poszkodowanego, okazało się, iż nie posiada on funkcji życiowych, stąd przystąpiłem do reanimacji. Podczas całego zajścia, zgromadziło się multum osób na terenie akcji, wielu z nich utrudniało, tak jak ww. osoba. Osobnik zaczął skakać po poszkodowanym, tym samym celowo utrudniając nam pracę. Z początku nie zwracałem na to szczególnej uwagi, myślałem, że po krótkiej chwili zrozumie swoje czyny, i wycofa się z terenu przeprowadzonych działań-myliłem się. Osoba w dalszym ciągu nam utrudniała, stąd postanowiłem, iż takową osobę zakuję, oraz włożę do radiowozu.
Wyprzedzając pytania, dlaczego napisałem "Nie wiem" - Otóż było to napisane zdanie ironią. Gracze dość często celowo utrudniają pracę, gdy zostaną w pewien sposób ukarany, ich pytanie brzmi "za co"?
[2021-08-30 19:39:16] [Output] : kubereka [737]: za co?
Gracz doskonale widział, że są prowadzone działania, było również widać graczy stojących obok. Wystarczyło wziąć przykład z nich, stanąć na poboczu, a nie wbiegać celowo na poszkodowanego, skacząc po nim.