Skocz do zawartości

veeito.

Gracz
  • Postów

    336
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez veeito.

  1. Wymagana treść wątku: Pominięcie (Brak ochoty ze strony funkcjonariusza na odgrywanie akcji RP). Nick funkcjonariusza: @KavKa* Data i godzina zdarzenia: 13.04.2021 - Godzina 18.40 Pełen opis sytuacji: (Na wstępie chciałbym przeprosić, że dowody umieszczam tuż w opisie, natomiast myślę, że będzie to łatwiejsze do rozstrzygnięcia). Od dłuższego czasu nabrały mnie ogromne chęci na odgrywanie akcji Role-play. Brakuje dnia, w którym moje zgłoszenie nie ujrzałoby w panelu pod /112. W dzisiejszym dniu, po spędzonym czasie na serialu pt. LAPD, postanowiłem coś zdziałać. Udałem się na przebieralnie, zmieniłem skina na Ballas'a. Następnie skierowałem się giełdę, zakupiłem pojazd marki Greenwood, dostosowałem pod swój ubiór kolorystykę pojazdu. (Był to biały kolor). Po wszelkich przygotowaniach zacząłem szukać dowolnego radiowozu w celu właśnie odegrania jednej z akcji RP. Po długim czasie jazdy natknąłem się na pojazd marki Yosemite, a w nim znajdował się oskarżony funkcjonariusz. Powodem zatrzymania było przekroczenie prędkości, co ujrzałem tuż na chacie. Od razu po zobaczeniu komunikatu na chacie przystąpiłem do zjechania na bok, i rozpoczęcia akcji. Pierwszą rzeczą, którą napisałem było: [2021-04-13 18:48:17] [Output] : Veeito [119]: Ooo... stary. - (Ta wiadomość miała polegać coś w stylu, że usłyszałem syreny, i powiedziałem pod nosem) Przejdźmy dalej. Zgasiłem silnik w pojeździe, zaciągnąłem hamulec ręczny, i podszedł funkcjonariusz do auta. Przywitał się, spytał o powód zatrzymania. [2021-04-13 18:48:30] [Output] : KavKa* [217]: Witam, z tej strony Sergeant I KavKa* z San Andreas Police Department. [2021-04-13 18:48:41] [Output] : KavKa* [217]: Znany powód zatrzymania? Odpisałem mu. [2021-04-13 18:48:42] [Output] : * Veeito wyciągnał jonta z ust, otworzył szybę. [2021-04-13 18:48:50] [Output] : Veeito [119]: Witam serdecznie. Nie, nie jest mi znany. Po czasie otrzymałem już wiadomość o powodzie zatrzymania. [2021-04-13 18:49:04] [Output] : KavKa* [217]: Przekroczenie prędkości, poproszę o prawo jazdy. W czasie, gdy funkcjonariusz pisał powód, ja na /do przygotowywałem wiadomość, która widniała tak: [2021-04-13 18:49:15] [Output] : * Funkcjonariusz momentalnie mógł ujrzeć karabin AK-47 na siedzeniu (...) (Veeito) [2021-04-13 18:49:24] [Output] : * (...) znajdujący się tuż obok kierowcy. (Veeito) Na to funkcjonariusz odpisał mi, że [2021-04-13 18:49:34] [Output] : * Nie zauważył. (KavKa*) - Tutaj przyznaję się do mojego czynu, mogłem napisać to w innym sposobie. Za to rozpoczął się dalszy dialog akcji. Następnie funkcjonariusz bez wahania wyjął aparat. (Nie wiadomo skąd). I wykonał zdjęcie. Po czym dalej rozpoczęła się kontynuacja zatrzymania. Funkcjonariusz od razu stwierdził, że zostanie mojej osobie wlepiony mandat. Oczywiście mandatu nie przyjąłem. Więc tutaj zacząłem się odrobinę niepokoić. Za wszelką cenę próbowałem odgrywać z oskarżonym RP, lecz mam wrażenie, że sierżant starał się to omijać. Dlatego rozpocząłem dyskusję. Do funkcjonariusza w pewien sposób dotarły moje słowa odnośnie braku chęci odgrywania RP, więc zaczął działać. Oczywiście dalej odgrywałem RP. Po "spoglądnięciu się" wybrał następującą decyzję. Rozpoczęła się dalsza część dyskusji, i "afery". Za to otrzymałem dość szybko odpowiedź, że oczekujemy na jednostkę, która po mnie przybędzie. Po tej wiadomości funkcjonariusz już całkowicie mnie zlał, i wyszedł z serwera co według mnie nie jest na miejscu. Wideo 30-sekundowe. https://imgur.com/a/497vrSc (Wklejam drugi raz) Dowód, który to potwierdza całe zajście: Opis. Ja, Veeito zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  2. Wymagana treść wątku: Pominięcie (Braku ochoty na odgrywanie akcji RP). Nick funkcjonariusza: @KavKa* Data i godzina zdarzenia: 13.04.2021 - Godzina 18.40 Pełen opis sytuacji: (Na wstępie chciałbym przeprosić, że dowody umieszczam tuż w opisie, natomiast myślę, że będzie to łatwiejsze do rozstrzygnięcia). Od dłuższego czasu nabrały mnie ogromne chęci na odgrywanie akcji Role-play. Brakuje dnia, w którym moje zgłoszenie nie ujrzałoby w panelu pod /112. W dzisiejszym dniu, po spędzonym czasie na serialu pt. LAPD, postanowiłem coś zdziałać. Udałem się na przebieralnie, zmieniłem skina na Ballas'a. Następnie skierowałem się giełdę, zakupiłem pojazd marki Greenwood, dostosowałem pod swój ubiór kolorystykę pojazdu. (Był to biały kolor). Po wszelkich przygotowaniach zacząłem szukać dowolnego radiowozu w celu właśnie odegrania jednej z akcji RP. Po długim czasie jazdy natknąłem się na pojazd marki Yosemite, a w nim znajdował się oskarżony funkcjonariusz. Powodem zatrzymania było przekroczenie prędkości, co ujrzałem tuż na chacie. Od razu po zobaczeniu komunikatu na chacie przystąpiłem do zjechania na bok, i rozpoczęcia akcji. Pierwszą rzeczą, którą napisałem było: [2021-04-13 18:48:17] [Output] : Veeito [119]: Ooo... stary. - (Ta wiadomość miała polegać coś w stylu, że usłyszałem syreny, i powiedziałem pod nosem) Przejdźmy dalej. Zgasiłem silnik w pojeździe, zaciągnąłem hamulec ręczny, i podszedł funkcjonariusz do auta. Przywitał się, spytał o powód zatrzymania. [2021-04-13 18:48:30] [Output] : KavKa* [217]: Witam, z tej strony Sergeant I KavKa* z San Andreas Police Department. [2021-04-13 18:48:41] [Output] : KavKa* [217]: Znany powód zatrzymania? Odpisałem mu. [2021-04-13 18:48:42] [Output] : * Veeito wyciągnał jonta z ust, otworzył szybę. [2021-04-13 18:48:50] [Output] : Veeito [119]: Witam serdecznie. Nie, nie jest mi znany. Po czasie otrzymałem już wiadomość o powodzie zatrzymania. [2021-04-13 18:49:04] [Output] : KavKa* [217]: Przekroczenie prędkości, poproszę o prawo jazdy. W czasie, gdy funkcjonariusz pisał powód, ja na /do przygotowywałem wiadomość, która widniała tak: [2021-04-13 18:49:15] [Output] : * Funkcjonariusz momentalnie mógł ujrzeć karabin AK-47 na siedzeniu (...) (Veeito) [2021-04-13 18:49:24] [Output] : * (...) znajdujący się tuż obok kierowcy. (Veeito) Na to funkcjonariusz odpisał mi, że [2021-04-13 18:49:34] [Output] : * Nie zauważył. (KavKa*) - Tutaj przyznaję się do mojego czynu, mogłem napisać to w innym sposobie. Za to rozpoczął się dalszy dialog akcji. Następnie funkcjonariusz bez wahania wyjął aparat. (Nie wiadomo skąd). I wykonał zdjęcie. Po czym dalej rozpoczęła się kontynuacja zatrzymania. Funkcjonariusz od razu stwierdził, że zostanie mojej osobie wlepiony mandat. Oczywiście mandatu nie przyjąłem. Więc tutaj zacząłem się odrobinę niepokoić. Za wszelką cenę próbowałem odgrywać z oskarżonym RP, lecz mam wrażenie, że sierżant starał się to omijać. Dlatego rozpocząłem dyskusję. Do funkcjonariusza w pewien sposób dotarły moje słowa odnośnie braku chęci odgrywania RP, więc zaczął działać. Oczywiście dalej odgrywałem RP. Po "spoglądnięciu się" wybrał następującą decyzję. Rozpoczęła się dalsza część dyskusji, i "afery". Tutaj rozpoczęła się ok. 5 minutowa cisza. Nie spodobało mnie się to, więc napisałem: Za to otrzymałem dość szybko odpowiedź, że oczekujemy na jednostkę, która po mnie przybędzie. Po tej wiadomości funkcjonariusz już całkowicie mnie zlał, i wyszedł z serwera co według mnie nie jest na miejscu. Wideo 30-sekundowe. https://imgur.com/a/497vrSc Dodam, że skarga nie ma na celu wyciągnięcia konsekwencji, tylko wyjaśnienia całej sytuacji. Pozdrawiam, życzę miłego wieczoru/dnia. Edit: Teraz zauważyłem, że oskarżony napisał "spoglądnął", a nie "rozglądnął" Lecz jakoś dużej różnicy tutaj nie ma. Dowód, który to potwierdza całe zajście: Opis.
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Znakomity wywiad. Trzymam kciuki, abyś wyzdrowiał i dostał się na studia, masz potencjał!
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. veeito.

    Rysowanie

    http://sketchtoy.com/69513410 Narysuj logo Razera
  7. Trzymaj się Patryk, dzięki za pościgi, i akcje RP. Powodzenia!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin