KNX, nwm co ty sobie myślisz i nwm co ty piszesz, radze Ci sie dobrze nad tym zastanowić, i jeszcze raz przeczytać te wątki. Podziękowałem Ci w tym oto wątku którego link udostępniłeś. I po raz drugi podziękowałem Ci na serwerze, więc zastanów się nad tym co piszesz i potem to wykonaj. I wstyd teraz może być tobie za pisanie takich bzdur...
Dodam jeszcze, że twoja pomoc była zbędna bo sam bardzo dobrze bym sobie proadził z tą sprawą, więc nie strugaj tutaj wielkiego bohatera.