Skocz do zawartości

lunek/

Gracz
  • Postów

    48
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez lunek/

  1. Tak jak w temacie, piszemy szczere odpowiedzi. W takim razie powodzenia. unbankylkerpls
  2. Jak zbierzemy tu dziesięć like to pisze apelacje (xd) S Z C Z E R Ą

    1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
    2. lunek/
    3. lunek/
    4. lunek/
    5. lunek/

      lunek/

      Jeszcze jeden! xd!

       

    6. lunek/

      lunek/

      No i jest 10! Dziś po szkole siadam pisac apelacje, liczę na wsparcie mnie również w apelacji dawać 4Like, podeśle tutaj linka.

  3. Tak jak w temacie, ocen na ile jest znany gracz z serwera od skali od 1/10
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Ile administracja ma czasu na sprawdzenie apelacji?

    1. Jasper_JK

      Jasper_JK

      7 dni ale jeżeli spamisz to się nie dziw braku reakcji. Napisz od nowa i każdą pojedynczo będzie lepiej wg. Mnie.

    2. Romek.
    3. lcarix

      lcarix

      7 dni oraz w wyjątkowych przypadkach okres może się wydłużyć

  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. ALL

    LEGENDS

    DIE

    YOUNG

    Dlaczego oni tak szybko odchodzą? Nie wiem..

    Juice WRLD 8.12.19 

    [*]

  8. Będzie magik

    1. Jasper_JK

      Jasper_JK

      XD robimy napad na bank? Jebac to życie 

    2. lunek/

      lunek/

      Kiedyś ku**a skocze z okna ale przed tym powiem matce zeby tez skoczyła bo to życie ku**a nie ma sensu. Nie da się zarobić pieniędzy i pracować jako szary człowiek, musisz wygrac w lotka albo ro*****c bank 

  9. Wszystkiego najlepszego @Lewanek*, życzę Ci abyś w końcu dostał tego admina xdpl

  10. Spoko ja tez mam bana nawet trzy za jednym razem dostalem, pozdrawiam z rodzinka. Gdzie teraz będziesz grał? Rywalizacja?

    1. lcarix

      lcarix

      Wszystko zależy od decyzji zbyka, jak dostanę ub to będę grał tutaj jak nie to wracam do DayZ mta 

    2. lunek/

      lunek/

      @lcarix ja dopiero apelacje mogę napisac po nowym roku, heh.. Za błędy się płaci, ja jak i Ty zapłaciliśmy banem.. 

    3. KNX

      KNX

      Powodzenia. Obyś dostał UB.

    4. lunek/

      lunek/

      @Tobiasz63 to było do mnie czy do @lcarix? ;D 

  11. Dzięki @Hinox to wszystko twoja zasługa, teraz mysle ze twoje „ego” jest dość wystarczające.

    675F7903-9521-4893-8CF5-03A0E754A345.jpeg

    1. lunek/

      lunek/

      pozdrawiam z rodzinka - dzięki za repke

    2. AdiK..

      AdiK..

       

      Pszczółka maja na pocieszenie 

    3. Hinox
  12. bany.png Powód: Wyjaśnij na forum
    Nałożone przez:Zebra

    Od: 12 Listopada 2019, 21:53
    Do: 24 Lutego 2023, 21:53

     

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin