Skocz do zawartości

lunek/

Gracz
  • Postów

    48
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez lunek/

  1. No tak, zapomniałem.. przecież skargi na administracje są takie ŚMIESZNE X D

    1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
    2. Takumson

      Takumson

      Również pozdrawiam 

    3. KNX
    4. Takumson

      Takumson

      Z grami największe, w moim przypadku. 

    5. Jasper_JK

      Jasper_JK

      Co nie Tobiasz? My króciutko rozwiązaliśmy nasz problem z twoim kickiem 

    6. BidoN
  2. lunek/

    No to cześć.

    Na wszystkich przychodzi czas.. za błędy się płaci. Ale chciałbym podziękować osobom dzięki którym gra sprzyjała mi o wiele więcej niż tylko frajdę. @m1xe' @szybki' @Teddy. @Lewanek* @Pauli* @Teddy. @Limitless @RemV @Heliox @Syriusz* @Maciek150 @Arbuz* @xAvenes* @davio' @Hinox @veenix @PitBull132 @DawidJasper @RyszardWaliWiadro @romeg.redd @lilmxcioo @RIPSONx @DJBOOMBA @lcarix @.MateuszDafGames. Jezeli o kimś zapomniałem to wybaczcie, dzięki wszystkim za te wszystkie przegrane godziny. Trzymajcie się! /Lunek* Powod odejścia? Otrzymanie permanentnego bana. Może kiedyś spróbuje apelować. cześć.
  3. Dzięki wszystkim za wspólne granie ❤️

    1. Jasper_JK

      Jasper_JK

      ? zara pewnie ub bedziesz mial wiec nie panikuj

  4. Normalnie spotted i tellonym dodajemy
  5. lunek/

    Yosemitke 2.0

    Zależy za co, offeruj.
  6. ua!! Powodzonka ;3

    1. m1XE

      m1XE

      dostaniesz sie 100%

    2. lunek/

      lunek/

      Nie chwal dnia przed zachodem słońca, a tak szczerze to nie liczę na to.

    3. m1XE

      m1XE

      no i czemu w siebie nie wierzysz

    4. lunek/

      lunek/

      wierze, aczkolwiek wątpię.

  7. lunek/

    Yosemitke 2.0

    Model: Yosemite ID: 33864 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: 6700KP Dodatki: hydraulika, stereo, felgi (1025), moduł UP1, moduł UP2, tablica rejestracyjna (IMISIEKI), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB baki: 50/75 1x dod klucz.Cena: offki Coś od siebie: fajny czołg, dawać offki.  SSy:https://imgur.com/a/tw2m1BZ
  8. lunek/

    FCR-900

    Kiedy byś mógł wejść na serwer?
  9. lunek/

    Villa w Los Santos

    Oferta na serwerze - 60k
  10. Wszystkiego najlepszego @ZbyK.gg!

  11. Konkurs o blade 1.6 wygrywa numerek 86:

    czyli @Lewanek*

    Zapraszam do kolejnych konkursów.

    gracz ma 48h na złapanie mnie na serwerze i upomnienie się o nagrodę, jezeli mnie nie złapie - losujemy dalej.

    E81B4A48-7449-4F7A-A725-137A58D7634F.jpeg

  12. lunek/

    FCR-900

    Model: FCR-900 ID: 23058 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 5016,2km Dodatki: Tablica rejestracyjna ( SZATAN ), podświetlenie licznika ( zielony )Cena: offki Coś od siebie: fajny motorek, dawać offki. SS’y: https://imgur.com/a/BzJjHhr
  13. Nazwa nieruchomości: domek ID nieruchomości: 613 Cena za dobę: 96PLN Lokalizacja: El Castillo Del Diablo Cena: oferty SS’y: https://imgur.com/bRh3oiyCoś od siebie: Tylko poważne offki, ciekawa wioska na bazę/dom
  14. Nazwa nieruchomości: “Domek z podjazdem” ID nieruchomości: 318 Cena za dobę: 300 Lokalizacja: Los Santos - Mullholand Cena: oferty. SS’y: https://imgur.com/a/22QE4pM https://imgur.com/a/MyXgSGSCoś od siebie: Tylko poważne offki, ciekawa villa na bazę/dom
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin