Dlatego, że przypadki mogą się od siebie różnić.
Przykład 1: Gracz napiszę epopeje narodową, gdzie każde słówko jest ukrytą zaczepką słowną wobec Gracza.
Przykład 2: Gracz wprost prowokuje i atakuje innego Gracza, puszcza wiązanki, itp..
Każda sytuacja jest inna i na podstawie innych regulacji (regulamin członka ekipy, regulacja dot. komunikacji, itp.) oceniamy sytuację i dobieramy odpowiednią karę do popełnionego czynu lub czynów. Mało tego, bierzemy również pod uwagę dotychczasową historię kar danego Gracza, która również może wpłynąć na (nie)korzyść osoby karanej.
Gdyby taryfikator miałby rozpisane wszystkie możliwe przypadki co Gracz może zrobić na serwerze, to byłby on dłuższy niż Konstytucja RP. W Administracji jestem dobre kilka lat, a do dziś Gracze potrafią mnie zaskoczyć swoimi pomysłami.