Witam Police Officer III+1 WielkiChop
Zaczynając od początku. Bez wyraźnej przyczyny zacząłeś wtrącać się w zatrzymanie. Poprosiłem cię o odjechanie, na co miałem nadzieje, że zareagowałeś, lecz uznałeś, że po przejechaniu 5 metrów zawrócisz. Wydaje mi się, że jedno wyraźne polecenie jest wystarczające, aby zrozumieć jego przekaz oraz oddalić się z miejsca. Za to zostałeś zatrzymany, ponownie w miejscu przeprowadza moich czynności. Mandat ten więc był podstawny i nie mam sobie nic do zarzucenia.
Jeżeli chodzi o domniemane użycie suszarki w celu zrzucenia cię z motoru, jest to nieprawda z powodu znanego mi oraz osobom rozpatrujących tę skargę.
Temat twoim zdaniem nadużycia przeze mnie broni pozwolę sobie rozwinąć. Dowód w postaci nagrania, który dostarczyłeś jest zmanipulowany oraz przycięty w taki sposób, aby rozpocząć go od sytuacji użycia przeze mnie broni. Twój kolega o którym wspominasz wyjeżdżał z punktu pobrania ładunku z lawet co można wywnioskować przez to, że ładunek jest nadal na lawecie. Wątpię, że wracał z tym ładunkiem w miejsce załadunku. Jak wszyscy doskonale wiemy na serwerze obowiązuję ruch prawostronny więc nie potrafię znaleźć logicznego powodu dlaczego zatrzymał się w poprzek drogi akurat czołowo w moją stronę, oraz w moim odczuciu umyślnie mnie potrącił. Od tego momentu zaczyna się twoje nagranie. W sytuacji gdy gracz potrąciłby mnie po czym od razu odjechał uznał bym to za przypadek, lecz gdybyś dodał filmik z całej akcji rozwiałoby to wiele zastrzeżeń i od razu byłoby widać, że ta sytuacja została umyślnie sprowokowana akurat przez twojego kolegę. Został na niego nałożony mandat karny zgodnie z taryfikatorem, który odrzucił więc wylądował w więzieniu.
Kończąc moja wypowiedź odniosę się do trzeciego zarzutu, który jest podstawny. Podczas moich działań przez całe zamieszanie, które wyniknęło z tej sytuacji wyleciało mi z głowy, że został tam twój motor z założoną blokadą. Posypuje głowę popiołem i przyznaje się w 100% do tego czynu. Sytuacja ta wyniknęła przez moje niedopatrzenie i jestem gotów ponieść konsekwencję swojego czynu.
Nie mam nic więcej do dodania, moim zdaniem wyczerpałem temat w stopniu znacznym. Czekam na wypowiedź Executive Staff.