Skocz do zawartości

DeWkong.

Gracz
  • Postów

    254
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez DeWkong.

  1. Huhuhuhu, piękne ledy, zapraszam na pw discord
  2. Model: Admiral Pojemność silnika: 1.6 może być Przebieg pojazdu: ¯\_(ツ)_/¯ Cena: ¯\_(ツ)_/¯ Dodatki: Czysty, albo UP3. Coś od siebie: Chciałbym, żeby pojazd miał ID poniżej 45 tysięcy.
  3. Model: Premier ID: 28005 Pojemność silnika: 2000cm3 Przebieg pojazdu: 13382km Dodatki: atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1073), wydech (1019), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (MJ 28005), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, szyby 20%, baki 35/50, dod. klucz. Cena: Oferty - zaczynamy od kwoty 520 000 PLN. Coś od siebie: Ładniutki Premier na unikatowych lampach i liczniku w kolorze malinowym. Jest to z pewnością gratka dla kolekcjonerów, zapraszam do kupna. SS’y: Będą.
  4. dobry dzień Panie prezes_1337 jakby chciałby Pan pojazd sprzedać to tutaj ma Pan mój kontakt *podaje wizytówkę*
  5. Tutaj prawda jakieś sprytne auto chciałbym kupić.

     

  6. Model: Bobcat / Greenwood / Vincent Combi Pojemność silnika: 1.6 / 1.8 Przebieg pojazdu: ¯\_(ツ)_/¯ Cena: dogadamy się ¯\_(ツ)_/¯ Dodatki: UP3, może lampki jak mi starczy ¯\_(ツ)_/¯ Coś od siebie: Tak
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Model: Vincent Pojemność silnika: 1.6 / 1.8 Przebieg pojazdu: ¯\_(ツ)_/¯ Cena: do dogadania. Dodatki: Najlepiej UP3. Coś od siebie: Kupię sobie taki sprytny pojazd, ważne, żeby był w COMBI!
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Dalej, póki co średnio żebym oddał. Dalej. Włączone, możesz pisać.
  12. Niezbyt interesuje mnie wymiana. Siema zbychu, dzięki za super auto ale niestety to nie w33dbaru, za ofe dzięki jak na start spoko, lecimy dalej!
  13. Model: Declasse Premier ID: 28005 Pojemność silnika: 2000cm3 Przebieg pojazdu: 13122,1km Dodatki: atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1073), wydech (1019), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (MJ 28005), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, szyby 20%, baki 35/50, dod. klucz. Cena: Oferty, wystawiam głównie po to, żeby oszacować wartość. Coś od siebie: Ładniutki Premier 2.0 na unikatowych lampach - malinowych. Nie są one dostępne w komponentach, przez co ich obecność w tym pojeździe to całkiem fajna gratka dla kolekcjonerów. Czy go sprzedam? Nie wiem. Jeśli będzie jakaś na prawdę dooobra oferta, to się zastanowię. (Licznik też jest malinowy, tylko coś się zepsuło). SS’y: Później dodam, aktualnie nie mam.
  14. Spoczywaj w pokoju, mam nadzieję, że po drugiej stronie będzie Ci lepiej. [*]

  15. Gratuluje Kruci, widzim się na służbie! <3

     

  16. 1. Najlepszy Support: Nominowani: @Ferdel1111 @AqUaZ @GG. 2. Najlepszy Moderator/ka: @Kubula @Nudzio. @ThanKs. 3. Najlepszy Administrator/ka: Nominowani: @VenomeQ @japkooo. @KropsoN 4. Najlepszy Starszy Administrator/ka: Nominowani: @LuKi16 @Grzengol @TheTomson 5. Najlepszy Administrator/ka RCON: Nominowani: @Zebra @XQward @ZbyK.gg 6. Najlepszy Biznes: Nominowani: 41 st. Mechanized Infantry Division 4FIGHT YourCrazyWheel 7. Najlepsza Frakcja: Nominowani: San Andreas Police Department Transport of San Andreas 8. Największy No-life Serwera: Nominowani: @Verago. @Karafik @NinjSS 9. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: Dark Side Alamo 10. Najbardziej pomocny gracz serwera: Nominowani: @dyspozytor @kryha22 @Teddy. 11. Najlepszy Lider: Nominowani: @CampeQ @KAMIL720 @kartovelek. 12. Eventowiec miesiąca: Nominowani: @Broszko 13. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @Ferdel1111 @darkmon @dobek  14. Najlepszy prezenter: Nominowani: @Emialski 15. Najlepszy Redaktor: Nominowani: @Blender. @Drasiek 16. Najlepszy Pracownik Biznesu: Nominowani: @Ferdel1111 @Kubula 17. Najlepsza aktualizacja na serwerze: (Wszystkie aktualizacje wprowadzone obecnego miesiąca) 18. Najlepsza praca na serwerze: Lawety Frakcja 19. Najbogatszy Gracz: @Aksiu @VenomeQ @zbychu997 20. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): @Kosin*
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Wraz z @Ven33r. oraz @Drasiek zapraszamy do składania podań! 

     

  19. @Kosin* @Kubula myślę, że na tune Premiera byłoby jak znalazł.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin