Skocz do zawartości

DeWkong.

Gracz
  • Postów

    254
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez DeWkong.

  1. Nick: DeWKOng98 Link do wniosku o założenie kanału: Dokładna nazwa kanału głównego: Boisko DeWKOnga Czy chcesz zmienić hasła do podkanałów?: Tak.
  2. Nostalgia.. Miałem go ponad 5 miesięcy. 810k po długoterminowym sellu żeby nie było
  3. @darkmon @Kubula @Ven33r. @Blender. @dobek @Drasiek @Blender.
  4. Huntley, Fortune czy Stanier?
  5. W porządku jak najbardziej.
  6. DeWkong.

    Powrocik

    Kogo moje oczy widzą, siemanko Magnum
  7. DeWkong.

    Fortunkę

    Model: Dinka Fortune Pojemność silnika: 1.6 (najlepiej) Przebieg pojazdu: obojętne mi to Cena: rozsądna proszę. Dodatki: Może być czysta, jakieś felgi inne takie. Coś od siebie: Witam, witam szukam tego oto pięknego auta, projekcik bym sobie zrobił z tego więc śmiało proponować.
  8. No, gratuluje szefiku. ;)

    1. FuriaT

      FuriaT

      dzięki dzięki, mam nadzieję że będziesz mi woził du*e sultankiem 

    2. DeWkong.

      DeWkong.

      się wie, jak się uda awansować  to będzie 

    3. Kelly
  9. @LOCK. Kupiony przez @GhostTownPL
  10. Uszanowanie, Sergeant I DeWKOng98. S.A Police Department. Podczas działań Investigative Staff ujrzałem Cię na giełdzie. Jako, że posiadałeś status poszukiwanego wraz z funkcjonariuszami aresztowaliśmy Cię za wpis który posiadałeś. Co do samego wpisa - wpisywał go Sergeant II fAITH_, jego powód jest napisany, jednak w jakich okolicznościach go dostałeś nie mam pojęcia. Wraz z innymi funkcjonariuszami aresztując Cię wypełniliśmy swoje obowiązki. Tyle ode mnie. Z poważaniem, Sergeant I DeWKOng98.
  11. Powoli się rozkręcamy, lecimy dalej.
  12. Ciekawa oferta, ale mimo wszystko chciałbym pieniądze
  13. no tak srednio bym powiedział, dalej
  14. pieniążki bym wolał drogi kolego, dalej
  15. Zapraszam do składania ofert. 

     

  16. Jest początek, lecimy dalej.
  17. Model: Karin Sultan ID: 53910 Pojemność silnika: 2200cm3 Przebieg pojazdu: 16615,9km Dodatki: spoiler (1139), progi (1027), wlot -dach (1033), atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1084), wydech (1029), przedni zderzak (1170), moduł UP1, moduł UP3, tablica rejestracyjna ( DEWKONG), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, LPG 75, szyby 20%, dodatkowy klucz. Cena: Oferty od 780 000 PLN. Coś od siebie: No cóż. Moja perełka, jedno z najładniejszych aut w GTA:SA. Mój sentyment do tego pojazdu jest ogromny, ponieważ mam go około pół roku. Ciężko mi się z nim rozstać, jednak chce kupić coś innego. Mimo wszystko jeśli oferty mi się nie spodobają, to będę go trzymał dalej w garażu. Zapraszam do składania ofert, pojazd nie posiada UP2, baku benzyny, ABS oraz instalacji nitro. SS’y: Dodam później.
  18. Miłego poniedziałku obywatele :P

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin