Skocz do zawartości

DreeY

Zasłużony
  • Postów

    1 930
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    43
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez DreeY

  1. Na spokojnie, nie wzorowalem się na nim
  2. Nie miałem pojęcia, że ten model tak przypadnie wam do gustu Robiłem go na szybko i miałem wrażenie, że będzie dużo negatywnych opini... Dziękuje!
  3. Witajcie, dzisiaj chciałbym zaprezentować wam sam szkielet modelu Koszar Państwowej Straży Pożarnej MODEL BĘDZIE KOŃCZONY. Został on wykonany w programie 3DS Max 2014 w czasie około 3,5h. W ocenie pamiętajcie, jest to sama bryła, bez wyposażenia!
  4. Wiesz, model nie jest przeznaczony konkretnie na serwer, jednak rozumiem i dziękuję za przedstawienie twojej opinii
  5. Pisz do mnie, bo ja co Ciebie nie mogę ;x
  6. Witajcie, chciałbym wam dzisiaj zaprezentować mój nowy model, którym jest budynek Mechanika wraz z wyposażeniem. Całość robiłem około 3h w programie 3DS max 2014. Oceniajcie
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. No gdyby nie to, że pomagał słaby modeller @DreeY to wszystko było by fajnie
  9. Chodzi o to, że zderzak musi być zaznaczony w programie w drzewku. Jeśli nie będzie to wyodrębnione to po prostu nie będzie miał kolizji i modelu zniszczeń. Moim zdaniem to jest troszkę zepsucie modelu (pod względem technicznym). Wygląd jest ładniejszy. Tak jak pisałem postaram się dzisiaj to zrobić.
  10. To jest usunięty zderzak. Za chwile wykombinuje coś takiego, żeby przerobić inną część na zderzak. W moim mniemaniu nie może tak zostać.
  11. Musisz przejrzeć poradniki w internecie na temat UV MAPPINGU. Jest to dość długie do tłumaczenia. Prędzej tak zrozumiesz. Powodzenia
  12. Szczerze to mi się nie podoba, aczkolwiek tylko z jednego powodu. Kocham czyściutkiego bulleta bez żadnych modów/podmianek itp. Sam model nie jest źle wykonany, zrób to końca i pokazuj
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. DreeY

    [MODEL] Fortune A'la 240z

    Dokładnie, odkąd pracuje w Zmodzie to zawsze był problem z pomysłem... Nieraz spędzałem godziny, zanim coś wymyśliłem.
  16. DreeY

    |MODEL| DFT-30 - laweta :D

    A jednak moja pomoc nie poszła na marne! Ładnie
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. DreeY

    Nowy model cluba

    Jeśli ty robiłeś to Cię zaskocze, ponieważ na GTAall widziałem go kilka miesięcy temu.
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. Nick z gry : DreeY Ilość Lucky Point : 5155 w czasie pisania. Coś o sobie : Lubie Straż Pożarną i wszystkich sprytnych Piotrków.
  21. No siemano, powodzenia w grze.,
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin