Skocz do zawartości

DreeY

Zasłużony
  • Postów

    1 930
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    43
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez DreeY

  1. Model: Cheetah ID: 19361 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 12k z groszami. Dodatki: 2.2, Światła zielone, Licznik limonka, UP1, UP2, LPG 75, Atrapa, Ogranicznik, CB, felgi, wariant ze spoilerem, rejka "monster"Cena: Licytacja od 650k //Wymiana Coś od siebie: JEŚLI CENA MI SIĘ NIE SPODOBA NIE SPRZEDAM! WYMIANA WCHODZI W GRE. SS’y:
  2. Cheetah 2.2 FT na zielonych lampach. Nie ma tylko UP3 i baku.
  3. Polecam dział "Wasze Projekty"

    Miło

    1. Duchnikovsky

      Duchnikovsky

      Również polecam, coś pięknego.

  4. DreeY - Inżyneria Samochodów Specjalnych Miło mi powitać osoby czytające ten post. W dniu 3.12.2017 firma D-ISS ma zaszczyt zaprezentować państwu nowy model piaskarki/pojazdu z pługiem. Zima w tym roku dość szybko zaskoczyła drogowców. Nieodśnieżone drogi to duże niebezpieczeństwo dla kierowców. Pojazd ten stoi temu naprzeciw. Samochód wyposażony jest w pług na przodzie oraz zbiornik i rozrzutnik piasku. Cały model zbudowany jest na podwoziu Flatbeda. Liczę na pozytywny odzew w komentarzach. Mam nadzieję, że administracja RCON skusi się na model MajsterPana bądź mój. Dziękuje. PS: Model stylizowany jest na starszy, nie jest to cud techniki. Nawiązuje on do mojej wizji. Nie musi się wszystkim podobać.
  5. Mi przeszkadza częsty brak dyspozycji, ale jeśli zarząd to poprawi to nie mam problemu. Myślę, że więcej lawet w terenie będzie git. Jeśli bawimy się tak to myślę, że SAPD również może dysponować lawety. Chociaż jedna laweta na przykładowo 10 pracowników nikogo nie zbawi. Jeśli macie coś do dodania proszę cytować.
  6. Bullet 2.0, światła Blue, licznik, up1, up2, LPG i inne tanie małoprestiżowe dodatki.
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Śnieg zaskoczył drogowców w tym roku dosyć szybko. Firma DreeY - Inżyneria Samochodów Specjalnych przedstawia nowiutki Pojazd-Pług na podwoziu Flatbeda. Przekazany on zostanie frakcji SARA. Od administracji RCON zależy, czy zostanie wgrany.

    https://imgur.com/a/3NOr1

    1. Davlo
    2. MajsterPan

      MajsterPan

      juz jedna była :) 

       

       

    3. DreeY

      DreeY

      Teraz, MajsterPan napisał:

      juz jedna była :) 

       

       

      Bardzo dobrze ją pamiętam, jednak nie wiem czemu dalej nie jest wygrana...

    4. XQward

      XQward

      Wstaw w Projekty Graczy :)

      @MajsterPan Jak też masz to dodaj :)

  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. DreeY

    Zegnam

    Narazie Only, , bardzo fajnie się razem pracowało. Opiekuj się rodzinką i powodzenia. Mam nadzieję, że wrócisz.
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
    1. Davlo

      Davlo

      Zrób wersje Travel z kołem zapasowym na dachu, z bagażnikiem dachowym, orurowaniem przedniego grilla, orurowaniem świateł tylnych, no i z snorklem. 

      będzie git.

    2. batycki
    1. XQward
    2. Mikixxd

      Mikixxd

      Boże jakie to jest dobre do projektow to!

    3. Davlo

      Davlo

      ty jesteś poryty

    4. DreeY

      DreeY

      1 minutę temu, Davlo napisał:

      ty jesteś poryty

      Co xd

  15. Model: Bullet ID: 20541 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: 19k. Dodatki: Światła ( niebieskie ), Licznik, UP1 UP2, LPG i inne mało prestiżowe dodatkiCena: Offerty od 700k. Coś od siebie: Wymiana za delxuo, cometa + dopłaty z obydwu stron. SS’y:
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. DreeY

    Kupie cos do 837k+

    Bullet 2.0, światła niebieskie, licznik, LPG, up1 i 2 i duperele
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. Dam za niego bullet 2.0 prawie FT + raty
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin