Skocz do zawartości

DreeY

Zasłużony
  • Postów

    1 930
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    43
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez DreeY

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Ogólnie to wyniki polecam, gratuluje i zapraszam na moje szkolenia :D

    1. s1xxu

      s1xxu

      dziena skorzystam za 5 dni

  3. DreeY

    TS3

    To nie dział propozycje. Jeśli chcesz dodać TS3 jako projekt graczy to zrób serwer, dostosuj do 4life itp.
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Wozy pożarnicze to wozy bojowe. Dzielą się na lekkie, średnie i ciężkie.
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Powiem Ci szczerze, że ciekawy, aczkolwiek tylna część wydaje mi się taka pusta. Ogólnie to bardzo fajnie
  8. DreeY

    Pożegnanie..

    Trzymaj się i powodzonka!
  9. Z maską to musiałbyś pokombinować, aby działało. Drzewko czasami jest identyczne, a i tak się buguje. Miałem tak z premierem, intruderem, admiralem, sultane. Spróbuj coś pokombinować. Ostatnią możliwością jest to, że w niektórych samochodach w GTA SA ( szczególnie combi ) dzieje się to samo, gdy patrzysz na dach. Próbuj
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Jeśli chodzi o błąd, to jest to spowodowane złym ustawieniem w drzewko modelu ( chassis musi by nad tylną maską w drzewko) Ewentualnie spróbuj rozdzielić samą szybę z karoserią i dodać za chassis, to może coś dać. Bullet pecia
  12. Zbudowany na podwoziu, nazwałem tak ponieważ jest to model firetruck.dff
  13. Błotniki to drugi kolor, który podlega edycji. Dałem biały w nawiązaniu do Polskich wozów Strażackich
  14. Białe części są drugim kolorem, który można zmieniać. Przyjęły odcień białego w nawiązaniu do wozów strażackich, którymi dysponuje Polska Straż Pożarna. Resztę postaram się poprawić Dzięki za pomoc
  15. Witam, z tej strony Gracz DreeY! Prezentuję dzisiaj nowiutkie dziełko firmy D-ISS ( DreeY - Inżyneria Samochodów Specjalnych ), jakim jest wóz bojowy GCBA 8/50 z zabudowią wodno - pianową. Pojazd zbudowany jest na podwoziu Firetruck. Na swoim wyposażeniu posiada zbiornik wodno - pianowy o pojemności 8,000l, autopompe o wydajności 5,000l/min, zbiornik piany o pojemności 800l, sprzęt gaśniczy, sprzęt ratownictwa technicznego, masz oświetleniowy, kabinę przeznaczoną dla 6 osób ( kierowca + dowódca + 4 strażaków ), napęd 6x6 z blokadą mostu, podwójne przednie lampy oraz belkę + kogut oświetleniowy. Na dachu mieszczą się dwa odcinki ssawne W-110 oraz drabiny składane. Pojazd wyposażony jest w dwa zbiorniki paliwa o łącznej pojemności 150l. Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że firma D-ISS opracowuje nowy wóz bojowy! Prezentacja:
  16. No sory, ale nie wiem o co tutaj chodzi. To miała być inscenizacja pracy Straży Granicznej?
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin