Witam, z tej strony Gracz DreeY!
Prezentuję dzisiaj nowiutkie dziełko firmy D-ISS ( DreeY - Inżyneria Samochodów Specjalnych ), jakim jest wóz bojowy GCBA 8/50 z zabudowią wodno - pianową. Pojazd zbudowany jest na podwoziu Firetruck.
Na swoim wyposażeniu posiada zbiornik wodno - pianowy o pojemności 8,000l, autopompe o wydajności 5,000l/min, zbiornik piany o pojemności 800l, sprzęt gaśniczy, sprzęt ratownictwa technicznego, masz oświetleniowy, kabinę przeznaczoną dla 6 osób ( kierowca + dowódca + 4 strażaków ), napęd 6x6 z blokadą mostu, podwójne przednie lampy oraz belkę + kogut oświetleniowy. Na dachu mieszczą się dwa odcinki ssawne W-110 oraz drabiny składane. Pojazd wyposażony jest w dwa zbiorniki paliwa o łącznej pojemności 150l.
Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że firma D-ISS opracowuje nowy wóz bojowy!
Prezentacja: