Skocz do zawartości

Teddy.

Gracz
  • Postów

    1 209
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Teddy.

  1. @adamek2409 powraca z urlopu. @TheZAZ odchodzi z frakcji na własne życzenie. @K4cp3R. zostaje odwieszony. @Rycha. powraca do frakcji na stopień Police Officer II.
  2. Witam Was wszystkich bardzo serdecznie. Tak jak obiecałem - tak też zrobiłem. Jak możecie zauważyć po tytule, jest to kolejny konkurs o kwotę dziesięciu tysięcy PLN. Co trzeba zrobić by wygrać? ● Zostawić like pod tym postem ● Oznaczyć jednego znajomego* w komentarzu, i napisać dlaczego to właśnie on ma wygrać ● Zaobserwować mnie na forum I to tyle. Wyniki konkursu, ukażą się 5 listopada. Wszystkim życzę powodzenia! * Wygrać może osoba komentująca, jak i osoba oznaczana. Oznaczyć można więcej niż jedną osobę
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Tak tylko to tutaj zostawię, jeśli ktoś ma kanał na mumble i nie chce aby został usunięty to musi się wypowiedzieć tu:

     

  7. Nick na serwerze: Teddy. Kanał: Prywatny, organizacyjny, biznesowy. (Niepotrzebne skreślić) Nazwa kanału: :Misiaki Tediego: (Podkanał: :Pogaduszki") Kiedy ostatnio kanał był używany: Dziś. (tj. 17 październik) Jak często kanał jest używany (ile razy w tygodniu, miesiącu): Codziennie. Czy kanał ma zostać usunięty?: TAK/NIE
  8. Teddy.

    rura i fineasz i ferb

    Spoko, ale szkoda, że nie pokazujecie jak Was łapiemy XD.
  9. Ale nowości w ostatnim czasie, co?

    1. xHyper

      xHyper

      No. Dzieje się pogoda się zmienia, pojazdy na giełdach czasem też :D

    2. BosSmaN.

      BosSmaN.

      Godlewska liścia zarobiła xD

    3. KiLLYouDeaD

      KiLLYouDeaD

      Nie ma słupków ? dziwne 

  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Zwycięzcą konkursu fotograficznego zostaje @4Ever..
    Dziękuję wszystkim za udział, do następnego.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
    2. FragusS
    3. Mr.A.

      Mr.A.

      Nie wiem o co chodzi, ale ustawione.

    4. Romek.
    5. xHyper

      xHyper

      nie będę się kłócić czy ustawione czy nie, ale takie średnie to zdjęcie wstawił xd

       

    6. mr.mikolaxxik
  13. Teddy.

    Bannn

    Wracaj do nas :((
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. @K4nciasty @D@mian, no Panowie, dziś roczek w SAPD mija.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
    2. K4nciasty

      K4nciasty

      Ten jak pamięta, a no mija i jeszcze długi czas tu będziemy ;D

    3. D@mian
    4. Lampi
    5. Romek.

      Romek.

      marnuja sie w tej policji by z nami pouciekali kappa

    6. Piotrb
  16. Teddy.

    Pokaż swoją twarz

    Dzisiejsze supporterskie spotkanie z @TheArasik.. Nominacje: @xYachu @LuKi16 @GyCeK @Pow3r @NVXER @s383k @mikolaxxik. @D@widek @adamek2409
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin