Skocz do zawartości

Eatsy

Gracz
  • Postów

    265
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Eatsy

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Model: Huntley V-Max: 150 Pojemność silnika: <1.6 cm3> Przebieg: 6600km+ Usterki: brak Cena: licytacja od 0PLN , KT : 145k ID: 3*** Kolor: czarny Tuning: LPG 25L oraz felgi ID 1097. Kolor świateł: Fabryczne (białe) SS'y: nie chcę mi się xd Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: Ciperek. Model:Phoenix V-Max: 160 Pojemność silnika: <1.6 cm3> Przebieg: 900km Usterki: brak, świeżo z salonu wyjechał Cena: licytacja od 0PLN KT: 80k ID: 12*** Kolor: biało niebieski Tuning: felgi ID 1096. Kolor świateł: fabryka (biel) SS'y: <opcjonalnie można wstawić> Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: Ciperek
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Eatsy

    Tune SF Downtown

    Mogem daci perasa prosto ot cygana sa dwa ka ale ma stereło wienc dostanież pewnie z 200zlotyh z demontó , wiencej o perkq na pe wu . Dodam rze f-max prawje 120 a jak z CM spadaż to sieł fajnie licznik okronża.
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Eatsy

    Kupie auto do 100k.

    Sunrise , perek 1.8 , glendale , feltzer , savanna z PJ i LPG 75l , solair, walton. Duży wybór xd jakbyś chciał coś dużo drozszego na raty to pw
  8. Eatsy

    Znowu on

    Neona wy******z drzwiami to je***y oknem wejdzie XD
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Satisek ty kasę zbieraj bo muszę oddać kasę za samolot jak uzbierasz pw i wejdę
  12. Weź nie rób ochoty bo zaraz wbije XD Ale tak serio wrócę na stałe w czerwcu
  13. Chciałbym się z wami pożegnać , powodów jest wiele , ale nie są one ważne. Bardzo dziękuję za grę najlepszym kolegom Mateo_202 - Brat <3 Miruś467 - dzięki za mile spędzone chwile i oczywiście pożyczkę na journeya Bandito- dzięki za wszystko , fb masz i oczywiście nie jestem oszustem i pieniądze oddam z osób które mają u mnie dług więc tylko musisz cierpliwie czekać Michaler - najlepszy suppek , mam nadzieję że zdobędziesz rangę administratora , nie będę dalej się rozpisywać bo dużo by tego było Pietrek- dzięki za grę , najlepszy administrator i dziękuję Ci ze stworzyłeś takie cudo jak stuntplane którego teraz posiadam <3 Cornes - dobra mordka , powodzenia w SAPD czy gdzie tam teraz jesteś Satis - dobry kolega , zbieraj pieniądze za remka i pisz pw N_I_K_E - w sumie mam do Ciebie 1km więc żegnam się z tobą tylko na 4life Grub_Son - gramy na 4life od lipca więc życzę Ci powodzenia w SAMD Pozdrawiam cały serwer 4life , niech każdy dorobi się autka które chcę mieć ! Na serwer co jakiś czas będę wchodzić aby opłacić lotnisko i zobaczyć aktualizacje. 3majcie się , wrócę niedługo na stałe
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin