Chciałbym się z wami pożegnać , powodów jest wiele , ale nie są one ważne. Bardzo dziękuję za grę najlepszym kolegom
Mateo_202 - Brat <3
Miruś467 - dzięki za mile spędzone chwile i oczywiście pożyczkę na journeya
Bandito- dzięki za wszystko , fb masz i oczywiście nie jestem oszustem i pieniądze oddam z osób które mają u mnie dług więc tylko musisz cierpliwie czekać
Michaler - najlepszy suppek , mam nadzieję że zdobędziesz rangę administratora , nie będę dalej się rozpisywać bo dużo by tego było
Pietrek- dzięki za grę , najlepszy administrator i dziękuję Ci ze stworzyłeś takie cudo jak stuntplane którego teraz posiadam <3
Cornes - dobra mordka , powodzenia w SAPD czy gdzie tam teraz jesteś
Satis - dobry kolega , zbieraj pieniądze za remka i pisz pw
N_I_K_E - w sumie mam do Ciebie 1km więc żegnam się z tobą tylko na 4life
Grub_Son - gramy na 4life od lipca więc życzę Ci powodzenia w SAMD
Pozdrawiam cały serwer 4life , niech każdy dorobi się autka które chcę mieć !
Na serwer co jakiś czas będę wchodzić aby opłacić lotnisko i zobaczyć aktualizacje. 3majcie się , wrócę niedługo na stałe