Skocz do zawartości

Eatsy

Gracz
  • Postów

    265
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Eatsy

  1. Eatsy

    Kupie pojazd!

    Nie wiem czy sie zalicza ale moze stuntplane (samolot)
  2. Eatsy

    Radar

    Super
  3. Tylko mam pytanie , czy masz gotówkę?
  4. Eatsy

    Znowu on

    On był pod wpływem jak dawał popisy XD
  5. No troszkę jeszcze i możesz brać Tak z 620k chcę
  6. Eatsy

    Sprzedam samolot

    Model: StuntPlane V-Max: Coś koło 160 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: Ponad 1k Usterki: Brak Cena: Licytacja od 600k KT: 850k ID: 12712 Kolor: Granatowo-żółty Tuning: Bak pliwa 250l Kolor świateł: Nie ma Dodam jeszcze mały opis: Jest to samolot Jedyny na serwerze do zakupu samolotu dodaje prywatne lotnisko. SS'y: --
  7. Jak sprzedam stuntplane to kupie helke
  8. Eatsy

    Znowu on

    Jprdl XDD
  9. Eatsy

    Sprzedam bulleta

    Sprzedałem, mozna lock
  10. Mam stuntpalne (samolot) 1 na serwerze i jak na razie jedyny , ma bak 250l i dokładam prywatne lotnisko , daj ofertę
  11. Eatsy

    Sprzedam bulleta

    Zostało zdemontowane UP1
  12. To lepiej kupić z salonu bulleta i za 100k kupić silnik 1.8 i jeszcze na UP1 starczy
  13. Eatsy

    Sprzedam bulleta

    Model: Bullet V-Max: 220 z UP1 , bez UP1 187 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 18000km (rośnie) Usterki: brak Cena: licytacja od 100k , KT : 480k ID: 3845 Kolor: szary i czerwony pasek Tuning: UP1 , LPG 50L , felgi , zielone podświetlenie licznika. Kolor świateł: standard (białe) SS'y: http://imgur.com/HXMixw3 Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: Ciper.
  14. Dinghy (ponton) pierwszy na serwerze ID 3038 coś takiego nie znam na pamięć Ale przebieg ok 1900km cena to tak z 65k bo w salonie łodzi za 75k stoi Nowa Ale to już nie będzie pierwsza na serwerze
  15. Każdy chcę kupić ale jeden musi sprzedać auto , drugi oferuje raty po 10k ... twoja oferta mi pasuje więc jak będziesz mieć kasę napisz
  16. Pietrek perka oddałem dla kolegi w spłacie długu 3k , Majten jeżeli masz kasę sprzedam Ci teraz
  17. Eatsy

    Znowu on

    Neon kiedy znów nam będziesz opowiadać na mumble bajki jak sie naje*aleś z kolegami?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin