Skocz do zawartości

Eatsy

Gracz
  • Postów

    265
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Eatsy

  1. 330k za sultana ktory nie ma full Visuala ? Wiem , że brakuje tylko wlotow lecz i tak jest to za duża cena w dodatku ID 7k i przeb ..
  2. Eatsy

    Kupię pojazd do 200k

    Elegy full vizu Ale to 240k ID autka 1724 przeb 2000km jaak coś to pw forum
  3. Wykampiłem domek , można lock
  4. Eatsy

    @lock

    Elegy Full vizu ( brak PJ)ID 1724 przebieg 1700km
  5. Przemyśle, jeszcze poczekam na offki
  6. To , że jesteś biedny i taka cena to dużo jak dla Ciebie , nie znaczy że dla każdego gracza jest to dużo
  7. Typ: Willa, Domek jednorodzinny lub coś podobnego czekam na oferty Lokalizacja: wszystkie miasta (SF,LS,LV) Cena wynajmu 24h:Tak do 500 , lecz musi mi się spodobać Proszę o dodawanie Ss posiadłości oraz cenę
  8. Ale brama z pojazdu to nie to samo co brama która się automatycznie otwiera i auto na bramie nie wygląda estetycznie :/
  9. Model: elegy Pojemność silnika: <1.6cm3> Przebieg: 1700km Usterki: brak Cena: 270k PLN do negocjacji ID: 1724 Kolor: pomarańczowy Tuning: Full Visual (bez PJ) Kolor świateł: Fabryczne (Biel) SS'y: <opcjonalnie można wstawić> Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: CiperakaMiper
  10. Pff wracasz znów narobić długów i odejść? Pzdr
  11. Spokojnie, dzisiaj sprzedaje uranusa więc będę mieć więcej, A co do stanu mojego konta nie masz prawa udostępniać tego co mam a czego nie ...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin