Skocz do zawartości

NVXER

Gracz
  • Postów

    1 219
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez NVXER

  1. coz to za pogoda ;vv 

    1. Stuba

      Stuba

      Nie wiem, mam zasłonięte rolety, a dostałem takiego flasha na morde że aż się posrałem normalnie ;c

    2. NVXER

      NVXER

      nagranie dostales Xd

       

    3. NVXER

      NVXER

      jeszcze w sasiedztwie w cos piorun uderzyl i 5 wozow juz tam jest 

    4. AdaSkoo

      AdaSkoo

      Ta burza rzuca fleshe pod nogi centralnie jak ruskie  xD 

    5. Kapitan__Bomba

      Kapitan__Bomba

      Ja w te flashe akurat jechałem :P ładnie naginalo

  2. Jakaś nowinka i w sumie to w ucho wpada 

     

  3. jakiś przeciek jest o reworku lee sina 
    PS. przeciek nie musi się sprawdzić, to nie są oficjalne informacje

    1. Stuba

      Stuba

      Ta, teraz będzie widział na jedno oko.

    2. NVXER

      NVXER

      a ty nie będziesz widział na jedno i się wyrówna ;D 

    3. Stuba
  4.  

    1. Pokaż poprzednie komentarze  5 więcej
    2. NVXER

      NVXER

      and thats a fact

      Ale tak czy siak Q jest skillem który i tak będziesz używał najczęściej, a znając życie na E będzie spory CD

    3. Drasiek
    4. Stuba

      Stuba

      Heh, mam do niego skina piekarza i tego epickiego, będzie grane nim :P 

    5. NVXER

      NVXER

      tez mam piekarza 

    6. Stuba

      Stuba

      Będziemy razem chleb robić, jak nic :p

  5. NVXER

    Screeny z innych Gier :>

    Dawno nic nie wstawiałem bo mało grania było ;vv
  6. Dla fanów TWD 

     

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. Placuszek

      Placuszek

      Najbardziej czekam na rozwinięcie wątku z Neganem. Na dłuższą metę FTWD prezentuje się, jak dla mnie, ciekawiej.

    3. NVXER

      NVXER

      bardziej mnie interesuje już tylko Michonne z Lucille 

    4. Hinox

      Hinox

      Nie moge się doczekać!

    5. MoE
    6. mxcioo.redd
  7. Cholera jasna, zostawić Cię na kilka godzin i już szajba odpiernicza.. Trzymaj się tam men, jeszcze nie raz w lige zagramy
  8. MwP0oKZ.jpg

    Poznajcie grammera

    Od dziś będzie robić za mnie rapsy :)

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. NVXER

      NVXER

      i lepiej niż Ty

    3. AcoreQ
    4. Magnum*

      Magnum*

      Jest możliwość wypożyczenia do pracy w kopalni ??

      :D

    5. NVXER

      NVXER

      oczywiście, że nie

    6. Magnum*

      Magnum*

      kurde :/

      a bym miał ziomeczka do roboty na kopalni

  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. ahh jak zawsze na pierwszym mumbla, dzieki dzieki
  12. NVXER

    Sultan policyjny

    w lola grac nie umiesz ale potencjał z podmianki to dobre robisz
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin