Skocz do zawartości

Kibol1908.

Gracz
  • Postów

    364
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Kibol1908.

  1. Nick: Kibolek* Imię: Kamil Wiek: 17 wiosen Mutacja?: Tak Opisz siebię: Nie wiem jak to zacząć, wiec zacznę standardowo, Imię i wiek juz znasz, gdyż wyżej opisałem. Interesuje się CS'em od czasów 1.6, a także zwykłym sportem, nie tylko ty e. Reszta niżej. Opisz swój charakter: Miły, uczciwy, z dyscyplina, przyjazny, łatwo nawiązuje kontakt. Czy miałeś kiedykolwiek VACBana: Nigdy Czy jestesteś w stanie dawać 10-20 Złotych na rozwój klanu?: Zależy od sytuacji, ale chyba dam rade. Gra na poziomie 0/10: Nie opiszę tego w skali 1-10, bo tego nie da się tak określić. Gram na poziomie, kalacha/orzelka Stawianie się na treningi w określone dni po wyżej: Zależy od sytuacji, ale w 80% dam rade Masz chęci: Oczywiście Co do TS3 oraz fps, posiadam TS3, mikro oraz około 300FPS, czasem spadek do 200
  2. Kibol1908.

    Wasze Snapchaty

    Krul2401 Zapraszać
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Jak miło, że tyle osób jeszcze Mnie pamięta i tak miło wita :3

  5. ★Miszcza nad miszczami★
  6. Zaproś, mam blokadę ;-; PS. W grupie juz jestem, czerwona litera K
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Hejcia naklejcia ziomus
  9. nick: Kibolek*(na steam: King&Queen) ranga: G2, ale na kalachach normalnie daje rade dostałeś vaca kiedyś: Nie nazwa drużyny: Masters Boys dobrze grasz od 1 do 10: 9
  10. Coś Ci nie w serek? To nie komentuje bo denerwujesz.
  11. Siemka! Wracam do Was kochani! Zaakceptujecie Mnie?
  12. Kibol1908.

    Miło byłoo

    Pisz na tamtym forum
  13. Kibol1908.

    Miło byłoo

    Mimo tego, co pomiędzy nami jest teraz, to odezwij się czasem, na tamtym forum albo coś. PS. Trochę brakuje Mi tamtych czasów i przepraszam
  14. RodowitY świetna powieść, oraz prawdziwa. Ta historia zaczęła się dawno temu, za co dostałem wylot z Adma, jako pierwszy nie bałem się powiedzieć Mu prawdy a teraz każdy wie jak jest. ZbyK to naprawdę fajny chłopak BYŁ z podkreśleniem BYŁ. Hajs go zmienił, z człowieka stał się k$#^ą i tyle. Trzymaj się mordo!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin