Skocz do zawartości

Kibol1908.

Gracz
  • Postów

    364
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Kibol1908.

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. No i do domu już nie wejdziesz, zapomnij
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Witam wszystkich! Z dniem dzisiejszym chcę powrócić do Społeczności 4Life, powrócić po długiej przerwie. Szczerze, błądziłem po serwerach, raz na serwerze NeX'a, raz na innym i tak czas mijał. Podarowałem trochę skryptów które napisałem, mam też trochę których nie zostały udostępnione publicznie. A wracając do sedna, chce wrócić do gry na serwerze 4Life. @ZbyK myślę, że w końcu zaczniesz mi odpisywać na fb ;-; Chce wrócić tutaj, na stare śmieci, tutaj miałem rangę Administratora a potem Supporta, tutaj poważnie zacząłem coś robić na scenie MTA. Dzięki temu serwerowi zacząłem uczyć się jezyka LUA, co nie jest łatwym wyzwaniem. Więc witam Was wszystkich serdecznie! Mam nadzieję, że jeszcze ktoś mnie tu pamięta.
  6. Zaproś https://steamcommunity.com/profiles/76561198280112325/
    1. TheKruzii

      TheKruzii

      dobrze ze glosniki wyłączone ;)

       

    2. ENOMEK.

      ENOMEK.

      dobrze że jak spojrzałem na link jak się stronka wczytywała to zrozumiałem o co chodzi i szybko wyłączyłem

  7. Nie świruj mordo, ktoś musi zająć się Policją
  8. Kibol1908.

    Także ten, no...

    No żegnam. Nic nie trzyma mnie aby zostać tutaj, nie ciągnie Mnie już do tego serwera. Oczywiście raz na jakiś czas wejdę, aby z Wami pogadać czy coś, ale teraz odchodzę. Pozdrowię parę osób, a co Mi tam. [RCON] ZbyK - W porządku osoba, fajnie się czasem gadało, dzięki za wszystko. Bolek. - Bolec, stolec, fajny chłopak, do zobaczenia na CS. XQward - W końcu wróciłeś na rangę, ZbyK się cieszy ;p [ADMIN] Pietrek aka Duszku - Nara flecie, pozdróweczki do Radomia GR3 - Powodzenia w nauce LUA uBitek - Bitek, w porządku chłopak Kasia105 - Sell cnota? AksYz - W porządku chłopak Lukasz1393 - DD forever <3 [sUPPORT] SP - W porządku chłopak KubsoneG - Chłopak z łodzi Maddie - Szczęścia z Szendim Hyak - Pozdróweczki Reszty już nie chce Mi się pisać. Pozdrowienia dla Was gracze, jak i dla reszty niewymienionej Administracji. Graczom życzę spełnienia marzeń, a Supportom i Adminom życzę awansów, natomiast RCONom życzę utrzymania serwera Pozdróweczki Kibolek*
  9. Ja to inaczej się bawie ze Zbykiem
  10. Nikt tak radia nie ogarnie jak Ty
  11. Nick Steam: Krul* Link do SteamCommunity: http://steamcommunity.com/profiles/76561198280112325/ Ranga: G3, spadłem lol
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin