Skocz do zawartości

Kibol1908.

Gracz
  • Postów

    364
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Kibol1908.

  1. 10. Tematy, które będą istnieć 5 dni, będą zamykane.
  2. 10. Tematy, które będą istnieć 5 dni, będą zamykane.
  3. 10. Tematy, które będą istnieć 5 dni, będą zamykane.
  4. Kibol1908.

    Przecho SF by EpiK.

    10. Tematy, które będą istnieć 5 dni, będą zamykane.
  5. Kibol1908.

    Kilka projektów

    10. Tematy, które będą istnieć 5 dni, będą zamykane.
  6. Kibol1908.

    Salon Doherty

    10. Tematy, które będą istnieć 5 dni, będą zamykane.
  7. 10. Tematy, które będą istnieć 5 dni, będą zamykane.
  8. 10. Tematy, które będą istnieć 5 dni, będą zamykane.
  9. Mam intrudera z LPG i felgami, 5-ty na serwerze Pisz priv
  10. **Do ludzi typu "Anty ZbyK"** Jeżeli chcecie coś o Nim powiedzieć, to zapraszamy mumble, z chęcią posłuchamy, a nie na innych forach wyzywacie :)

  11. Siemson, wracaj do Nas szybko Może wrócą stare czasy?
  12. W Czym polecacie zmieniać jakość filmu (Nagranego, np. Na 720p lub 1080p) i w czym obrabiać filmy?

    1. Lukos_8fps

      Lukos_8fps

      Sony Vegas. Nie polecam z 720p podciągać do 1080p bo będzie widać pikselki :P

    2. MagicznyBudyn..

      MagicznyBudyn..

      nagrywaj w 1080p rozciąganie obrazu tylko pogorszy jakość

       

    3. Baker

      Baker

      Sony Vegas pro 13

      Camtasia studio 8

    4. Kibol1908.

      Kibol1908.

      Camtasia jest płatna, a za darmo zostaje to go**o w tle.

  13. W Czym polecacie zmieniać jakość filmu (Nagranego, np. Na 720p lub 1080p) i w czym obrabiać filmy?

  14. Model: Intruder V-Max: ~160km/h Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 43370.9 KM. Usterki: Brak Cena: Licka od 21k KT: 35 k do nego ID: 6952 Kolor: SS Tuning: Felgi i LPG 25L Kolor świateł: Normal Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: Kibolek ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Model: 2x Virgo V-Max: ~150km/h Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 72k i 72k Usterki: Brak Cena: Licka od 5k KT: 13k do nego ID: 6949 i 6952 Kolor: SS Tuning: Brak Kolor świateł: Normal Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: Kibolek ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Model: Munklocek (Moonbeam) V-Max: ~140km/h Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 93k Usterki: Brak Cena: Licka od 1 KT: 5k do nego ID: 4507 Kolor: SS Tuning: Brak Kolor świateł: Normal Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: Kibolek ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Model: Perek V-Max: ~140km/h Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 280k Usterki: Brak Cena: KT: 1k do nego ID: 10006 Kolor: SS Tuning: Brak Kolor świateł: Normal Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: Kibolek ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- SS:
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Czy kiedykolwiek wrócą stare czasy,stara ekipa świetna zabawa, odwalanie, śmianie się? ("Stara ekipa" - Oxy, ZmK, Luna, Bitek, SP, ZRK, Lukos, Bolek, Cola, Rudy, stachu, szender) :(

    1. Gemini.

      Gemini.

      Jezeli chcieli by wrocic to jest to mozliwe. Pamietam jak na ev wygralem flasha full viz od Oxego.. Prawko od ZmK.. Szendera od gendera wyzywalem ahh.. Ale ranga nie jest po to zeby odwalac. Smiech jak najbardziej, ale nie odwalanie:D Chyba ze na mapie eventowej :D

    2. Gemini.

      Gemini.

      Mozliwe jest to kiedy oni beda chcieli wrocic, i zgraja od nowa sie razem.

    3. uBitek

      uBitek

      Nie martw się. Ja wróciłem <3

       

  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. W takim razie jest to spowodowane tym, że ktoś się bawił w Mumble, z kanałami prywatnymi, wina stoi po stronie Administracji RCON Mumble.
  19. A na Publiczne etc. możesz wejść?
  20. Czy hasła do kanału były zmieniane kiedykolwiek? W sensie, że byly inne niż teraz sa, a później zmienione na te teraźniejsze?
  21. Polska, Łódzkie, Aleksandrów Łódzki, wraz z
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin